dowolna

Domy z tarasem Radom - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Radom

Wacyn,Radom

819 000 zł97 m² 8 457,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Uwaga! Oferuję do sprzedaży dom płożony na Osiedlu Nowa Idea oddany do użytku w 2023 roku. Wybudowane domy stanowią kameralne osiedle z daleka od zgiełku. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Idalin,Radom

798 000 zł225 m² 3 546,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Na sprzedaż mieszkanie w budynku dwurodzinnym w Radomiu na Idalinie ul. Gałczyńskiego. Cena: 798 000 zł Przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni około 220 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Radom,mazowieckie

1 299 000 zł260 m² 4 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Do sprzedania przestronny (260m2) i bardzo funkcjonalny dom 15 km. od Radomia w stronę Warszawy. Dom dwukondygnacyjny z 2006 roku posadowiony na dużej narożnej działce z wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Potokowa

Południe,Radom

449 000 zł61 m² 7 307,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Nowe Osiedle Południe przy ulicy Potokowej w Radomiu. Nasza inwestycja składa się z 18 komfortowych lokali mieszkalnych, które są rozmieszczone w dziewięciu dwu lokalowych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lazurowa

Halinów,Radom

660 000 zł210 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż na osiedlu Halinów w Radomiu. Nieruchomość należy do budynków szeregowych usytuowanych na działce o powierzchni 240m2.Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

760 021 zł123 m² 6 179,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta obejmuje zakup połowy domu z zabudowy bliźniaczej o powierzchni 123,20m2 od dewelopera o ugruntowanej pozycji na rynku. Kameralne Osiedle Cicha 9 to zespół czterech dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Długojowska

Dzierzków,Radom

1 150 000 zł177 m² 6 497,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do sprzedaży przestronny dom w zabudowie bliźniaczej -szeregowej, w spokojnej i cichej dzielnicy Radomia Dzierzków. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Wielogóra,Radom

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:796 m²

Biuro Nieruchomości północ oferuje do sprzedaży atrakcyjny dom o pow. 35 m2 usytuowany na działce o pow. 796m2 w północnej części Radomia na granicy z Wielogórą. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Halinów,Radom

660 000 zł134 m² 4 925,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Biuro północ nieruchomości oferuje do sprzedaży jednorodzinny dom o powierzchni 134 m2 w zabudowie szeregowej na osiedlu Halinów w Radomiu. Dom piętrowy zbudowany jest z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Krychnowice,Radom

649 000 zł124 m² 5 233,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 124 m 2 / działka 1000 M2 / południowa część Radomia w dzielnicy Krychnowice. Na sprzedaż oferuje nieduży, przestronny parterowy dom z lat 2000, usytuowany na ładnie zaaranżowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Radom

Dzierzków,Radom

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom modny, ponadczasowy perfekcyjnie zaprojektowany zawsze będzie się wyróżniał na rynku nieruchomości. Polecam w sprzedaży dom szeregowy o pow. 180 m2 usytuowany na działce o pow. 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielna

Radom,mazowieckie

681 600 zł178 m² 3 834,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 847 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w Radomiu przy ul. Zielnej. Nieruchomość gruntowa zabudowana oznaczona jest jako działki 47/22 i 47/23 o powierzchni 1.847 m 2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Kaptur,Radom

1 070 000 zł200 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Szukasz wyjątkowego, reprezentacyjnego domu? Zależy Ci również by żyć komfortowo i bezpiecznie, móc cieszyć się spokojem i ciszą, a jednocześnie mieć w zasięgu ręki wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Radom,mazowieckie

1 290 000 zł228 m² 5 667,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Metalowa

Śródmieście,Radom

579 000 zł162 m² 3 567,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy Państwu dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Szydłowiec. Położony jest przy ulicy Metalowej, blisko wyjazdu na trasę wylotową radom/kielce. Dojazd do Radomia zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Idalin,Radom

2 400 000 zł253 m² 9 486,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radom

Radom,mazowieckie

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferuję do wynajmu dom z cegły o powierzchni mieszkalnej ok 120m2, wolnostojący, położony na działce o powierzchni ok 700m2 w Radomiu. Dach budynku docieplony, pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Banacha

Janiszpol,Radom

635 000 zł134 m² 4 738,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Jeżeli szukacie Państwo idealnego miejsca dla Siebie i swojej Rodziny to zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów szeregowych na nowobudowanym osiedlu banacha. Teraz możecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Halinów,Radom

890 000 zł317 m² 2 808,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:862 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż, położonego na osiedlu Halinów w Radomiu. Nieruchomość należy do rodzaju budynków wolnostojących, usytuowanych na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Komunalna

Dzierzków,Radom

1 325 000 zł231 m² 5 735,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom o powierzchni 231 m2 zlokalizowany na działce 1200 m2, na prestiżowym osiedlu w centrum miasta, wybudowany w tradycyjnej technologii z najlepszych materiałów z garażem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Śródmieście,Radom

