dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Radom

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Idalin,Radom

1 200 000 zł241 m² 4 979,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 212 m , położony na działce o powierzchni 1250 m w Radom, w spokojnej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szara

Długojów,Radom

355 000 zł110 m² 3 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka - doskonała lokalizacja, okolice Alei Wojska Polskiego Oferujemy na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Rajec Poduchowny,Radom

780 000 zł240 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny polożony w malowniczej miejscowości Rajec Poduchowny zaledwie 8km od Radomia z bardzo szybkim i wygodnym dojazdem do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zamłynie,Radom

699 000 zł167 m² 4 177,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Dom z potencjałem na dużej działce przy zbiegu ulic: kieleckiej/przytyckiej/okulickiego- idealna lokalizacja, unikalna oferta! Na sprzedaż dom jednorodzinny typu tzw. "kostka", usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Obozisko,Radom

1 100 000 zł229 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przytulny dom w wyjątkowej lokalizacji. Nieruchomość położona nieopodal ścisłego centrum miasta, a jednocześnie w bardzo zacisznej i zielonej okolicy. Posiadłość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Wośniki,Radom

580 000 zł144 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

od gory : blachodachowka na deskowaniu okna polaciowe drewniane fakro na pietrze 3 pokoje i duza lazienka, stropy nad salonem wylewane monolit salon z osobna kuchnia ale bez drzwi do kuchni komin na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kozienicka

Radom,mazowieckie

1 349 999 zł185 m² 7 298,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Luksusowy Segment w Radomiu ul. Kozienicka (oferta bezpośrednia, bez pośredników) Fotowoltaika (7kw, zamontowana na ziemi z możliwością dołożenie dwóch paneli) Pompa Ciepła Viessmann.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kozienicka

Rajec Szlachecki,Radom

1 349 999 zł187 m² 7 219,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Dom dla osób, które kochają luksus, elegancję i wygodę Radom, ul. Kozienicka Z zewnątrz z duszą minimalistycznej elegancji a w środku prawdziwa perła nowoczesnego designu. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Sprzedam gotowe do zamieszkania dwa domy w cenie jednego nad jeziorem Cena: 599 000 zł przy płatności gotówką 649 000 zł przy płatności kredytem Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ustronie,Radom

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w Niezapominajkach 3 - lustrzane odbicie Radom, ul. Wyścigowa - tutaj codziennie masz wybór: skok na basen (100 m), szybki trening na siłowni czy spacer wśród starych drzew we własnym ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

1 099 000 zł200 m² 5 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom 200 m z dużą działką Zdziechów k. Radomia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Długojowska

Długojów,Radom

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom jednorodzinny zlokalizowany w Radomiu przy ul. Długojowskiej. Nieruchomość została wybudowana w 1997 roku, a trzy lata temu przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gołaszewskiego

Janiszpol,Radom

850 000 zł334 m² 2 544,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:692 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego, położonego na dużej działce. Dom znajduje się na ul. Gołaszewskiego w dzielnicy Janiszpol. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radom

Wośniki,Radom

650 000 zł102 m² 6 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 636 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką przy Zalewie Borki Przedmiotem ogłoszenia jest budynek w zabudowie bliźniaczej, zbudowany w latach 70-tych, na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Młodzianów,Radom

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zamieszkaj komfortowo - wyjątkowa działka z domem w Radomiu (młodzianów) ul. Marjańskiego | ok. 600 m | Szukasz miejsca z duszą i potencjałem? Mamy coś dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Struga

Śródmieście,Radom

2 500 000 zł240 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zabytkowy dworek 240 m w sercu Radomia + 2200 m działki narożnej| idealny pod kancelarię, restaurację, beauty, gabinety lekarskie Na sprzedaż unikalna nieruchomość zabytkowy dworek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosenna

Idalin,Radom

770 000 zł241 m² 3 195,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest zadbany budynek 4-ro kondygnacyjny w zabudowie bliźniaczej budowany w latach 1984-1987, na ogrodzonej działce w kształcie prostokąta o wymiarach 10m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Rajec Szlachecki,Radom

1 090 000 zł195 m² 5 595,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:926 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z poddaszem i garażem - idealny dla rodziny, w otoczeniu zieleni, blisko lasu i zalewu Siczki! Radom / Kozienicka / lokalizacja Na sprzedaż przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Paryska

Wacyn,Radom

1 189 000 zł186 m² 6 392,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:717 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowy dom w dzielnicy Wośniki w Radomiu - stan prawdziwie deweloperski- gotowy do wykończenia! Dom wyposażony w fotowoltaikę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długojowska

Dzierzków,Radom

519 000 zł150 m² 3 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Jeżeli zawsze chcieliście zamieszkać na Dzierzkowie i to w domu wyremontowanym i zaaranżowanym przez siebie to teraz możecie spełnić te marzenia. Przedstawiamy dom, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Glinice,Radom

