dowolna

Bliźniaki Radom - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bliska

Idalin,Radom

300 000 zł210 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

dogodna i cicha okolica domkow jednorodzinnych doskonale polaczenie komunikacyjne w poblizu 2 szkoly podstawowe Dom posiada 2 pietra, w tym parter z mozliwoscia zamieszkania oraz strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bliska

Idalin,Radom

300 000 zł210 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dom posiada 2 pietra plus piwnica w ktorej znajduje sie garaz i 2 pomieszczenia gospodarcze oraz strych.Na 1 pietrze jest duzy taras a na pietrze 2 balkon. Na koncu dzialki z tylu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lutosławskiego

Akademickie,Radom

1 600 000 zł350 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:657 m²

Nowy dom pow. całkowita 350m2, na działce 657m2, wysoki standard, do zamieszkania bez remontu, teren zagospodarowany, dwa garaże w budynku, ogrzewanie niskotemperaturowe (podłogowe + grzejniki),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Rajec Poduchowny

Rajec Poduchowny,Radom

1 500 zł130 m² 11,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojacy W rajcu poduchownym W poblizu satcji pkp. 7 min pociagiem do radomia. Poddasze 3 pokoje, garderoba. Lazienka. NA dole kuchnia , salon, sypialnia, lazienka. Czesciowo umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kruczkowskiego

Idalin,Radom

365 000 zł250 m² 1 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:302 m²

Sprzedaż bezpośrednia! Budynek mieszkalny, murowany, 2 piętrowy cegła o trzech kondygnacjach, wybudowany w 1983 roku oraz budynek przemysłowy murowany o jednej kondygnacji dobudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topiel

Kozia Góra,Radom

220 000 zł137 m² 1 605,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Dom w stanie surowym do własnej aranżacji,możliwość zmiany rozmieszczeń pomieszczeń. Sąsiedztwo domków jednorodzinnych, cicha, spokojna okolica na obrzeżach Radomia z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sierpniowa

Wacyn,Radom

1 700 zł200 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo dobra lokalizacja, przy trasie na Kielce i na Przytyk. Może być wynajęte pod działalność gospodarczą za cenę 2000,00 pln + media miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Idalin

Idalin,Radom

399 000 zł660 m² 604,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Blisko szkoła , kościół , nowe drogi , basen W piwnicy znajduje się ubikacja , łazienka i pralnia , garaż na 2 samochody

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Akademickie

Akademickie,Radom

400 000 zł150 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Pół bliźniaka docieplony styropianem, nakryty blacho-dachówką.Z zewnątrz wykończony, środek do własnego zagospodarowania. Druga część bliźniaka zamieszkana.Ulica z kostki brukowej.Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nałkowskiej

Idalin,Radom

400 000 zł300 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:335 m²

Pilnie sprzedam z powodu wyjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzierzków

Dzierzków,Radom

459 000 zł120 m² 3 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

dom na osiedlu w spokojnej okolicy. Niedaleko przedszkole, szkoła, sklepy osiedlowe, przystanek autobusowy. Do Centrum 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Glinice

Glinice,Radom

300 000 zł225 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Dom,powierzchni całkowita 225,428 m kwadrat., powierzchnia mieszkalna 120 m kwadrat., piętrowy z garażem, zbudowany z cegły, wszystkie media ( woda,gaz,prąd, kanalizacja miejska).