dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Radom

110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Radom,mazowieckie

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia na zamkniętym terenie, w cichej lokalizacji, umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyścigowa

Prędocinek,Radom

654 000 zł62 m² 10 469 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Czy jakość i elegancja stanowią dla Ciebie ważny element w miejscu, w którym przebywasz na co dzień? A może zależy Ci na lokalizacji z pełną infrastrukturą w pobliżu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom

225 000 zł35 m² 6 406,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Bezpośrednio - na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie pełna własność kw o powierzchni 35,12 m z piwnicą 3,5 m jako dodatkową przestrzenią do przechowywania. Agd (pralka, lodówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom

367 000 zł44 m² 8 258,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Stylowe dwa pokoje 44,44m, w idealnym stanie technicznym. Mieszkanie po remoncie generalnym, kompleksowo wyposażone. Znajdujące się na drugim piętrze bloku, przy ulicy Kusocińskiego, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zbrowskiego

Gołębiów,Radom

585 000 zł54 m² 10 777,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe w apartamentowcu z 2017 roku, na osiedlu Symfonia (gołębiów). Nowocześnie urządzone, starannie zaprojektowane wnętrze. Przemyślany każdy detal czyni mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Radom

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne dwupokojowe mieszkanie w samym centrum w nowym budownictwie z dużym balkonem i piwnicą. W pobliżu deptak ul.Żeromskiego, galeria Słoneczna, park Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sempołowskiej

Gołębiów II,Radom

570 000 zł52 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane na 2. piętrze w jednej z najbardziej pożądanych części Radomia Gołębiów II, przy ul. Sempołowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Gołębiów I,Radom

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie: salon z kuchnią + sypialnia położone w spokojnym miejscu- blok 10- piętrowy przy ul. Andersa. Wyposażone w to co niezbędne do zamieszkania. W salonie: duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szewska

Śródmieście,Radom

155 000 zł31 m² 5 080,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1820

Przytulna, klimatyczna kawalerka w kamienicy czeka na nowego właściciela. Położona jest na ul. Szewskiej, blisko rynku oraz deptaka. Składa się z: - pokoju z dwoma oknami, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zamłynie,Radom

549 000 zł78 m² 7 038,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Wyjątkowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 na sprzedaż w świetnej lokalizacji- radom, zamłynie. Położone na 1 piętrze 3- piętrowym bloku, idealne dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radom

Michałów,Radom

539 000 zł54 m² 10 009,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe, gotowe do Zamieszkania Mieszkanie z Ogromnym Tarasem! Lokalizacja: ul. Królowej Jadwigi (os. Michałów) Cena: cena do negocjacji! (miejsce w garażu podziemnym płatne osobno: 40 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom

367 000 zł44 m² 8 258,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

642 000 zł114 m² 5 653 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 113,56, położone na 1 piętrze w klimatycznej kamienicy w samym centrum miasta Radom, przy ul. Żeromskiego. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnoleska

Południe,Radom

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 10 piętrze na Osiedlu Południe I. Lokal jest zadbany, w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

XV-lecia,Radom

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe 48m, w stanie do zamieszkania na osiedlu XV-Lecia. Położone na pierwszym piętrze, bloku z cegły przy ulicy Sportowej. W otoczeniu dużo zieleni, blisko przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jastrzębia

Planty,Radom

219 998 zł31 m² 7 096,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 31 m , położona przy ul. Jastrzębiej 5 w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Radom - Planty. Lokalizacja - Planty To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kolberga

Śródmieście,Radom

245 000 zł24 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 24,5 m , położone na 1. piętrze zadbanego, czteropiętrowego bloku z cegły. Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

XV-lecia,Radom

429 000 zł58 m² 7 460,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferuje gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m . Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, z dostępem do miejskiego ogrzewania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stasieckiego

Borki,Radom

2 990 zł40 m² 74,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek położony jest w świetnej lokalizacji , przy ul. hm kpt Eugeniusza Stasieckiego 60, w inwestycji położonej nad zalewem na Borkach. W okolicy znajdują się sklepy, apteka, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 38 m - centrum Radomia, ul. Żeromskiego Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w centrum Radomia przy ul. Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Planty,Radom

210 000 zł38 m² 5 576,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję da sprzedaży dużą i ustawną kawalerkę o powierzchni 37,66 m , zlokalizowaną w zadbanej kamiennicy przy ul. Traugutta 17a, na 2. piętrze. Lokalizacja Planty doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Borki,Radom

