dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Radom

695 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

695 ogłoszeń

369 000 zł57,10 m² 6 462,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57 m zlokalizowane w Radomiu na ul. Osiedlowej (ustronie). Nieruchomość znajduje się na parterze, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł77,84 m² 7 181,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją 77,84 m | Radom, ul. Górnicza Gołębiów II Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 77,84 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Stodolna

Radom,mazowieckie

899 000 zł166 m² 5 415,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż, zlokalizowaną w Radomiu przy ul. Stodolnej. Nieruchomość charakteryzuje się przestronnym wnętrzem oraz dogodnym układem pomieszczeń. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł727 m² 204,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w Radomiu, w dzielnicy Długojów, przy ulicy Malenickiej. Nieruchomość o wymiarach 21m x 35m, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł74,70 m² 10 696,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Minimalistyczny wystrój. Nowoczesny i prosty design. Duże i przestronne pomieszczenia. Lokalizacja: lokalizacja jest kluczowa! Mieszkanie zlokalizowane jest w doskonałym punkcie na Radomskim.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Radom

Radom,mazowieckie

35 zł/m²110 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo/usługowy o powierzchni 110m2 położony na II pietrze budynku z windą w Centrum Radomia. Lokal składa się z dużej sali z miejscem na aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł79,50 m² 10 176,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferuję do sprzedaży ustawne trzypokojowe mieszkanie w Radomiu os. XV-Lecia. Lokal znajduje się jest na II piętrze w bloku z 2012 roku z windą. Okna pcv. Ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł2 600 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: miejsce, którego dotyczy to ogłoszenie to północno-wschodnia część Radomia. Choć dzielnica to Nowa Wola Gołębiowska, jednak ta część tej dzielnicy przypomina Rajec Poduchowny, ale.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,30 m² 4 207,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 47,31 m , usytuowany na parterze kamienicy z ok. 1920 roku. Nieruchomość znajduje się przy ul. Słowackiego 127 jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł37,60 m² 7 180,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe 37,6m, na osiedlu XV-Lecia. Położone na trzecim piętrze, w monitorowanym bloku czteropiętrowym usytuowanym przy ulicy Miłej. Wnętrze stanowi pokój dzienny z pokaźnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39,60 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ulica Osiedlowa zapewnia dogodny dostęp do linii autobusowych, co ułatwia szybkie przemieszczanie się po całym Radomiu. Urok tej lokalizacji polega również na spokojnej okolicy, co sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł71,76 m² 6 117,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie 71,76m, na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Optymalny rozkład pomieszczeń daje możliwość aranżacji niezwykle funkcjonalnego wnętrza. Atuty to osobna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł267,50 m² 3 099,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Dom w Radomiu, otoczony zielenią, to prawdziwa oaza spokoju! Z dużą działką, przestronnym tarasem o powierzchni 54 m oraz garażem na 2 auta, ta nieruchomość stwarza doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,82 m² 6 796,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na os. Michałów, ul. Sobieskiego. Lokal nadający się po odświeżeniu do zamieszkania. Jeżeli jednak nowi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,50 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Osiedle Ustronie, ulica Sandomierska. Trzypokojowe w najlepszym rozkładzie pomieszczeń. Położone na trzecim piętrze odnowionego bloku czteropiętrowego. Atrakcyjne położenie, cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł74,49 m² 7 719,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Jeżeli myślisz o zakupie 3-pokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania w dobrej lokalizacji - to idealnie trafiłeś. Ten apartament spełni oczekiwania nawet wymagających. Wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 220 m² 327,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niektóre działki po prostu wyróżniają się od pierwszego spojrzenia. To jedna z tych nieruchomości, które bardzo rzadko trafiają na rynek, świetna lokalizacja, wszystkie media, asfaltowy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²49 m² 1 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Biuro 49 mkw. (lokal nr 2) Rynek 10 | Klima | Darmowy Parking Szukasz prestiżowego adresu z bezpłatnym parkingiem w centrum? To możliwe! Oferuję do wynajęcia jasny lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł61,59 m² 7 907,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Renesansowej Południe. Mieszkanie godne uwagi! Do negocjacji! Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57,50 m² 8 521,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone w spokojnej i zielonej części Michałowa. Układ pomieszczeń: przestronny salon 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł500 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! Do wynajęcia powierzchnie magazynowo-usługowe o powierzchniach od 300m2. W tym momencie wolna powierzchnia to 700 m2 na drugim piętrze w cenie 14 zł/m2. Wszystkie powierzchnie można.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 044 m² 205,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działką na osiedlu Wacyn! lokalizacja Znajduje się przy ulicy Nowofolwarcznej, to spokojna osiedlowa uliczka. Działka znajduje się obok lasu oraz ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł114 m² 9 991,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:552 m²

