dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Radom - Oferty sprzedaży i najmu

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czackiego

Prędocinek,Radom

1 050 zł60 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Eleganckie mieszkanie po kapitalnym remoncie, kuchnia z wyposażeniem i w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową i szafkami lustrzanymi, stała zabudowa w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Nad Potokiem,Radom

160 000 zł57 m² 2 807,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie wolne za dwa miesiące , cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Południowa

Radom,mazowieckie

212 890 zł70 m² 3 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 pokojowe - bardzo ładny rozkład. Pokoje (około 16, 14, 9 m2) ustawne i doświetlone. Kuchnia (9 m2) widna, łazienka i wc osobno. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Glinice

Glinice,Radom

950 zł76 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na parterze domu dwurodzinnego, umeblowane, świeżo po malowaniu. Cena 950 zł + opłaty eksploatacyjne według licznika (gaz, elektryczność i woda). Miejsce parkingowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sycyńska

Południe,Radom

700 zł62 m² 11,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest słoneczne,umeblowane,składa się z trzech dużych pokoi, widnej kuchni, przestronnego przedpokoju, łazienki wc oddzielnie. 4p/4,bardzo dobry rozkład-bez przechodnich pokoi,duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Akademickie,Radom

350 zł61 m² 5,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukiwane współlokatorki-studentki do 2 pokoi. Dobra lokalizacja, blisko Politechniki Radomskiej, linie autobusowe:3, 7, 23, 21, 23,24. Mieszkanie wyposażone, pokoje umeblowane. Czynsz (350 za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Ustronie,Radom

139 000 zł54 m² 2 574,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

W pobliżu znajduje się się szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum handlowe oraz liczne sklepiki osiedlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Młodzianów,Radom

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie jest do remontu. Cena do negocjacji. Typ własności: odrębna własność z członkostwem Kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prędocinek

Prędocinek,Radom

155 000 zł60 m² 2 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

podlogi mozaika parkietowa,gladzie na ścianach,blok docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zientarskiego

Gołębiów,Radom

185 000 zł61 m² 3 034,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie tuż po remoncie w cichej, dobrze usytuowanej okolicy. Okna pcv, glazura, panele podłogowe. Mieszkanie bardzo widne. Kuchnia umeblowana na wymiar wraz z wyposażeniem tj. płyta gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jastrzębia

Planty,Radom

220 000 zł64 m² 3 437 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W cene wliczony jest garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Śródmieście,Radom

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie po kapitalnym remoncie,panele podlogowe,okna pcv , załozone rolety, kompletna łazienka i kuchnia,zamontowany nowy sprzęt elektrolux.3 pokoje, w trakcie umeblowywania-mozliwosć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Gołębiów,Radom

238 000 zł75 m² 3 173 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,66m2, na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym blisko centrum, przy ul. 11listopada w bardzo bezpiecznym miejscu (tuż za blokiem jest tzw. Osiedle vipów-z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grenadierów

Ustronie,Radom

800 zł56 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie, 56 m2 w Radomiu na osiedlu ustronie. Mieszkanie posiada 3 pokoje, łazienkę i osobno toaletę. Oplata miesięczna wynosi 800 zł, oraz opląty licznikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Radom

185 000 zł73 m² 2 534 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek pod nadzorem miejskich kamer, miejsce parkingowe, możliwość wynajmu garażu. Domofon, sala ping-pongowa, świetlica. W mieszkaniu na ścianach gładź, na podłogach parkiety w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Ustronie,Radom

220 000 zł65 m² 3 384 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne 3 pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 , o ciekawym i funkcjonalnym rozkładzie znajdujące się na 3 piętrze w bloku z nowoczesną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Akademickie,Radom

180 000 zł59 m² 3 050 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

mieszkanie słoneczne,/wschód-zachód/ ciepłe,oddzielnie łazienka, ubikacja,mozaika dębowa,kuchnia widna,nowe okna plastikowe,częściowo wymienione drzwi wewnętrzne,podwójne drzwi zewnętrzne.Na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Gołębiów II,Radom

219 000 zł68 m² 3 220 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe 68 metrowe, o ustawnych pokojach i dużej kuchni. Łazienka po remoncie z prysznicem, osobna toaleta. Wszystkie okna pcv. Podłoga w mozaice. Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Radom

800 zł55 m² 14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane 3 pokoje plus kuchnia, łazienka oddzielna, toaleta oddzieln

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Planty

Planty,Radom

220 000 zł64 m² 36 666 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadbane W cenę wliczony garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Południe,Radom

170 000 zł62 m² 2 741 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie ciche, cieple i zadbane. glazura, terakota. wyposazona kompletnie kuchnia. duzy balkon, niskie oplaty, gaz w czynszu. atrakcyjna i spokojna okolica. zapraszam do ogledzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom

179 000 zł54 m² 3 314 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa na stronę internetową mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

175 000 zł59 m² 2 966 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! Ciche mieszkanie w spokojnej okolicy. Obok przedszkole. Dla poważnie zainteresowanych cena do negocjacji. Okna plastikowe, parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

217 000 zł62 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie składające się z trzech ustawnych pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju o powierzchni 62,06 m2, znajdujące się na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sycyńska

Południe,Radom

600 zł62 m² 9 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest umeblowane,słoneczne,bardzo dobry rozkład,duzy balkon,piwnica,wc oddzielnie,widna kuchnia,niski czynsz,gaz i woda w czynszu,klatka schodowa czysta i zadbana.Możliwy długi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Radom

Radom,mazowieckie

1 100 zł62 m² 17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

po remoncie,umeblowane,3 pokoje,duża widna kuchnia,łazienka,ubikacja osobno,duży balkon,duży plac zabaw,glazura,terakota,kablówka,internet,wyposażone w agd, okna pcv, rolety,domofon,dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Radom

Radom,mazowieckie

225 000 zł79 m² 2 848,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny bezczynszowy z balkonem o pow.79mkw,na podłogach parkiet, ściany malowane, kuchnia widna; kamienica ocieplona, otynkowana, pomalowana; WŁ z KW, wszystkie media,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Radom,mazowieckie

1 300 zł67 m² 19,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, po remoncie, wc i łazienka osobno, okna pcv, parkiety, parking dla mieszkańców bloku, bardzo dobra lokalizacja, w sąsiedztwie targ, przychodnia, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ustronie

Ustronie,Radom

168 000 zł61 m² 2 754 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje,słoneczne,dwustronne,nowe oknapcv,gładz,parkiet do cykl.,glazura,dodatkowy schowek na piętrze,wc osobno,2 PIWNICE,bdb punkt blisko STOKROTkA,PKP,przychodnia,autobus.cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zientarskiego

Gołębiów,Radom

160 000 zł62 m² 2 580,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Nowe okna pcv, poza tym mieszkanie do remontu. Łazienka i toaleta osobne. Bardzo miłe sąsiedztwo (na piętrze tylko dwa mieszkania). Bardzo blisko poczta, przystanki autobusowe, urząd skarbowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Radom

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nadaje się do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Ustronie,Radom

165 000 zł57 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe mieszkanie w bloku na wysokim 1. piętrze o wysokim standardzie, parkiet dębowy, szafy wnękowe Indeco, częściowo umeblowane, świeżo malowane, nowe okna i parapety, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Struga

Nad Potokiem,Radom

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokoje, kuchnia, oddzielnie łazienka I W-C, na osiedlu potok 8 pietro obok market szkola podstawowa, gimnazjum bardzo dobra komunikacja na wszystkie osiedla W radomiu.CENA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Młodzianów,Radom

172 000 zł55 m² 3 127,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciepłe, ciche, spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Nad Potokiem,Radom

215 000 zł60 m² 3 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Radom, nad Potokiem, olsztyńska 26D, 60m2, 3 pok. Mieszkanie do sprzedania, częściowo umeblowane o podwyższonym standardzie. Powierzchnia 60m2 , 3 pokojowe. Łazienka oraz wc osobno. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Akademickie,Radom

1 000 zł64 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

64m Lokal w dobrym stanie, posiada trzy słoneczne pokoje - w tym jeden duży z wyjściem na balkon, kuchnię, łazienkę, toaletę oraz obszerny przedpokój. Mieszkanie jest jasne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolność

Radom,mazowieckie

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie w bloku z winda, w ogrodzonym i monitorowanym osiedlu Przy Ratuszu, zamieszkiwane tylko przez pare miesiecy od chwili wykonczenia. Apartament znajduje sie na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radom,mazowieckie

240 000 zł75 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75m2, na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym blisko centrum, przy ul. 11listopada w bardzo bezpiecznym miejscu (tuż za blokiem jest tzw. Osiedle vipów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sycyńska

Południe,Radom

1 000 zł62 m² 16,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje,umeblowane,duża widna kuchnia,po remoncie,łazienka ubikacja osobno,glazura,terakota,pralka,lodówka na wyposażeniu,duży balkon,parking tylko dla mieszkańców bloku.W czynszu woda.Od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Ustronie,Radom

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

okna pcv, glazura terakota ,panel,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

232 785 zł103 m² 2 260,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Mieszkanie położone w kamienicy w ścisłym centrum w prawym frontonie z balkonem i dwoma oknami na spokojną ulicę i dwoma oknami na podwórze z ogródkiem. Mieszkanie.