dowolna

Działki uzbrojone Radom - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rolnicza

Godów,Radom

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka na przedmieściu Radomia, w dzielnicy Godów. Media, takie jak gaz, woda i prąd znajdują się w odległości kilku metrów - w drodze dojazdowej. Działka idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Okrężna

Jeżowa Wola,Radom

59 760 zł747 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Udział w drodze - współwłasność - gratis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, al. Wojska Polskiego

Glinice,Radom

712 000 zł2 848 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna lokalizacja działalności gospodarczej , do działki doprowadzona woda, prąd, gaz , kanalizacja w ulicy, szeroki wjazd. Teren położony wysoko, dobrze widoczny , na wprost ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Klwatecka

Radom,mazowieckie

83 820 zł762 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

(960)działka budowlana o pow.762mkw,32m/24m;doskonała pod zabudowę jednorodzinną; Media: prąd,woda,gaz,kanalizacja miejska; Kontakt:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mleczna

Józefów,Radom

172 080 zł956 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z warunkami zabudowy gaz, prąd, woda. 5 minut do centrum. Cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Malenicka

Długojów,Radom

82 800 zł900 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka która jest do sprzedaży jest działką budowlaną , ogrodzoną wraz z aktualnymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny (wydane w 2013 roku ).Wszelkie media w ulicy. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Strycharska

Halinów,Radom

150 000 zł1 230 m² 121,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano-rolna, doskonała lokalizacja, cicha spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Partyzantów

Radom,mazowieckie

42 000 zł1 574 m² 26,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna, duża działka o kształcie prostokąta, o wymiarach ok 63m na 25m. Wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja) oraz warunki zabudowy. Atrakcyjna cena. Zapraszam do obejrzenia. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Potkanowska

Radom,mazowieckie

74 464 zł931 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

8 działek, 23x32 m, otoczenie domków, świetna komunikacja, 1 km do pd. obwodnicy Radomia, 1 km do trasy E7, mpk 14 i 17, decyzja o Warunkach Zabudowy, woda, prąd, gaz, kanalizacja, cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Malenicka

Długojów,Radom

94 500 zł900 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

ziałka która jest do sprzedaży jest działką budowlaną , ogrodzoną , o powierzchni 900 m2 wraz z aktualnymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny(wydane w 2013 roku ).Wszelkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wiosenna

Idalin,Radom

111 400 zł557 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam mam do zaoferowania ładnie położoną działkę budowlaną W radomiu na osiedlu idalin ul.WIOSENNA. Jest położona obok szkoły podstawowej nr4 ,basenu neptun,niedaleko centrum handlowe M1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Potkańskiego

Radom,mazowieckie

128 500 zł1 005 m² 127,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka świetnie usytuowana,cicha i spokojna okolica,dojazd droga asfaltowa,media w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Malenicka

Długojów Górny,Radom

108 000 zł900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren który zamierzam sprzedać jest działką budowlaną, częściowo ogrodzoną (ogrodzona z 3 stron, brak ogrodzenia od drogi dojazdowej), o powierzchni 900 m2 wraz z aktualnymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Potkanowska

Radom,mazowieckie

75 000 zł930 m² 80,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cena promocyjna - wyłącznie W przypadku deklaracji rozpoczęcia budowy domu W roku 2013, cena bez rabatu to 100 tys. zł; otoczenie domków, świetna komunikacja, 1 km do południowej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mydlana

Koniówka,Radom

319 000 zł1 100 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio! Atrakcyjna działka budowlana w cichej i spokojnej okolicy, blisko centrum, przy ul. Mydlanej. Przeznaczenie działki - budowlana na budynek mieszkalny lub produkcyjno usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wyścigowa

Idalin,Radom

203 280 zł968 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka w odległości 100m od basenu Neptun i szkoły podstawowej, 400m od ch M1, doskonały dojazd, przystanki autobusowe. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Christianiego

Radom,mazowieckie

177 912 zł1 412 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

atrakcyjna, w spokojnej okolicy , bardzo dobry dojazd nowym asfaltem ,w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna , możliwość podziału na dwie działki z osobnym wjazdem, sprzedam pilnie- cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lema

Radom,mazowieckie

150 240 zł939 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Radomiu przy ul. Lema, osiedle domków jednorodzinnych,cicha, spokojna okolica, warunki zabudowy, woda, gaz, prąd, kanalizacja, droga z kostki brukowej. 898-939 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wapienna

Radom,mazowieckie

246 500 zł2 900 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

2900 m2, wszystkie media miejskie, narożna - działka usytuowana frontem bezpośrednio przy drodze głównej w Cerekwi, na samym początku Cerekwi, z prawej strony bezpośrednio przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Limanowskiego

Borki,Radom

850 000 zł17 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka dochodząca do ul. Limanowskiego długości 310m położona nad rowem - Potokiem Poludniowym, dobra komunikacja miejska, wzdłuż ulicy przy działce przebiega kolektor kanalizacji sanitarnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Strycharska

Halinów,Radom

200 000 zł1 230 m² 162,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 1230 m2 położona przy ul. Strycharskiej (dzielnica Halinów) w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, cicha, spokojna okolica. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Wolanowska