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie na sprzedaż - Radom/os. Borki Powierzchnia: 40 M2 Piętro: 4 z 4 (niski blok) Czynsz: ok. 400 zł (zwroty za ogrzewanie) Opis nieruchomości: na sprzedaż zadbane, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zbrowskiego

Gołębiów,Radom

625 000 zł54 m² 11 514,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elegii

Południe,Radom

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku. Środkowa szeroka klatka schodowa. Duży balkon i piwnica. Drzwi antywłamaniowe. Miłe sąsiedztwo. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radom

Michałów,Radom

635 000 zł75 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe (M4) o powierzchni 75,17 m , położone na II piętrze (winda) w zadbanym budynku z 2011 roku, przy ul. Królowej Jadwigi 21 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Planty,Radom

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 32 m na wynajem - Centrum miasta | Wysoki standard | Klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 32 m , położona w centrum miasta, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cisowa

Prędocinek,Radom

209 000 zł29 m² 7 159,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na osiedlu Prędocinek w Radomiu. Mieszkanie przeznaczone do kapitalnego remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grenadierów

Ustronie,Radom

450 000 zł65 m² 6 965,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4-pokojowe na Ustroniu gotowe do zamieszkania! Oferuję aa sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w spokojnej części osiedla Ustronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czachowskiego

Śródmieście,Radom

309 000 zł36 m² 8 465,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje, w ścisłym centrum miasta. W stanie do zamieszkania, ewentualnie do odświeżenia. Kompleksowe wyposażenie, wraz z meblami pokojowymi. Położone na siódmym piętrze. Zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posłów Greckich

Południe,Radom

560 000 zł52 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny 2-pokojowy Apartament w prestiżowej dzielnicy Radomia Południe. Na sprzedaż elegancki, dwupokojowy apartament o powierzchni 52 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 25 Czerwca

Śródmieście,Radom

399 999 zł43 m² 9 313,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam na sprzedaż przytulne mieszkanie na zamkniętym osiedlu, w kameralnej kamienicy położonej w Śródmieściu przy parku Leśniczówka. Bardzo niski czynsz ok. 250zł. Mieszkanie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 25 Czerwca

Śródmieście,Radom

329 900 zł35 m² 9 523,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam na sprzedaż przytulne mieszkanie na zamkniętym osiedlu, w kameralnej kamienicy położonej w Śródmieściu przy parku Leśniczówka. Bardzo niski czynsz ok. 200zł. Mieszkanie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Struga

XV-lecia,Radom

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 48m2 w doskonałej lokalizacji na osiedlu XV lecie przy ulicy Struga 59. Usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku (dwustronne wschód-zachód). Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

325 000 zł57 m² 5 742,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bardzo ładne widne, rozkładowe mieszkanie 3 pokoje z kuchnią , 2 balkony, piwnica. Mieszkanie to pełna własność z księgą wieczystą. Na podłodze parkiet bukowy. Okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnoleska

Południe,Radom

339 000 zł59 m² 5 784,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Czy Cena! 5750 zł/ m2 - bez wkładu finansowego -gotowe Do zamieszkania -to Nie Okazja ?! Prezentujemy na sprzedaż Funkcjonalne i bardzo przestronne3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowieckiego

Glinice,Radom

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w centralnej części Radomia przy ulicy Mazowieckiego, na zamkniętym osiedlu z parkingiem. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzierzkowska

Śródmieście,Radom

550 000 zł66 m² 8 365,02 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

33-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Centrum Radom Zamknięte osiedle! Bez sąsiadów na przeciwko Stan deweloperski, dostępne od ręki do wykończenia Cena: 550 000 zł Powierzchnia: 65,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stasieckiego

Borki,Radom

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwa pokoje 40m, w inwestycji Nowe Borki. Lokal znajduje się na drugim piętrze apartamentowca. Budynek oddany do użytku w 2025 roku, położony przy ulicy Stasieckiego 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Radom

Śródmieście,Radom

559 000 zł52 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe, przestronne, dwu-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Wolność w Radomiu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku z windą. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1905 Roku

Borki,Radom

335 000 zł44 m² 7 646,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie po remoncie poleca się do sprzedaży. Usytuowane jest na 3 piętrze, zadbanego bloku położonego przy ulicy 1905roku. Składa się z - otwartej kuchni w aneksie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Planty,Radom

339 000 zł77 m² 4 425,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie. Nietuzinkowe 76, 61 m | Poddasze z klimatem | Widna łazienka z hydromasażem | Nowe Planty - Radom Lokalizacja: ul. Mariacka, os. Nowe.