dowolna

Mieszkania w bloku Radom - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

223 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

223 ogłoszenia

397 000 zł47 m² 8 446,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Jeżeli szukacie wyjątkowego miejsca, gdzie zaznacie ciszy a jednocześnie będziecie mogli czynnie uczestniczyć w życiu miasta to ta oferta jest idealna dla Was. Przedstawiamy klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,37 m² 8 081,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe 49m, w atrakcyjnym rozkładzie, na osiedlu Michałów. Ocieplony, monitorowany blok, z dużą, nowoczesną windą oraz podjazdem dla niepełnosprawnych. W pobliżu wygodny parking.

Szczegóły ogłoszenia

219 500 zł37 m² 5 932,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Radom, os. XV-lecie / Centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku na cenionym osiedlu XV-lecie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63,21 m² 6 312,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , położone w spokojnej i zielonej części Radomia na Prędocinku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 55 m2 (trzy pokoje, pierwsze piętro) czteropiętrowy blok przy ul. Sandomierskiej na osiedlu Ustronie w Radomiu. Mieszkanie: -powierzchnia 55 m kw. -pierwsze piętro, - blok.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł22,83 m² 9 417,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 22,83 m , zlokalizowane w samym centrum Radomia przy ul. Żeromskiego, w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł73,52 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesny apartament o pow. 73,52 m kw. na zamkniętym osiedlu przy ul. Rapackiego w Radomiu Apartament: -powierzchnia 73,52 m kw. -trzecie piętro, -blok trzypiętrowy Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Radomiu, w cenionym i dobrze skomunikowanym osiedlu Planty, przy ul. Osterwy. To spokojna, zielona okolica z pełną infrastrukturą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł30 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 30 m / 9 piętro | balkon z panoramą miasta / Osiedle Akademickie Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 9 piętrze w zadbanym wieżowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł53 m² 5 547,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku z cegły przy ul. Filtrowej 15. Atuty nieruchomości: - 53.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na os. Planty w Radomiu przy ul. Jastrzębia 7. Nieruchomość usytuowana na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł47,09 m² 7 114,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na osiedlu Nad Potokiem, przy ulicy Grzybowskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu. Okna pcv, na ścianach gładź, na.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wyższym parterze. Lokal jest dwustronny, z ekspozycją okien wschód-zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł116,52 m² 5 492,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie w Radomiu przy ulicy Suchej 2. Mieszkanie ma powierzchnię 116,52 m2 i znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego bloku. |Nieruchomość| - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł57,50 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio lokal mieszkalny w miejscowości Radom przy ul. Sportowej 35. |Nieruchomość| - Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 57,50 m2, - mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuje na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2, położone na pierwszym piętrze w wieżowcu przy ul. Akademickiej. Układ mieszkania: - 3 oddzielne , ustawne sypialnie - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 000 zł53,90 m² 6 400,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, znajdującego się na 8 piętrze wieżowca z windą przy ul. Młodzianowskiej w Radomiu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

XV-lecia,Radom

498 100 zł73 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Bez pośredników, sprzedaż prywatna, 7500zł m2 więcej info proszę dzwonić pod nr. +48 695x657x484 Marta Mieszkanie ( 73,25m2 ) znajduje się w centrum Radomia, gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Nad Potokiem,Radom

1 900 zł69 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie M-4 do wynajęcia - os. Nad Potokiem Do wynajęcia przestronne mieszkanie typu M-4, częściowo umeblowane, idealne dla pary lub rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cisowa

Prędocinek,Radom

219 000 zł30 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy kawalerke na os. Prędocinek o powierzchni 29,93m , położone na czwartym piętrze w budynku z 1980 roku. Mieszkanie znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Radom,mazowieckie

285 000 zł54 m² 5 241,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe o powierzchni 54,37 M2 położone na parterze niskiego bloku na terenie grodzonym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki z wc, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zientarskiego

Gołębiów,Radom

579 000 zł74 m² 7 824,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie rodzinne w Radomiu, ul. Zientarskiego (gołębiów) Mam przyjemność zaprezentować niezwykle komfortowe i wyjątkowe mieszkanie, idealne dla rodziny, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rapackiego

Gołębiów,Radom

850 000 zł88 m² 9 659,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowa Oferta! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na Gołębiowie II! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 88 mkw, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Radom

419 000 zł47 m² 8 865,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie trzypokojowe 47m, po generalnym remoncie, w samym centrum miasta. Salon z aneksem kuchennym, z kompleksowym wyposażeniem, meble oraz sprzęt agd oraz zamontowana klimatyzacja. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

XV-lecia,Radom

235 000 zł34 m² 6 827,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone na osiedlu XV Lecie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku, składa się z 2 pokoi, widnej.