dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Radom - Sprzedaż i wynajem

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

640 000 zł116,52 m² 5 492,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie w Radomiu przy ulicy Suchej 2. Mieszkanie ma powierzchnię 116,52 m2 i znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego bloku. |Nieruchomość| - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

XV-lecia,Radom

498 100 zł73 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Bez pośredników, sprzedaż prywatna, 7500zł m2 więcej info proszę dzwonić pod nr. +48 695x657x484 Marta Mieszkanie ( 73,25m2 ) znajduje się w centrum Radomia, gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Listopadowa

Wacyn,Radom

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ( bez pośredników ) nowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym ( garaż płatny oddzielnie 200 zł/miesięcznie ). Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Radom,mazowieckie

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia na zamkniętym terenie, w cichej lokalizacji, umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Gołębiów I,Radom

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie: salon z kuchnią + sypialnia położone w spokojnym miejscu- blok 10- piętrowy przy ul. Andersa. Wyposażone w to co niezbędne do zamieszkania. W salonie: duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radom

Michałów,Radom

539 000 zł54 m² 10 009,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe, gotowe do Zamieszkania Mieszkanie z Ogromnym Tarasem! Lokalizacja: ul. Królowej Jadwigi (os. Michałów) Cena: cena do negocjacji! (miejsce w garażu podziemnym płatne osobno: 40 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

642 000 zł114 m² 5 653 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 113,56, położone na 1 piętrze w klimatycznej kamienicy w samym centrum miasta Radom, przy ul. Żeromskiego. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnoleska

Południe,Radom

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 10 piętrze na Osiedlu Południe I. Lokal jest zadbany, w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ustronie,Radom

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, położone na parterze czteropiętrowego bloku na os. Ustronie w Radomiu. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stasieckiego

Borki,Radom

2 990 zł40 m² 74,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek położony jest w świetnej lokalizacji , przy ul. hm kpt Eugeniusza Stasieckiego 60, w inwestycji położonej nad zalewem na Borkach. W okolicy znajdują się sklepy, apteka, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Radom

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: mieszkanie 63 m - Odeon Park, radom Oferuję przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na prestiżowym osiedlu Odeon Park w Radomiu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Borki,Radom

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie na sprzedaż - Radom/os. Borki Powierzchnia: 40 M2 Piętro: 4 z 4 (niski blok) Czynsz: ok. 400 zł (zwroty za ogrzewanie) Opis nieruchomości: na sprzedaż zadbane, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Obozisko,Radom

534 000 zł54 m² 9 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż - os. Obozisko, radom 2. piętro | 54 m | Budynek z 2018 r. | teren zamknięty i monitorowany (plus możliwość dokupienia miejsca w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

318 000 zł49 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m, położone na 3. piętrze w bloku w Centrum Radomia przy ulicy Żeromskiego 119. Dlaczego to mieszkanie to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elegii

Południe,Radom

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku. Środkowa szeroka klatka schodowa. Duży balkon i piwnica. Drzwi antywłamaniowe. Miłe sąsiedztwo. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radom

Michałów,Radom

635 000 zł75 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe (M4) o powierzchni 75,17 m , położone na II piętrze (winda) w zadbanym budynku z 2011 roku, przy ul. Królowej Jadwigi 21 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Radom

Wacyn,Radom

830 000 zł75 m² 11 066,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyobraź sobie poranek, który zaczyna się spokojem Światło delikatnie rozlewa się po wnętrzu, podkreślając przestrzeń, harmonię i detale, które tworzą coś więcej niż mieszkanie tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posłów Greckich

Południe,Radom

560 000 zł52 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny 2-pokojowy Apartament w prestiżowej dzielnicy Radomia Południe. Na sprzedaż elegancki, dwupokojowy apartament o powierzchni 52 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Nad Potokiem,Radom

278 000 zł50 m² 5 538,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - 50,19 m - os. Nad Potokiem, radom nowa niższa cena 278000zł! Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Planty,Radom

339 000 zł77 m² 4 425,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie. Nietuzinkowe 76, 61 m | Poddasze z klimatem | Widna łazienka z hydromasażem | Nowe Planty - Radom Lokalizacja: ul. Mariacka, os. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radom

Śródmieście,Radom

295 000 zł54 m² 5 477,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Parter wysoki / 54 m / centrum miasta Mieszkanie na wysokim parterze, dwustronne, ciepłe i ustawne. Powierzchnia 54 m , do własnej aranżacji - idealne do zamieszkania lub pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

320 000 zł49 m² 6 531 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Południe,Radom

369 900 zł51 m² 7 252,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowe 51 m - 3 pokoje - balkon - piwnica Cicha, świetnie skomunikowana dzielnica - Radom, os. Południe Szukasz nowoczesnego, jasnego mieszkania , do którego możesz wprowadzić się bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodzianów,Radom

295 000 zł57 m² 5 193,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem- 3 ustawne pokoje w zielonej i spokojnej części Radomia, na osiedlu Młodzianów. Najważniejsze atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radom

XV-lecia,Radom

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie 37 M2 / 5 piętro / zadbany wieżowiec / os. XV lecie. Mieszkanie do remontu lub odświeżenia w zależności od gustu, lokalizacja jedna z lepszych. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Radom

Śródmieście,Radom

285 000 zł38 m² 7 441,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Pokój z kuchnią umeblowany do zamieszkania .Dwa balkony strona południowa. Budynek posiada schron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Planty,Radom

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Świetna okazja! Mieszkanie z potencjałem - Planty, centrum Radomia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 1. piętrze w niskim, solidnym bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nad Potokiem,Radom

274 000 zł36 m² 7 590,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokoje po remoncie / 2 piętro/ balkon / samo centrum Radomia Mieszkanie warte uwagi, mieszkanie, jasne przestronne, dwustronne 36,10 m gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ustronie,Radom

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 40m - Radom, ul. Wyścigowa Oferuję na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie, idealne dla singla lub młodej pary. Lokal znajduje się w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia