Dom, ul. Malczewskiego

Malczewskiego, Śródmieście, Radom, mazowieckie

  • 5 900 000 zł
  • 2 146,94 m²
  • 2 748,10 zł/m²

Zdjęcie

Zbigniew Kachneu

Skontaktuj się

Dom, ul. Malczewskiego

Malczewskiego, Śródmieście, Radom, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

5 900 000 zł

2 146,94 m²

2 748,10 zł/m²

Dom, ul. Malczewskiego

Zaktualizowane: 12 maja 2026

5 900 000 zł 2 146,94 m² 2 748,10 zł/m²

Rodzaj domu:
kamienica
Liczba pokoi:
80
Powierzchnia działki:
2 312 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
1900

Rodzaj domu:

kamienica

Liczba pokoi:

80

Powierzchnia działki:

2 312 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

1900

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 5 900 000 zł (2 748,10 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 2 146,94 m² (1 936,78 m² powierzchni użytkowej), 80 pokoi, 40 łazienek
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1900
  •   materiał budowy: cegła
  • Działka: 2 312 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Rest Nest, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: RN545085

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż kamienica wybudowana w 1900 roku przy ul. Malczewskiego 21 w Radomiu.

Budynek zlokalizowany w ścisłym centrum miasta - w otoczeniu zabudowy handlowo-usługowej, w pobliżu urzędów, przystanków komunikacji miejskiej oraz głównych ciągów pieszych i komunikacyjnych.

Kamienica dwupiętrowa obejmuje łącznie 40 lokali: 35 lokali użytkowych oraz 5 lokali usługowych. (...)

Agent

Zbigniew Kachneu

696 441...

696 441 999

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Zbigniew Kachneu

696 441...

696 441 999

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.