cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Nowe mieszkania Obozisko, Radom - Mieszkania z rynku pierwotnego Obozisko
18 ogłoszeń
18 ogłoszeń
Ozdobna,Radom
Mieszkania od 29,64 m² do 66,65 m²
Apartament z ogródkiem, ul. Parkowa
Obozisko,Radom
1 063 000 zł93,65 m² 11 350,77 zł/m²
437 000 zł36,75 m² 11 891,16 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
444 375 zł56,25 m² 7 900 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
455 224 zł59,12 m² 7 700 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
356 560 zł45,60 m² 7 819,30 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
397 702 zł50,68 m² 7 847,32 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
371 640 zł45,60 m² 8 150 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
468 702 zł64,61 m² 7 254,33 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
464 092 zł59,12 m² 7 850 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
383 480 zł47,31 m² 8 105,69 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
461 523 zł57,99 m² 7 958,67 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
286 188 zł34,07 m² 8 400 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
250 458 zł29,64 m² 8 450 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
451 603 zł64,51 m² 7 000,51 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
282 284 zł33,01 m² 8 551,47 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
259 644 zł30,68 m² 8 462,97 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna
Obozisko,Radom
452 554 zł66,65 m² 6 790,01 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Mieszkania Radom, Obozisko, tylko rynek pierwotny
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2