dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Radom - Oferty sprzedaży i najmu

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Ustronie,Radom

325 000 zł59 m² 5 499,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż - 59,10 m - Os. Ustronie okazja 325000zł! mieszkanie do własnej aranżacji Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,10 m , środkowe, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Śródmieście,Radom

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe 38m, położone w ścisłym centrum miasta. Wolne od zaraz, wyposażone, z możliwością zamieszkania w obecnym stanie, ewentualnie do odnowienia. Cechuje się pokaźnym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Planty,Radom

380 000 zł51 m² 7 427,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Jeśli szukasz dla siebie czego wyjątkowego to mam dla Ciebie ofertę mieszkania na Plantach Jasne stylowe mieszkanie o wielkości 51.16 metrów kwadratowych. W bloku z cegły, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

XV-lecia,Radom

299 000 zł58 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania do częściowego remontu, które czeka na Twoją aranżację! Doskonała Lokalizacja i duży potencjał! Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolanowska

Kozia Góra,Radom

548 000 zł63 m² 8 698,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Lawendowe Radom oferuje komfortowe mieszkanie 63 m z przestronnym balkonem 15 m nowy budynek wyposażony pod klucz, do zamieszkania. Możliwość zakupu od ręki! mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Gołębiów II,Radom

670 000 zł75 m² 8 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż, przestronne, zadbane, gotowe do zamieszkania, dostępne od zaraz. 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się na 3 piętrze Osiedla "sonata" na Gołębiowie II. Osiedle dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Piastowska

Michałów,Radom

589 000 zł70 m² 8 414,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku na spokojnym i zielonym osiedlu Michałów w Radomiu. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posłów Greckich

Południe,Radom

560 000 zł51 m² 10 980,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny 2-pokojowy Apartament w prestiżowej dzielnicy Radomia Południe. Na sprzedaż elegancki, dwupokojowy apartament o powierzchni 50 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Śródmieście,Radom

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pośrednia

Wośniki,Radom

495 000 zł64 m² 7 727,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie o pow. całkowitej 90 m ( użytkowa 64,06 m ) w bloku z 1998 roku na osiedlu Wośniki przy ul. Pośrednia 45, blisko zalew Borki. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Śródmieście,Radom

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rapackiego

Gołębiów II,Radom

730 000 zł79 m² 9 219,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupoziomowe, na górze okna dachowe, gotowe do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Śródmieście,Radom

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Planty,Radom

230 000 zł39 m² 5 873,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Budynek z cegły, ocieplony.Lokalizacja bardzo dobra, komunikacja, sklepy,park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Michałów,Radom

385 560 zł64 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,26 m2 położone w Radomiu os. Akademickie przy ul. Królowej Jadwigi. Mieszkanie przestronne, dobrze doświetlone, jasne wnętrza; funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Nad Potokiem,Radom

335 440 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaz funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,92m. Największe atuty nieruchomości: mały ogródek przed mieszkaniem, mieszkanie jest usytuowane na parterze niskiego bloku, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Śródmieście,Radom

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gębarzewska

Południe,Radom

265 000 zł33 m² 7 934,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferuję do sprzedaży przestronną kawalerkę o powierzchni 33,4m , usytuowaną na czwartym piętrze niskiej zabudowy w Radomiu na osiedlu Południe. Lokal posiada założoną księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radom

Borki,Radom

315 000 zł49 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 49 m - Osiedle Borki 2 pokoje + duża kuchnia z jadalnią możliwość zrobienia 3 pokoi lub otwartej przestrzeni: salon z kuchnią i balkonem duży balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Michałów,Radom

349 000 zł51 m² 6 783,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Osiedle Michałów, dwa pokoje 51,45m, w najlepszym rozkładzie pomieszczeń. Przytulnie urządzone, schludnie utrzymane, w stanie do wejścia lub ewentualnie tylko do odświeżenia. Ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zamłynie,Radom

379 000 zł63 m² 5 987,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Radom 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem | Niska zabudowa | Świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z wyjątkowym atutem dużym, zielonym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście,Radom

327 000 zł35 m² 9 342,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję. Zlokalizowane przy Urzędzie Miasta, w ścisłym centrum Radomia, tuż obok Parku Kościuszki. Siódme piętro gwarantujące piękny widok. Odnowiony blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolberga

Nad Potokiem,Radom

370 000 zł45 m² 8 167,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferuję do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe położone na czwartym piętrze niskiej zabudowy na os. Nad Potokiem w pobliżu leśniczówki. Nieruchomość o powierzchni łącznej 45,30 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

XV-lecia,Radom

199 000 zł29 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedam przytulną kawalerkę na oś XV Lecia ul.Chrobrego 17 B na 4 piętrze ,w 10 piętrowym ocieplonym bloku z windą ,mieszkanie składa się z dużej widnej i ustawnej kuchni,dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gołębiów II,Radom

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie 60 m na 1. piętrze niskiego bloku na Gołębiowie w Radomiu. Funkcjonalny układ - trzy niezależne pokoje, widna kuchnia, osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Borki,Radom

335 000 zł37 m² 9 086 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cesja umowy deweloperskiej Na sprzedaż cesja umowy deweloperskiej na nowe mieszkanie o powierzchni 36,87 m z balkonem 4,40 m w inwestycji realizowanej przez Garden City Development.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Obozisko,Radom

230 000 zł36 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferujemy przestronne mieszkanie położone na 2. piętrze solidnego budynku z monitoringiem i przynależnością do wspólnoty mieszkaniowej. Jasne wnętrza dzięki dużym oknom sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ustronie,Radom

298 000 zł42 m² 7 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, 42 m - Radom, os. Ustronie Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Gołębiów II,Radom

450 000 zł60 m² 7 451,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Paderewskiego w Radomiu. Nieruchomość składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nad Potokiem,Radom

225 000 zł29 m² 7 785,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka z wielkim potencjałem w doskonałej lokalizacji Radomia. Cena atrakcyjna, a mieszkanie do wejścia. Masz dość tłoku i hałasu? Szukasz swojego małego azylu z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

XV-lecia,Radom

359 000 zł42 m² 8 582,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuje do sprzedaży mieszkanie z księgą wieczysta, bez obciażeń hipotecznych, położone na czwartym piętrze niskiej zabudowy z cegły z roku 2000 na os. XV-lecie w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wysoka

Śródmieście,Radom

315 000 zł46 m² 6 888,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie w niskiej zabudowie w Centrum Miasta. . Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w odnowionym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Olsztyńska

Nad Potokiem,Radom

385 000 zł68 m² 5 655,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 68,07m2 położone na pierwszym piętrze niskiego bloku na os. Nad Potokiem w Radomiu. Lokal składa się z czterech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

XV-lecia,Radom

199 000 zł39 m² 5 143,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze | XV-lecie | 39 m | cena do uzgodnienia. Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Śródmieście,Radom

399 999 zł105 m² 3 809,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, jasne mieszkanie w stylu skandynawsko-rustykalnym w sercu Radomia 4 piętro, blisko komunikacji miejskiej, pkp i Parku Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obozisko,Radom

429 000 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 66 M2/ parter w 3 piętrowym bloku bloku/ liczne miejsca parkingowe. Mieszkanie godne uwagi, przestronne do lekkiego odświeżenia, 3 rozkładowe pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnoleska

Radom,mazowieckie

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Witam sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Poludnie w Radomiu o powierzchni 60m2.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 10 piętrowego bloku z windą. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Radom,mazowieckie

400 000 zł56 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie dwustronne na trzecim piętrze bloku czteropiętrowego, bez windy, ciche sąsiedztwo. W przedpokoju dwie szafy na wymiar, oddzielna kuchnia z szafkami w zabudowie. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamłynie,Radom

372 000 zł45 m² 8 290,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na lubianym i spokojnym osiedlu przy ul. Okulickiego. To idealne miejsce dla rodziny lub osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Akademicka

Akademickie,Radom

485 000 zł68 m² 7 132,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Akademickiej Gołębiów II Czteropokojowe w optymalnym rozkładzie. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Michałów,Radom

355 000 zł51 m² 6 899,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992