Kozia Góra,Radom

500 000 zł5 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka częściowo ogrodzona z domem z lat 60-ych (100 m2) + pomieszczenia magazynowe (80 m2) zalesiona w tylnej części na pow 50% młodym 5 letnim laskiem. doskonalą na inwestycje lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Radom

Radom,mazowieckie

4 000 zł4 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynajmę plac 4000 m2 w centrum Orońska (10 km od Radomia), 100 m od trasy Warszawa-Kraków (e7). Wjazd z drogi asfaltowej, teren utwardzony, ogrodzony murem, oświetlony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kasztelańska

Firlej,Radom

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka z aktualnymi wydanymi warunkami zabudowy w planowanym mini osiedlu domków jednorodzinnych. Uzbrojenie: prąd, woda gaz. Przy drodze asfaltowej. Ekologiczna okolica, w otoczeniu las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Potkanowska

Jeżowa Wola,Radom

921 492 zł9 308 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

teren inwestycyjny, pod zabudowę jednorodzinną, szeregową (prawomocna decyzja o warunkach zabudowy) lub działalność gospodarczą; woda, prąd, gaz, kanalizacja; droga dojazdowa asfaltowa, droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Chorzowska

Sadków,Radom

800 000 zł2 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka narożna, całkowicie utwardzona. Zabudowana magazynami i wiatami. Urządzone biuro o powierzchni 50m kw (5 pomieszczeń). Atrakcyjnie położona - dzielnica przemysłowo-handlowa. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szydłowiecka

Radom,mazowieckie

131 100 zł874 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cicha spokojna okolica, działka częściowo ogrodzona i z dwóch stron zabudowana nowymi domami. W pobliżu las oraz Muzeum Wsi Radomskiej. Działka druga w pasie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Chorzowska

Radom,mazowieckie

5 000 m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Witam. Posiadam działkę do wynajęcia o łącznej pow. około 5000 m2 przy ul. Chorzowskiej w Radomiu. Możliwość podziału na mniejsze działki. Dojazd do działki drogą asfaltową, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Wolanowska

Kierzków,Radom

600 000 zł5 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zabudowa w części środkowej małym budynkiem mieszkalnym i pomieszczenia garażowo-warsztatowe z lat 60-70-te. W części środkowo-tylnej młody lasek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Kozia Góra

Kozia Góra,Radom

673 000 zł3 365 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pilnie sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3365 m2 Lokalizacja: radom, al. Solidarności (przy trasie Radom Piotrków Tryb. Łódź, 200 m od drogi E7). Pełne uzbrojenie, warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Staroopatowska

Śródmieście,Radom

3 500 000 zł4 705 m² 743,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Budynek po byłym magazynie do kapitalnego remontu z pozwoleniem na budowę,na budynek wielorodzinny z garażem podziemnym .Budynek czteropiętrowy o powierzchni około 8000/m2(szer.30m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Cymerysa-Kwiatkowskiego

Radom,mazowieckie

750 000 zł2 850 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Warto obejrzec

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Połabska

Idalin,Radom

152 550 zł565 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną na ul. Połabskiej 12. Powierzchnia: 565 m2. Kontakt telefoniczny:   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Skargi

Janiszpol,Radom

199 000 zł800 m² 248,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka ogrodzona, zadrzewiona, zabudowana małym domkiem letniskowym, położonym w rogu działki z instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną. Gaz w granicy. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wolanowska

Radom,mazowieckie

469 500 zł3 390 m² 138,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w Radomiu przy ulicy, w kształcie prostokąta 37x92m. Teren ogrodzony z dwiema bramami wjazdowymi, porośnięty starym drzewostanem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Idalin

Idalin,Radom

138 942 zł558 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra lokalizacja w sąsiedztwie szkoły psp nr 4 i pływalni Neptun. Wszystkie media w ulicy. W pobliżu Kościół, sklepy osiedlowe, centrum Handlowe M1. Dobry dojazd autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mleczna

Józefów,Radom

143 400 zł956 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane na nowo powstającym zamkniętym osiedlu. W celu szczegółowych informacji prosze o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kuśnierska

Żakowice,Radom

234 210 zł1 266 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Radom ul. Kuśnierska 23/25, powierzchnia 1266 m2. Wodociąg, kanalizacja, gaz, prąd, telefon. Tel. kontaktowy:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Skrajna

Halinów,Radom

1 700 000 zł8 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka do dowolnego zagospodarowania. Okolica domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Milejowicka

Kozia Góra,Radom

155 000 zł1 025 m² 151,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 4 działki budowlane, znajdujące się na terenie osiedla Kozia Góra na granicy z Zamłyniem. Działki mają kształt prostokątów, zbliżonych do kwadratów. Media w ulicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Skargi

Janiszpol,Radom

199 000 zł700 m² 284,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka budowlana, ogrodzona, o wym ok. 21x34, zadrzewiona, w rogu działki stoi mały dom. Możliwość rozbudowy lub zamieszkania lub jednoczesnej budowy nowego domu.