390 000 zł109 m² 3 562 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Budynek mieszkalny o powierzchni 109,49 m2 położony w Radomiu, dzielnica Glinice. Dom obecnie w trakcie rozbudowy, nadbudowy i przebudowy z godnie z dokumentacją. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Dzierzków,Radom

2 490 000 zł423 m² 5 886,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Obiekt składa się z części mieszkalno- usługowej. Część mieszkalna znajduje się na piętrze o powierzchni całkowitej 213,60 m2 i posiada: gabinet, kuchnię, jadalnię, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kochanowskiego

Dzierzków,Radom

2 490 000 zł380 m² 6 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:830 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwukondygnacyjnego obiektu, który składa się z części mieszkalno- usługowej. Część usługowa znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Janiszpol,Radom

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:937 m²

Dom 160 M2 + działka 937 M2 w dzielnicy Janiszpol / Radom. Oferuję na sprzedaż dom, murowany, piętrowy i z garażem w bryle budynku. Dom do remontu z lat 90-tych, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Młynek Janiszewski,Radom

995 000 zł191 m² 5 209,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom 191 M2 + działka 700 M2 / północna część Radomia. Oferuję na sprzedaż dom murowany z lat 90 - tych. Dom idealny do zamieszkania przez dwie rodziny. Dom do odświeżenia lub remontu wedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuśnierska

Żakowice,Radom

979 000 zł172 m² 5 691,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Okazały dom jednorodzinny Radom, dzielnica Żakowice. Parterowy z poddaszem użytkowym, o pow. użytkowej 120 m2, zlokalizowany na działce o pow. 761 m2. Doskonały stan techniczny, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radom

Wacyn,Radom

819 000 zł97 m² 8 457,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Uwaga! Oferuję do sprzedaży dom płożony na Osiedlu Nowa Idea oddany do użytku w 2023 roku. Wybudowane domy stanowią kameralne osiedle z daleka od zgiełku. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lazurowa

Halinów,Radom

660 000 zł210 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż na osiedlu Halinów w Radomiu. Nieruchomość należy do budynków szeregowych usytuowanych na działce o powierzchni 240m2.Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

760 021 zł123 m² 6 179,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta obejmuje zakup połowy domu z zabudowy bliźniaczej o powierzchni 123,20m2 od dewelopera o ugruntowanej pozycji na rynku. Kameralne Osiedle Cicha 9 to zespół czterech dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Wielogóra,Radom

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:796 m²

Biuro Nieruchomości północ oferuje do sprzedaży atrakcyjny dom o pow. 35 m2 usytuowany na działce o pow. 796m2 w północnej części Radomia na granicy z Wielogórą. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Krychnowice,Radom

649 000 zł124 m² 5 233,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 124 m 2 / działka 1000 M2 / południowa część Radomia w dzielnicy Krychnowice. Na sprzedaż oferuje nieduży, przestronny parterowy dom z lat 2000, usytuowany na ładnie zaaranżowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Odrodzenia

Radom,mazowieckie

1 190 000 zł211 m² 5 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Dom o pow. użytkowej 211 m2 podpiwniczony, piętrowy. Położony w Radomiu przy ul. Odrodzenia. Na parterze znajduje się kuchnia, jadalnia, salon z wyjściem na ogród, pokój, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stalowa

Krychnowice,Radom

374 000 zł85 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Sprzedam dom wolnostojący, jednorodzinny o pow. zabudowy 85 m2, posadowiony na działce o pow. 1522 m2. Radom ul. Stalowa. Budynek murowany, ocieplony, dach jednospadowy, kryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Krychnowice,Radom

649 000 zł124 m² 5 233,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jednorodzinny dom o powierzchni 124 m 2 na działce 1000 M2 znajdujący się w południowej części Radomia w dzielnicy Krychnowice. Dom jest przestronny z lat 2000, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Kaptur,Radom

799 000 zł178 m² 4 493,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:692 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym z 1976 roku. Budynek mieszkalny w bardzo dobrym stanie, po remoncie. Powierzchnia użytkowa 177,82m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Rajec Poduchowny,Radom

749 000 zł194 m² 3 860,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:737 m²

Dom wolnostojący O powierzchni 194 M2 W cichej okolicy na działce 737 M2 skąpany W zieleni : krótko: nieruchomość z 2003 roku usytuowana w spokojnym otoczeniu kameralnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okulickiego

Śródmieście,Radom

1 200 000 zł415 m² 2 892 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Nieruchomość z dużymi perspektywami, możliwością zamieszkania dwóch rodzin jak i również na prowadzenie działalności gospodarczej. Dom położony jest w samym Centrum miasta Radom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Dzierzków,Radom

469 000 zł248 m² 1 894,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:321 m²