999 000 zł156 m² 6 403,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 184 m²

Dom parterowy w idealnym stanie, położony w Wolanowie, tylko 10 km od Radomia. Usytuowany na działce mierzącej 2184m, z dogodnym asfaltowym dojazdem, zlokalizowanej w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radom

Śródmieście,Radom

695 000 zł155 m² 4 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Przedstawiamy Państwu dom w stanie deweloperskim w pożądanej lokalizacji w miejscowości Sołtyków. Dojazd do centrum Radomia zajmuje jedynie 10 minut. Budynek w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiosenna

Idalin,Radom

780 000 zł241 m² 3 236,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest zadbany budynek 4-ro kondygnacyjny w zabudowie bliźniaczej budowany w latach 1984-1987, na ogrodzonej działce w kształcie prostokąta o wymiarach 10m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Halinów,Radom

900 000 zł222 m² 4 056,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:862 m²

Oferuję do sprzedania atrakcyjny, energooszczędny, wolnostojący dom o pow. użytkowej 159 m2 usytuowany na działce o powierzchni 862 m2 na osiedlu Halinów. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Banacha

Janiszpol,Radom

635 000 zł134 m² 4 738,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Glinice,Radom

640 000 zł229 m² 2 790,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:695 m²

Dom wolnostojący, po gruntownym remoncie. Powierzchnia mieszkalna 230 m2, położony w cichej i spokojnej okolicy, 10 minut od centrum miasta. Budynek został gruntownie wyremontowany, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Wielogóra,Radom

399 000 zł64 m² 6 253,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:281 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom/pół bliźniaka (wg projektu murator bcc 346) o powierzchni użytkowej 63,8 mkw oraz udział w drodze dojazdowej. Budynek usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gołębiowska

Gołębiów,Radom

640 000 zł129 m² 4 961,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:294 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom w cenie mieszkania. Kameralne, nowoczesne dwa domy (cztery bliźniaki) położone w Radomiu przy ulicy Gołębiowskiej 140a. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Śródmieście,Radom

945 000 zł115 m² 8 210,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świetnego domu wolnostojącego położonego na dużej pięknie zagospodarowanej działce w miejscowości Wsola. Nowoczesny i niezamieszkały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Radom,mazowieckie

399 000 zł64 m² 6 253,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:398 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom/pół bliźniaka (wg projektu murator bcc 346) o powierzchni użytkowej 63,8 mkw oraz udział w drodze dojazdowej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Prędocinek,Radom

3 199 000 zł233 m² 13 729,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta prywatna, proszę agencje/pośredników O nie kontaktowanie się komfortowy dom 233,6 m2 z ogrodem W radomiu 5 pokoi | Ogród | Taras | Altanka z Grillem | Wygodny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zamłynie

Zamłynie,Radom

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:551 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu idealnego dla dwóch rodzin - z dwoma osobnymi wejściami. Nieruchomość położona z dala od miejskiego zgiełku, na os. Zamłynie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Dzierzków,Radom

1 250 000 zł255 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Okazały dom o powierzchni całkowitej 255m, w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu Dzierzków. W bardzo spokojnej okolicy, doskonale skomunikowanej, przy cichej osiedlowej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Radom,mazowieckie

849 000 zł250 m² 3 391,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 678 m²

Wygodny, rodzinny dom w Nowej Woli Gołębiowskiej czeka na swoją rodzinę! Dom do wykończenia, o praktycznym rozkładzie pomieszczeń. Wiele prac wykończeniowych zostało już zakończonych:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radom

Idalin,Radom

615 000 zł170 m² 3 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w świetnej okolicy, u zbiegu ulic Białej i Wyścigowej. Nieruchomość składa się z: parter: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kierzków,Radom

1 500 000 zł273 m² 5 502 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kup bez prowizji! Przytulny, rodzinny dom o pow. użytkowej 272,61 m2 położony w Radomiu przy ul. Kierzkowskiej. Dom posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń parter: obszerny salon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Komunalna

Dzierzków,Radom

1 379 000 zł231 m² 5 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Śródmieście,Radom

1 090 000 zł240 m² 4 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 898 m²

Oferuję do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący, o pow. 210 m , w dzielnicy Michałów/ Józefów. Dom położony jest na działce o pow. 1898 m . Działka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Puławska

Dzierzków,Radom

870 000 zł145 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Piękny i funkcjonalny 145-cio metrowy dom, położony na ul. Puławskiej w Radomiu spełni marzenia o własnym kącie każdego wymagającego klienta. Perfekcyjnie i estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radom

Radom,mazowieckie

729 000 zł155 m² 4 703,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Litewska

Glinice,Radom

690 000 zł230 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:404 m²

Nr do kontaktu   Cena do rozsądnej negocjacji. Piękny, przytulny, ciepły dom z duszą. Idealny dla rodzin z dziećmi, bardzo dobrze rozplanowany. Ewentualnie dla osób z własną.