Serce 0 Ulubione

Mieszkania Radom Osiedle Nowiny Malczewskie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

407 420 zł52,24 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie 52,24m2 z ogródkiem ok 150 m2 na osiedlu Zbożowa w Radomiu ( kameralne 8 mieszkań 3-pokojowych bezczynszowych o powierzchni od 52,24m2 do 56,82m2). Osiedle zbożowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł56,82 m² 5 790,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Radomiu osiedle zbożowa Promocja Wiosenna: mieszkanie z miejscem postojowym w cenie 329.000 zł 0% prowizji od kupującego! Brak opłaty 2% PCC u notariusza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj komfortowo w sercu miasta! Na sprzedaż eleganckie, świeżo wyremontowane mieszkanie 62 m2 w klimatycznej kamienicy gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów. Położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Garbarskiej 54/60 na osiedlu Zamłynie. Lokal jest jasny, dobrze rozplanowany.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,70 m² 6 641,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie na parterze na Ustroniu mieszkanie na sprzedaż - Osiedlowa, radom Ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej niespełna 53 m2, położone na parterze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Radom

230 000 zł35,10 m² 6 553 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kup bez prowizji! Mieszkanie o pow. 35,10 m2 położone w Radomiu przy ul. Żeromskiego. Pokój, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój, balkon. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54,85 m² 6 909,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne i przestronne 2 pokoje w sercu Radomia - Śródmieście Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą lokalizację z kameralną atmosferą? Prezentujemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł75,24 m² 12 347,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie 75,24m, na trzecim piętrze apartamentowca z windą. Kompleksowo wykończone wnętrze, w nowoczesnym stylu. Stanowi salon z otwartą kuchnią (może być osobna).

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,80 m² 33,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem w ramach najmu okazjonalnego. Mieszkanie znajduje się w bloku z odnowioną elewacją, domofonem na parterze w 4 piętrowym bloku. Składa się z dwóch pokoi, osobnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł38 m² 53,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia ekskluzywnie wykończone mieszkanie usytuowane na 8 piętrze wysokiej zabudowy w centrum Radomia. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, wydzielonej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Radom

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 37 m - Radom, śródmieście Doskonała lokalizacja - centrum Radomia, tuż obok Galerii Słonecznej i parku Leśniczówka. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 37.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Nowiny Malczewskie,Radom

407 420 zł52 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fołtyn

Gołębiów,Radom

820 zł18 m² 45,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka w cichej okolicy przy ul Fołtyn 3 w Radomiu. -Nieruchomość- piętro 1/4. Powierzchnia 18 m2. Przy bloku dużo ogólnodostępnych miejsc.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij