dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Radom - Oferty sprzedaży i najmu

189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 25 Czerwca

Śródmieście,Radom

150 000 zł1 m² 150 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedam 15% udziałów w kamienicy położonej w Centrum Radomiu w bliskim sąsiedztwie parku Kościuszki. Możliwość zakupu minimum po 5% udziałów. Cena za 5% naliczona będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Radom

Prędocinek,Radom

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie. 2 pokoje (14m2, 8m2). Kuchnia w formie aneksu. Łazienka z wanną. Balkon i okna na płd-wsch. Nowe meble. Możliwość doposażenia wg indywidualnych ustaleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gródecka

Południe,Radom

343 000 zł52 m² 6 628,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe na parterze, w czteropiętrowym bloku. Budynek zlokalizowany przy ulicy Gródeckiej, na osiedlu Południe. Odnowiony, zbudowany w 1990 roku, w zacisznej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Obozisko,Radom

265 000 zł51 m² 5 169,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Kołłątaja śródmieście/obozisko. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jastrzębia

Planty,Radom

1 550 zł46 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie 2-pokojowe o podwyższonym standardzie wykończenia *w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, m.in.: zmywarka, płyta elektryczna, piekarnik, pralka, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwarlikowska

Śródmieście,Radom

454 000 zł76 m² 6 005,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Radomiu os. Śródmieście. Nieruchomość usytuowana jest na najbardziej poszukiwanym I piętrze w trzypiętrowym bloku. Dodatkowo istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Borki,Radom

225 000 zł40 m² 5 670,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na os. Borki ul. Maratońska Składa się z: - ustawnego salonu ( wyjściem na balkon) - sypialni - przedpokoju z szafą w zabudowie, miejsce na kolejną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Nad Potokiem,Radom

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Radomiu na os Nad Potokiem Mieszkanie usytuowane na 1piętrze czteropiętrowego bloku Do mieszkania przynależy: *piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom

269 000 zł42 m² 6 416,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Radomiu na os XV Lecie Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Usytuowanie na piątym piętrze bloku z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

XV-lecia,Radom

309 000 zł55 m² 5 585,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję trzypokojowe mieszkanie w najlepszym rozkładzie pomieszczeń, na osiedlu XV-Lecie. Odnowiony, trzypiętrowy blok z cegły, przy ulicy Miłej. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Planty,Radom

265 000 zł45 m² 5 837 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe na osiedlu Planty. Rozkładowe, dwustronne, w stanie do zamieszkania. Położone na trzecim piętrze bloku z cegły. Budynek zarządzany przez wspólnotę, odnowiony i monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. 11 Listopada

XV-lecia,Radom

319 000 zł53 m² 5 968,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość pod inwestycję. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze niskiego bloku zarządzanego przez spółdzielnię mieszkaniową rsm. Składa się z: - czterech ustawnych sypialni - funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodzianowska

Planty,Radom

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Radomiu na os Planty Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Usytuowanie na parterze w ogrodzonym bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Borki,Radom

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe na Borkach 46 m2 Położone na czwartym piętrze, w stylowym bloku przy ulicy Maratońskiej Jedyne w swoim rodzaju, kompleksowo wyremontowane, posiada - przestronny salon - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Ustronie,Radom

299 000 zł59 m² 5 037,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 59,36m położone na 3 piętrze niskiej zabudowy na osiedlu Ustronie. ul. Osiedlowa Mieszkanie składa się z kuchni ,salonu, dwóch pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowieckiego

Radom,mazowieckie

325 000 zł49 m² 6 638,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 48,96m2 położone na drugim pietrze niskiej zabudowy w centrum Radomiu blisko dworca pkp. Mieszkanie składa się dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Ustronie,Radom

310 000 zł54 m² 5 735,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży własnościowe 3 pokojowe mieszkanie z kw. o powierzchni 54,05m położone na 2 piętrze niskiej zabudowy na osiedlu Ustronie. ul. Pck 7 Mieszkanie składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Michałów,Radom

299 000 zł49 m² 6 048,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu bardzo wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na os. Michałów Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Usytuowanie na 4 piętrze w niskim budynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struga

Nad Potokiem,Radom

299 000 zł47 m² 6 349,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Struga Nad Potokiem. Mieszkanie po remoncie, na podłodze panele i płytki. W łazience wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zientarskiego

Gołębiów I,Radom

359 000 zł53 m² 6 711,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie z kw o powierzchni 53,49m2, położone na czwartym piętrze w budynku z windą na osiedlu Gołębiów I w Radomiu. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grenadierów