Mały dom z niesamowitym wnętrzem? To tu! Zapraszam! cdom Dworkowy styl przyciąga spojrzenie. Spójność stylu wnętrza, ogrodu oraz ogrodzenia dopełnia odczuć estetycznych. Oto nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Radom

Radom,mazowieckie

2 050 000 zł2 175 m² 942,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z zaświadczeniem z dnia 28-08-2015 r., dla działek w Radomiu, brak jest Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (Zał. Nr 1zn). Zgodnie ze Studium.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:32 400 m²

Oferuję na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni 50 m2, zlokalizowany w Radomiu przy ulicy Gajowej 20. Nieruchomość usytuowana jest na działce o wielkości 324 m2. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł81,32 m² 7 242,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 81,32m na osiedlu Południe I. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze niskiego bloku z domofonem. Mieszkanie rozkładowe, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł2 415 m² 766,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 147 m²

Radom, biurowiec, 2514,20 m2, sprzedam, 1 850 000 zł. Na sprzedaż duży budynek biurowy z parkingiem w Radomiu. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 4147 m2. Na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł229 m² 4 257,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Radom Dom 229 m + budynek usługowy 85 m | działka 700 m | duży parking | Radom Obozisko | 975 000 pln Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna nieruchomość położona w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:236 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w Radomiu przy ul. Mariackiej. To doskonała propozycja dla osób poszukujących alternatywy dla mieszkania, ceniących sobie spokój i wygodę własnego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:628 m²

Dom na sprzedaż Radom Wincentów 180 m powierzchni użytkowej przestrzeń dla rodziny i gości Działka 600 m - w kształcie kwadratu, w pełni ogrodzona i zagospodarowana Dom.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,33 m² 6 621,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe 48,33m, w stanie do remontu, położone na parterze, w trzypiętrowym bloku z cegły. Posiada możliwość przerobienia na trzy pokoje z aneksem kuchennym w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł38,50 m² 6 467,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe - centrum miasta Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , wyposażone w samym sercu miasta. Doskonała, funkcjonalna wersja oprogramowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 500 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Radom Pruszaków, działka budowlana 1500m, o wymiarach 35m x 43m. Położona u zbiegu ulic Sygietyńskiego i Szymanowskiego. Posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł510 m² 4 901,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa - Radom, idalin Oferujemy na sprzedaż przestronną i funkcjonalną nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł64,90 m² 6 117,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z potencjałem w zielonej okolicy - stwórz wnętrze po swojemu Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - bez kompromisów? Ta oferta to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł27 992 m² 643,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży duży, częściowo zabudowany przemysłowy teren inwestycyjny o powierzchni ponad 2,792 Ha , składający się z siedmiu działek, zlokalizowany w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46,20 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na 10 piętrze wysokiej zabudowy bloku przy ul. Cichej 8/10 o powierzchni 46, 20 m2 Mieszkanie w stanie do zamieszkania, odświeżenia , dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł352,57 m² 3 545 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:353 m²

Kamienica w samym Centrum Miasta w Radomiu, dzielnica Stare Miasto. Obiekt jest ogrodzony, posiada 3 kondygnacje gdzie mieszczą się 6 lokali mieszkalnych, na terenie znajdują się komórki.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,80 m² 33,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem w ramach najmu okazjonalnego. Mieszkanie znajduje się w bloku z odnowioną elewacją, domofonem na parterze w 4 piętrowym bloku. Składa się z dwóch pokoi, osobnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł35 m² 8 514,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży mieszkanie własnosciowe z kw, dwupokojowe o powierzchni 35 mkw znajdujące się na os. XV Lecia na 4 pietrze niskiego bloku. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia. Umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł53,70 m² 8 005,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 54 m , 2. piętro, balkon, piwnica Na sprzedaż pięknie urządzone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2.