dowolna

Mieszkania w bloku Radom - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

226 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

226 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Gołębiów II,Radom

110 000 zł30 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

przepiękny widok z balkonu na północno-zachodnią panoramę Radomia, świeżo po termomomoderniczacji, w pobliżu kilka supermarketów, osiedle akademickie z politechniniką w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Radom,mazowieckie

275 000 zł36 m² 7 554,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuje do sprzedaży mieszkanie własnościowe z Kw bez obciążeń, położone na dziesiatym piętrze wysokiej zabudowy w Śródmiesciu. Mieszkanie o powierzchni 36,4m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

XV-lecia,Radom

289 000 zł54 m² 5 356,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie do generalnego remontu | 53,95 m | 8. piętro | Pełna własność z kw Na sprzedaż oferujemy przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Planty,Radom

315 000 zł48 m² 6 494,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie własnościowe z Kw bez obciążeń, położone na drugim piętrze niskiej zabudowy na osiedlu Planty. Mieszkanie o powierzchni 48,5m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mariacka

Planty,Radom

339 999 zł64 m² 5 334,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bardzo przestronne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią. Możliwość aranżacji na 3 pokoje z kuchnią w aneksie! W cenie mieszkania profesjonalny projekt kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Planty,Radom

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie z balkonem, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku, mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej części Radomia, w dzielnicy dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Ustronie,Radom

339 000 zł60 m² 5 659,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 60 m - duży balkon, piwnica, spokojna okolica - Radom, ul. Świętokrzyska Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Ustronie,Radom

329 000 zł53 m² 6 242,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 położone na drugim piętrze niskiej zabudowy na os Ustronie. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, widnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Gołębiów II,Radom

459 000 zł74 m² 6 185,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży ustawne czteropokojowe mieszkanie w Radomiu os. Gołębiów. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Okna pcv. Ciepła woda z wodociągów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Zamłynie,Radom

295 000 zł46 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży ustawne dwupokojowe mieszkanie w Radomiu os. Zamłynie. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku. Na podłogach w pokojach panele, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Nad Potokiem,Radom

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bardzo przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na osiedlu Nad Potokiem, przy ulicy Olsztyńskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Michałów,Radom

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Duże mieszkanie trzy pokojowe, w praktycznym metrażu i z atrakcyjnym układem pomieszczeń poleca się na sprzedaż. Usytuowane jest na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Obozisko,Radom

240 000 zł33 m² 7 220,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Lelewela - Obozisko. Mieszkanie po częściowym remoncie. Okna pcv, na podłodze panele. Nowoczesna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maratońska

Borki,Radom

329 000 zł59 m² 5 585,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie trzypokojowe do wejścia, rozkładowe z atrakcyjnym układem pomieszczeń, z dala od głównych ulic w cichej i zielonej okolicy blisko zalewu i parku poleca się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Michałów,Radom

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność zaprezentować Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Łokietka. Usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Wnętrze zostało odświeżone po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Placowa

Glinice,Radom

429 900 zł72 m² 5 946,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Placowej Ustronie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie rozkładowe, wygodne, bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barycka

Południe,Radom

343 000 zł52 m² 6 628,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Z przyjemnością prezentuję Państwu bardzo przestronne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Baryckiej Południe. Mieszkanie po remoncie. Na ścianach gładź, na podłodze panele, płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Gołębiów II,Radom

430 000 zł65 m² 6 617,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne 65 metrowe mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Sempołowskiej - Gołębiow II. Położone jest na drugim piętrze bloku usytuowanego na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Borki,Radom

339 000 zł54 m² 6 292,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Nietuzinkowe, ciekawe mieszkanie czeka na nowych właścicieli. Położone jest na piątym piętrze zadbanego bloku przy ul. Limanowskiego. Składa się z: - widnej, przestronnej kuchni, - przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gębarzewska

Południe,Radom

259 000 zł33 m² 7 815,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością prezentuję Państwu bardzo wygodną kawalerkę znajdującą się w Radomiu na ulicy Gębarzewskiej Południe. Mieszkanie po remoncie. Na ścianach gładź, na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 25 Czerwca

Śródmieście,Radom

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje 38m, położone na skraju Parku Leśniczówka, w ścisłym centrum miasta. Posiada duży balkon z pięknym widokiem na panoramę Radomia. Mieszkanie tylko do odświeżenia, stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Radom

960 000 zł129 m² 7 435,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie położone w centrum Radomia. Układ mieszkania i duży metraż umożliwiają wydzielenie 3 osobnych mieszkań: mieszkanie nr 1 - 27,68 mkw: salon z aneksem kuchennym łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Radom

249 000 zł45 m² 5 496,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania znajdującego się przy ul. Siennej w stanie do remontu. Mieszkanie o powierzchni 45,30 m2 znajduję się na trzecim piętrze w niskim bloku. Blok po.