dowolna

Mieszkania do wynajęcia Radom - Oferty wynajmu mieszkań

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rapackiego

Akademickie,Radom

1 500 zł48 m² 31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mam do wynajecia nowe mieszkanie na ul.rapackiego 8,z miejscem parkingowym,ogrodzone,umeblowane,cena 1500zl i media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sadkowska

Nad Potokiem,Radom

850 zł35 m² 24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

850 zl. + opl.licznikowe + kaucja 1.000 zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sycyńska

Południe,Radom

600 zł62 m² 9 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest umeblowane,słoneczne,bardzo dobry rozkład,duzy balkon,piwnica,wc oddzielnie,widna kuchnia,niski czynsz,gaz i woda w czynszu,klatka schodowa czysta i zadbana.Możliwy długi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Radom

Radom,mazowieckie

1 100 zł62 m² 17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

po remoncie,umeblowane,3 pokoje,duża widna kuchnia,łazienka,ubikacja osobno,duży balkon,duży plac zabaw,glazura,terakota,kablówka,internet,wyposażone w agd, okna pcv, rolety,domofon,dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Radom,mazowieckie

1 300 zł67 m² 19,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, po remoncie, wc i łazienka osobno, okna pcv, parkiety, parking dla mieszkańców bloku, bardzo dobra lokalizacja, w sąsiedztwie targ, przychodnia, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Radom

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nadaje się do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbrowskiego

Gołębiów II,Radom

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w bloku oddanym do użytku w 2010 roku, luksusowo wykończone na zamkniętym osiedlu przy ul. Zbrowskiego na Gołebiowie II. Składa się z sypialni, pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Struga

Nad Potokiem,Radom

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokoje, kuchnia, oddzielnie łazienka I W-C, na osiedlu potok 8 pietro obok market szkola podstawowa, gimnazjum bardzo dobra komunikacja na wszystkie osiedla W radomiu.CENA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sedlaka

Planty,Radom

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, nowe mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd i rtv. Cena 1200 pln + 110 pln tv i internet + 270 pln czynsz do wspólnoty + prąd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Akademickie,Radom

1 000 zł64 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

64m Lokal w dobrym stanie, posiada trzy słoneczne pokoje - w tym jeden duży z wyjściem na balkon, kuchnię, łazienkę, toaletę oraz obszerny przedpokój. Mieszkanie jest jasne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbrowskiego

Gołębiów II,Radom

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sycyńska

Południe,Radom

1 000 zł62 m² 16,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje,umeblowane,duża widna kuchnia,po remoncie,łazienka ubikacja osobno,glazura,terakota,pralka,lodówka na wyposażeniu,duży balkon,parking tylko dla mieszkańców bloku.W czynszu woda.Od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

XV-lecia,Radom

750 zł35 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja b. dobra zwłaszcza dla studentów Politechniki Radomskiej. W pobliżu przystanki autobusowe, sklepy, szkoły. Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone. Do niedawna zajmowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Michałów,Radom

970 zł64 m² 15,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przestronne mieszkanie w pełni wyposażone (pralka automat, lodówka, telewizor, możliwość podłączenia internetu i kablówki) do wynajęcia od połowy września. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staroopatowska

Ustronie,Radom

900 zł33 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie całkowicie umeblowane i wykończone. Budynek chroniony i monitorowany, komfortowo wykończony. W pobliżu centra handlowe, szkoły uczelnie, dworce pkp, pks, blisko do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Michałów

Michałów,Radom

600 zł35 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Kawalerka (35 m2 na 4 piętrze)na osiedlu Michałów, do wynajęcia od zaraz. Kuchnia osobna z oknem(kuchenka+lodówka, stół), łazienka(wanna) z wc razem + balkon. Bardzo spokojna okolica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gagarina

Ustronie,Radom

700 zł28 m² 25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia kawalerkę o powierzchni ok. 28 m2 znajdującą się w Radomiu na osiedlu Ustronie. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Gołębiów II,Radom

1 200 zł64 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy do zamieszkania od zaraz. Częściowo umeblowane i wyposażone (m.in. lodówka, kuchenka gazowa), okna od strony północno-zachodniej, osobna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rapackiego

Gołębiów II,Radom

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe, kuchnia w zabudowie, wyposazona w sprzet agd, w łazience pralka. Umeblowane. Blok ogrodzony z bramą na pilota, miejsce parkingowe. Wolne od 1.07.2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Południe,Radom

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przytulne i ciepłe w spokojnej okolicy, bezpośrednio po remoncie, umeblowane (łącznie z rtv, tvsat i agd): 3 odzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc, balkon, blok ocieplony,.