Ustronie,Radom

389 000 zł65 m² 6 021,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Grenadierów Ustronie. Mieszkanie obecnie składa się z 2 pokoi, kuchni oraz salonu z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Michałów,Radom

429 000 zł60 m² 7 128,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na os. Michałów Składa się z; - ustawnego salonu ( wyjściem na balkon) - dwóch sypialni, - przedpokoju z szafą w zabudowie - komfortowej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maratońska

Borki,Radom

285 000 zł46 m² 6 168,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Maratońskiej Borki. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Młodzianowska

Planty,Radom

175 000 zł26 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka do własnej aranżacji na osiedlu Planty. Położona na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku przy ulicy Młodzianowskiej. Budynek świeżo odnowiony, z podwórkiem zamykanym bramą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Planty,Radom

265 000 zł45 m² 5 837 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedania własnościowe mieszkanie z księga wieczystą położone w cichej i pełnej zieleni okolicy na osiedlu Planty. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stasieckiego

Borki,Radom

245 000 zł38 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na os. Borki ul. Eugeniusza Stasieckiego. Składa się z: - ustawnego salonu ( wyjściem na balkon) - sypialni - przedpokoju z szafą w zabudowie, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

XV-lecia,Radom

900 zł23 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie składające się z pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki z w-c. Lokal mieszkalny usytuowany jest na drugim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czysta

XV-lecia,Radom

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku od południowo zachodniej strony na ul. Czysta 7 w Radomiu przy galerii słonecznej w pobliżu znajdują się sklepy ,szkoły ,żłobki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Sadkowska

Nad Potokiem,Radom

890 zł23 m² 38,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przyjazne dla zwierząt! * Słoneczna, przytulna kawalerka z oddzielną kuchnią *cicha spokojna okolica z dobrym dojazdem do centrum (5 minut) *do lokalu przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Śródmieście,Radom

259 000 zł37 m² 6 953,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Śródmieście dwa pokoje 37,25m, w niskim bloku przy ulicy Kolberga. Zacisznie położony budynek po termomodernizacji, w otoczeniu dużo zieleni, zabudowa jednorodzinna, jednocześnie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Gołębiów II,Radom

319 900 zł46 m² 6 996,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Z przyjemnością prezentuję Państwu bardzo wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Sportowej XV lecie. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymieniona cała instalacja elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Radom

195 000 zł51 m² 3 816,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,10 m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze oficyny. Kamienica wybudowana w latach dwudziestych ubiegłego wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Solskiego

Planty,Radom

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W centrum Radomia Prosze dzwonic na   E mai  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Borki,Radom

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje 49m, na parterze, w bloku dziesięciopiętrowym położonym przy ulicy Limanowskiego, na osiedlu Borki. Stan mieszkania pozwala zamieszkać od zaraz. Atrakcyjny dwustronny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Struga

Śródmieście,Radom

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jednopokojowe na drugim piętrze w bloku przy ulicy Struga. Budynek trzypiętrowy po niedawnej termomodernizacji. Wnętrze stanowi obszerny pokój dzienny oraz duża, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Planty,Radom

329 000 zł46 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Stylowe mieszkanie 46,20m, na parterze. Położone tuż przy Parku Planty, w centrum miasta. Odnowiony blok dziesięciopiętrowy przy ulicy Cichej, skąd jest wszędzie blisko, po sąsiedzku Aldi, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Borki,Radom

280 000 zł49 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ważny rozkład I lokalizacja W twoich rękach aranżacja Szukasz mieszkania dla swojej rodziny lub dla siebie? Świetnie trafiłeś! Mam do zaoferowania mieszkanie w Radomiu (borki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pieśni

Południe,Radom

270 000 zł39 m² 6 894,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o metrażu 39,16m, położone na parterze czteropiętrowego bloku, przy ulicy Pieśni, na osiedlu Południe II. Obecnie stanowi kawalerkę, zawiera pokój dzienny z dużym balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Młodzianów,Radom

385 000 zł70 m² 5 508,66 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Wiejskiej Młodzianów. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

XV-lecia,Radom

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry. Oferuję mieszkanie o powierzchni 54 m2 w Radomiu przy ul. 11 Listopada na osiedlu "XV- lecia" Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Gołębiów II,Radom

465 000 zł67 m² 6 940,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzy pokoje 67m, w pożądanym rozkładzie pomieszczeń, na osiedlu Gołębiów II. Usytuowane na parterze, w bloku czteropiętrowym. Dwustronne, z dużym balkonem w pokoju dziennym.