dowolna

Domy z cegły Radom - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

520 000 zł275 m² 1 890,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:576 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 275 mkw znajdujący się na ogrodzonej działce o powierzchni 576 mkw. Dom zbudowany z cegły około 1960 roku, dach.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł310 m² 2 896,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Zapraszam na prezentację domu na osiedlu Kozia Góra, z dużym tarasem z miejscem do wypoczynku. Lokalizacja: dom znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych na Koziej Górze Radomiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Długojów,Radom

1 490 000 zł225 m² 6 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:883 m²

Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu na spotkaniu piękny, rodzinny dom znajdujący się na al. Wojska Polskiego. Świetnie zaprojektowany dom, niezwykle przytulny i funkcjonalny. Do jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Juliusza

Długojów,Radom

6 900 zł200 m² 34,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom mieszkalno-usługowy do wynajęcia - nowy budynek Oferujemy na wynajem nowoczesny, świeżo oddany do użytku (2025 r.) budynek mieszkalno-usługowy, idealny zarówno do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Wacyn,Radom

990 000 zł315 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym oraz podpiwniczeniem, o powierzchni całkowitej 315m. Na użytkowe 200 metrów składają się trzy pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworska

Rajec Poduchowny,Radom

1 300 000 zł211 m² 6 161,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 191 m²

Na sprzedaż poleca się dom w doskonałęj lokalizacji w Rajcu Poduchownym przy ulicy Dworskiej położony na pięknej 4200 metrowej działce. Działka na statut działki budowlanej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Idalin,Radom

590 000 zł106 m² 5 566,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:649 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy o powierzchni 106 mkw posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni 649 mkw. Dom w części zbudowany z cegły białej, ocieplony. Dobudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Średnia

Glinice,Radom

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:522 m²

Na sprzedaż dom idealny dla dwóch rodzin lub pod wynajem Oferujemy na sprzedaż przestronny dom, który doskonale nadaje się dla dwóch rodzin lub jako inwestycja pod wynajem. Budynek posiada dwa odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Idalin,Radom

1 200 000 zł241 m² 4 979,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 212 m , położony na działce o powierzchni 1250 m w Radom, w spokojnej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szara

Długojów,Radom

355 000 zł110 m² 3 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka - doskonała lokalizacja, okolice Alei Wojska Polskiego Oferujemy na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Śródmieście,Radom

950 000 zł103 m² 9 248,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Zostań właścicielem nieruchomości w niezwykłej lokalizacji - tuż obok radomskiego Teatru Powszechnego! Do sprzedaży połowa budynku, na którą składają się: lokal mieszkalny o pow. 71,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zamłynie,Radom

699 000 zł167 m² 4 177,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Dom z potencjałem na dużej działce przy zbiegu ulic: kieleckiej/przytyckiej/okulickiego- idealna lokalizacja, unikalna oferta! Na sprzedaż dom jednorodzinny typu tzw. "kostka", usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Zamłynie,Radom

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:459 m²

Dom wolnostojący, położony w Radomiu w dzielnicy Zamłynie, usytuowany na 459 m2 działce. Dom o powierzchni ok 250 m2 całkowitej (180 m2 użytkowej). Dojazd na posesje z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Obozisko,Radom

1 100 000 zł229 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przytulny dom w wyjątkowej lokalizacji. Nieruchomość położona nieopodal ścisłego centrum miasta, a jednocześnie w bardzo zacisznej i zielonej okolicy. Posiadłość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż: funkcjonalny dom 150 m z piwnicą użytkową idealny do mieszkania lub działalności Oferuję na sprzedaż zadbany, dwukondygnacyjny dom o powierzchni ok. 150 m , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelecka

Glinice,Radom

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 150 m , położony na działce ok. 400 m przy ul. Strzeleckiej 28 w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kozienicka

Radom,mazowieckie

1 349 999 zł185 m² 7 298,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Luksusowy Segment w Radomiu ul. Kozienicka (oferta bezpośrednia, bez pośredników) Fotowoltaika (7kw, zamontowana na ziemi z możliwością dołożenie dwóch paneli) Pompa Ciepła Viessmann.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Akademickie,Radom

2 500 000 zł230 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przyjmiemy w rozliczeniu częściowym mieszkanie :) Luksusowy, w pełni wyposażony dom w prestiżowej willowej dzielnicy Radomia Kampus Uniwersytetu Radomskiego Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kozienicka

Rajec Szlachecki,Radom

1 349 999 zł187 m² 7 219,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Dom dla osób, które kochają luksus, elegancję i wygodę Radom, ul. Kozienicka Z zewnątrz z duszą minimalistycznej elegancji a w środku prawdziwa perła nowoczesnego designu. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Sprzedam gotowe do zamieszkania dwa domy w cenie jednego nad jeziorem Cena: 599 000 zł przy płatności gotówką 649 000 zł przy płatności kredytem Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Puławska

Dzierzków,Radom

699 000 zł297 m² 2 356,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż, położonego w Radomiu na ul. Puławskiej. Nieruchomość należy do rodzaju budynków typu bliźniak Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gołaszewskiego

Janiszpol,Radom

850 000 zł334 m² 2 544,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:692 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego, położonego na dużej działce. Dom znajduje się na ul. Gołaszewskiego w dzielnicy Janiszpol. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Janiszpol,Radom

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom z ogrodem i garażem w cenie mieszkania - Osiedle Janiszpol, radom Na sprzedaż przytulny, parterowy dom o powierzchni ok. 70 m z lat 80., posadowiony na działce 300 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wstępna

Halinów,Radom

1 500 000 zł222 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szergowej. Dom dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 222 m dodatkowo piwnica z pomieszczeniem użytkowym, prlalnią, spiżarnią oraz garaż na dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hodowlana

Wośniki,Radom

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Jeżeli poszukujecie nieruchomości, której chcecie nadać nowe życie to dobrze trafiliście. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu na ul. Hodowlanej. Trzykondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Kierzków,Radom

825 000 zł204 m² 4 044,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w urokliwej okolicy! Szczegóły nieruchomości: działka: 1520 m Powierzchnia całkowita: 320 m Powierzchnia domu: 204 m Powierzchnia zabudowy: 96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Śródmieście,Radom

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:869 m²

Atrakcyjny Dom po generalnym remoncie wysokiej jakości w doskonałej lokalizacji ścisłe centrum z dala od ruchliwych ulic z malowniczym ogrodem i działką, 2 odrębne wjazdy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Młodzianów,Radom

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zamieszkaj komfortowo - wyjątkowa działka z domem w Radomiu (młodzianów) ul. Marjańskiego | ok. 600 m | Szukasz miejsca z duszą i potencjałem? Mamy coś dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Struga

Śródmieście,Radom

2 500 000 zł240 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zabytkowy dworek 240 m w sercu Radomia + 2200 m działki narożnej| idealny pod kancelarię, restaurację, beauty, gabinety lekarskie Na sprzedaż unikalna nieruchomość zabytkowy dworek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Kierzków,Radom

749 000 zł212 m² 3 539,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:893 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, o powierzchni całkowitej 211,64 m2 oraz budynek gospodarczy znajdujący się na ogrodzonej działce o powierzchni 893 mkw. Budynek gospodarczy (była stolarnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Rajec Szlachecki,Radom

1 090 000 zł195 m² 5 595,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:926 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z poddaszem i garażem - idealny dla rodziny, w otoczeniu zieleni, blisko lasu i zalewu Siczki! Radom / Kozienicka / lokalizacja Na sprzedaż przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Kierzków,Radom

740 000 zł138 m² 5 362,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z najnowszą ofertą domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Osiedle składa się z 12 domów z ogródkami, położonych na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Glinice,Radom

390 000 zł109 m² 3 562 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Budynek mieszkalny o powierzchni 109,49 m2 położony w Radomiu, dzielnica Glinice. Dom obecnie w trakcie rozbudowy, nadbudowy i przebudowy z godnie z dokumentacją. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wośniki,Radom

919 000 zł320 m² 3 746,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom z piękną działką! Powierzchnia 1520 m2, dom wolnostojący 320 m z dwoma garażami Ślepowron Piękny, przestronny dom w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Rajec Szlachecki,Radom

295 000 zł94 m² 3 138,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Oferta warta uwagi! Nieruchomość do adaptacji i własnej aranżacji z wieloma możliwościami co pozwoli dostosować ją do własnych potrzeb. Powierzchnia nieruchomości to 94m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Idalin,Radom

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Połowa domu, bliżniaka o powierzchni 150 m położone w prestiżowej dzielnicy Radomia to przestronna i komfortowa nieruchomość w Zabudowie Szeregowej. Składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Wośniki,Radom

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnego domu szeregowego, położonego na pięknie zagospodarowanej działce na osiedlu Wośniki. Dom składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuśnierska

Żakowice,Radom

979 000 zł172 m² 5 691,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Okazały dom jednorodzinny Radom, dzielnica Żakowice. Parterowy z poddaszem użytkowym, o pow. użytkowej 120 m2, zlokalizowany na działce o pow. 761 m2. Doskonały stan techniczny, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długojowska

Dzierzków,Radom

1 150 000 zł177 m² 6 497,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do sprzedaży przestronny dom w zabudowie bliźniaczej -szeregowej, w spokojnej i cichej dzielnicy Radomia Dzierzków. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kijewskiej

Borki,Radom

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferuję do sprzedania dom, znajdujący się w doskonałej lokalizacji, z bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej około 110 m2 znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Radom,mazowieckie

1 299 000 zł260 m² 4 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Do sprzedania przestronny (260m2) i bardzo funkcjonalny dom 15 km. od Radomia w stronę Warszawy. Dom dwukondygnacyjny z 2006 roku posadowiony na dużej narożnej działce z wolnostojącym.