dowolna

Mieszkania na sprzedaż Radom - Oferty „sprzedam mieszkanie”

309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

309 ogłoszeń

307 000 zł43 m² 7 139,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Radom, ustronie, ul. Sandomierska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową.

Szczegóły ogłoszenia

912 730 zł76,70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję do sprzedaży nowoczesny, stylowo wykończony apartament o powierzchni 76,7m2 położony na trzecim piętrze apartamentowca na osiedlu Gołębiów II w Radomiu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł35 m² 6 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nowa cena! Sprzedam gotowy produkt Inwestycyjny. Funkcjonalne 35-metrowe mieszkanie usytuowane w Sercu Miasta. Ze względu na lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie Dwóch Uczelni Wyższych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł58,33 m² 11 057,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe, niezamieszkałe, świeże, do ostatecznej aranżacji. Ciekawy co to? Zapraszam! mieszkanie Prawie 60m2 powierzchni, w skłąd której wchodzą: sypialniapokój do pracysalon z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

459 000 zł70 m² 6 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w atrakcyjnej części Radomia Ustronie (ul. Placowa). To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz przytulnego mieszkania dla swojej rodziny lub pod inwestycję w spokojnym punkcie Radomia, w pobliżu centrum miasta? Ta nieruchomość to wyjątkowa okazja! Prezentuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł57,43 m² 8 166,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkanie parterowe z największym ogródkiem w inwestycji 55,17 m + 181,52 m ogród + taras 18,56 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,70 m² 6 871,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje na parterze, w bloku czteropiętrowym przy ulicy Osiedlowej. Optymalny, dwustronny rozkład pomieszczeń. Duży słoneczny balkon w pokoju dziennym, oddzielna, ustawna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł54,95 m² 8 516,83 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuje do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 54,95 m2 w nowym budownictwie (realizator sbm Łucznik). Lokal usytuowany jest na siódmym piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł75,24 m² 12 347,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie 75,24m, na trzecim piętrze apartamentowca z windą. Kompleksowo wykończone wnętrze, w nowoczesnym stylu. Stanowi salon z otwartą kuchnią (może być osobna).

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł115,64 m² 8 042,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne i bardzo wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Mieszkanie ma metraż 115,64 m2 - powstało poprzez połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 480 zł47,31 m² 8 105,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 47,31 m / parter / ogródek 13 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł53,70 m² 8 005,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 54 m , 2. piętro, balkon, piwnica Na sprzedaż pięknie urządzone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł71,76 m² 6 117,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie 71,76m, na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Optymalny rozkład pomieszczeń daje możliwość aranżacji niezwykle funkcjonalnego wnętrza. Atuty to osobna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł81 m² 6 358,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 81 m , położone na 1. piętrze zadbanego budynku w samym sercu Radomia. Lokal dwustronny, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł55,90 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 55,9 m2 (użytkowa 30,39 m2), po remoncie, na poddaszu kamienicy w samym centrum (śródmieście) przy ul. M. Curie-Skłodowskiej w Radomiu woj. mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł53,70 m² 6 052,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł57,10 m² 6 462,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57 m zlokalizowane w Radomiu na ul. Osiedlowej (ustronie). Nieruchomość znajduje się na parterze, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 640 zł45,60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 45,60 m / 1 piętro / balkon 8m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,50 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Osiedle Ustronie, ulica Sandomierska. Trzypokojowe w najlepszym rozkładzie pomieszczeń. Położone na trzecim piętrze odnowionego bloku czteropiętrowego. Atrakcyjne położenie, cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Zlokalizowane w absolutnej topowej lokalizacji dla studentów/ wykładowców- bezpośrednio przy Uniwersytecie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36,12 m² 9 385,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa pokoje 36,12m w samym centrum miasta. Blok czteropiętrowy po termomodernizacji, zarządzany przez renomowaną spółdzielnię. Adres to 25 Czerwca 71a, lecz budynek zlokalizowany jest miedzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37,78 m² 7 384,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie jednopokojowe 37.78m, w ścisłym centrum Radomia. Odnowiony budynek z cegły, u zbiegu ulic Waryńskiego oraz Traugutta. Wnętrze wymaga odnowienia, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł70,41 m² 7 598,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Trzy pokoje o metrażu 70,41 m. Blok z cegły z 2000 roku, na terenie zamkniętym, brama wjazdowa na pilota. Budynek administrowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł37,10 m² 9 676,55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Horizon Mieszkanie, które daje możliwości Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego, 9-kondygnacyjnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł37,60 m² 7 180,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe 37,6m, na osiedlu XV-Lecia. Położone na trzecim piętrze, w monitorowanym bloku czteropiętrowym usytuowanym przy ulicy Miłej. Wnętrze stanowi pokój dzienny z pokaźnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł40,05 m² 8 714,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 40,05 m2 w nowym budownictwie (realizator sbm Łucznik). Lokal usytuowany jest na siódmym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54,85 m² 6 909,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne i przestronne 2 pokoje w sercu Radomia - Śródmieście Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą lokalizację z kameralną atmosferą? Prezentujemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł71,60 m² 6 424,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Unikalna nieruchomość w samym centrum Radomia. Składa się ona z trzech osobnych apartamentów o łącznej powierzchni 71,6 mkw - dwa apartamenty o powierzchni 17,5 mkw oraz trzeci.

Szczegóły ogłoszenia

1 043 922 zł158,17 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Kup bez prowizji! Przytulne mieszkanie o pow. 158,17 m2 w samym centrum Radomia, dwupoziomowe usytuowane na trzecim piętrze i na poddaszu położonego w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57,50 m² 8 521,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone w spokojnej i zielonej części Michałowa. Układ pomieszczeń: przestronny salon 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,70 m² 6 641,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie na parterze na Ustroniu mieszkanie na sprzedaż - Osiedlowa, radom Ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej niespełna 53 m2, położone na parterze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

374 500 zł59,88 m² 6 254,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,88 m , położone w Radomiu na popularnym Osiedlu Południe. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł52,31 m² 7 990,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,31 m , położone na parterze w bloku przy ul. Kusocińskiego w dobrze skomunikowanej części osiedla XV-lecia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł72,70 m² 5 983,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne ok. 73 metrowe mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Chałubińskiego - Planty. Położone jest na drugim piętrze bloku usytuowanego na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł38,50 m² 6 467,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe - centrum miasta Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , wyposażone w samym sercu miasta. Doskonała, funkcjonalna wersja oprogramowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe 46m, położone na czwartym piętrze. Odnowiony blok czteropiętrowy przy ulicy Maratońskiej. Budynek monitorowany zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Posiada ładnie zagospodarowany.