Działka, ul. Grota-Roweckiego

Grota-Roweckiego, Janiszpol, Radom, mazowieckie

  • 665 280 zł
  • 5 544 m²
  • 120 zł/m²

Zdjęcie

Max Prime

Skontaktuj się

Działka, ul. Grota-Roweckiego

Grota-Roweckiego, Janiszpol, Radom, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

665 280 zł

5 544 m²

120 zł/m²

Działka, ul. Grota-Roweckiego

Zaktualizowane: 15 maja 2026

665 280 zł 5 544 m² 120 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 665 280 zł (120 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-6/17717/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o dużym potencjale, położony w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej części Radomia Janiszpol, w rejonie ul. Grota-Roweckiego oraz ul. Skrzydlatej.
Nieruchomość składa się z trzech działek sprzedawanych łącznie, o parametrach idealnych pod zabudowę jednorodzinną, szeregową, bliźniaczą lub realizację mini-osiedla.
PARAMETRY DZIAŁKI Szerokość: ok. 17,5 m

Długość: ok. (...)

Agent

Max Prime

794 975...

794 975 962

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Max Prime

794 975...

794 975 962

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej