dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Radom - Lista ofert

260 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

260 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście,Radom

205 000 zł39 m² 5 212,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, znajdujące się w Radomiu w samym centrum miasta - ul. Niedziałkowskiego. Dzięki temu , że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beliny-Prażmowskiego

Śródmieście,Radom

250 000 zł60 m² 4 174,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe 59,79m, z możliwością przerobienia na trzy pokoje z aneksem kuchennym. Mieszkanie położone w odnowionym, monitorowanym bloku z cegły przy ulicy Prażmowskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Ustronie,Radom

369 000 zł64 m² 5 747,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe w bardzo atrakcyjnym rozkładzie, w stanie "do zamieszkania" od zaraz. Posiada wiele możliwości aranżacji, poprzez usunięcie ścian działowych. Przytulne, zadbane wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Radom,mazowieckie

279 000 zł49 m² 5 696,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwa pokoje 49m do własnej aranżacji, w ścisłym centrum miasta. Odnowiony blok z cegły przy ulicy Kościuszki. Mieszkanie posiada dogodny rozkład, wszystkie pomieszczenia mają osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beliny-Prażmowskiego

Śródmieście,Radom

299 000 zł60 m² 4 992,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Nad Potokiem,Radom

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferuję do sprzedania atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na osiedlu Nad Potokiem przy ul. Olsztyńskiej. Mieszkanie zostało wyremontowane z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście,Radom

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Świetne mieszkanie położone w ścisłym centrum Radomia, obok Urzędu Miejskiego i radomskiego deptaka. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w wieżowcu po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

205 000 zł39 m² 5 298,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania przestronna kawalerka o powierzchni 38,69m2 położona w Centrum Radomia na trzecim pietrze niskiego budynku. Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Padewska

Południe,Radom

355 000 zł61 m² 5 857,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 60,61m2 położone na drugim piętrze niskiej zabudowy na os. Południe. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, osobnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

XV-lecia,Radom

1 500 zł55 m² 27,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo ładne, gustownie urządzone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 55m2 położone na parterze niskiego bloku na os. XV-lecia. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Radom

305 000 zł69 m² 4 436,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Trzy pokoje 68,75m, w bloku przy ulicy Witolda. Ścisłe centrum miasta, pomiędzy Galerią Słoneczną, a deptakiem Żeromskiego. Budynek czteropiętrowy, postawiony z cegły, z zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 25 Czerwca

Śródmieście,Radom

3 200 000 zł1 330 m² 2 406,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:33

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż częściowo wyremontowana kamienica i przynależna do niej oficyna w centrum radomia, ul. 25 Czerwca. Idealna propozycja dla Inwestora/ Dewelopera. W galerii mogą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

XV-lecia,Radom

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni ok 35m2, usytuowane na parterze niskiego budynku na os XV-lecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Śródmieście,Radom

440 000 zł67 m² 6 606,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferuję do sprzedania przestronne, klimatyczne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum Radomia. Kamienica bardzo zadbana, docieplona z zewnątrz, otynkowana oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

260 000 zł48 m² 5 439,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwa pokoje 47,80m, na pierwszym piętrze, w odnowionym bloku czteropiętrowym, przy ulicy Żeromskiego. Nieopodal ścisłe centrum miasta, tylko kilka minut piechotą do Parku Leśniczówka. Zaciszna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 25 Czerwca

Śródmieście,Radom

399 000 zł68 m² 5 876,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie czteropokojowe 67,90m, w bloku z windą położonym w Śródmieściu. Rozkładowe, posiada wszystkie pomieszczenia osobne, oddzielna, widna kuchnia, pokaźne dwa balkony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

260 000 zł48 m² 5 439,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzy pokoje 47,80m, na pierwszym piętrze, w odnowionym bloku czteropiętrowym, przy ulicy Żeromskiego. Nieopodal ścisłe centrum miasta, tylko kilka minut piechotą do Parku Leśniczówka. Zaciszna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Planty,Radom

1 350 zł48 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok.48 m2 położone na 3 pietrze wysokiej zabudowy w Radomiu na os. Planty. Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beliny-Prażmowskiego

Śródmieście,Radom

310 000 zł60 m² 5 184,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Akademickie,Radom

326 000 zł47 m² 6 980,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwa pokoje 46,70m, w najlepszym rozkładzie. Pierwsze piętro, w bloku czteropiętrowym przy ulicy Górniczej, na osiedlu Akademickim. Dwustronne, ze słonecznym pokojem dziennym, posiadającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście,Radom

260 000 zł54 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży lub krótkoterminowego wynajęcia mieszkanie w kamienicy / niskim bloczku na Niedziałkowskiego. Mieszkanie ogrzewane. Do remontu. Łazienka do remontu. Wszystko działa. Jest prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Południe,Radom

317 000 zł62 m² 5 092,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzy pokoje do własnej aranżacji, na osiedlu Południe. Mieszkanie w optymalnym rozkładzie pomieszczeń. Metraż 62,25m zawiera pokój dzienny z dużym balkonem, ze słoneczną ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czachowskiego

Śródmieście,Radom

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Czachowskiego Śródmieście. Mieszkanie po generalnym remoncie - wraz z elektryką i hydrauliką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Ustronie,Radom

378 000 zł54 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego przy ul. Pck w Radomiu. Lokal składa się z: - ustawnego salonu z wyjściem na balkon, - dwóch przytulnych sypialni, - funkcjonalnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zientarskiego

Gołębiów I,Radom

345 000 zł64 m² 5 399,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzypokojowe 63,90, z pięknym widokiem na panoramę miasta, na osiedlu Gołębiów I. Siódme piętro, optymalny rozkład pomieszczeń. Dwustronne, duża i osobna kuchnia, oddzielnie wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Ustronie,Radom

372 000 zł59 m² 6 266,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe z kw o powierzchni 59,36 m2 położone na trzecim piętrze niskiej zabudowy na os Ustronie. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Nad Potokiem,Radom

280 000 zł59 m² 4 745,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzy pokoje 59m, na osiedlu Nad Potokiem. Położone na parterze, w czteropiętrowym bloku przy ulicy Katowickiej. Wymaga remontu generalnego. Posiada dwustronny, optymalny rozkład pomieszczeń. Zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Michałów,Radom

359 000 zł48 m² 7 434,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Jagiellońskiej Michałów. Mieszkanie po generalnym remoncie- wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urszuli

Południe,Radom

410 000 zł70 m² 5 891,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe 69,59m, położone na parterze, w odnowionym bloku na osiedlu Południe. Budynek 1990 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Południe. Okolica bardzo zielona i zaciszna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Michałów,Radom

310 000 zł49 m² 6 279,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwa pokoje 49,37m, w atrakcyjnym rozkładzie i nienagannym stanie technicznym, na osiedlu Michałów. Mieszkanie po niedawnym remoncie, w stanie do zamieszkania od zaraz. Posiada zamontowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malczewskiego

XV-lecia,Radom

330 000 zł63 m² 5 221,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o metrażu 63 mkw. Nieruchomość znajduję w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko nowej siedziby sądu. Lokal mieszkalny składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroopatowska

Ustronie,Radom

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w stanie do zamieszkania. Położone na drugim piętrze. Odnowiony blok z windą, z portiernią i monitoringiem, na zamykanym terenie Dwustronna ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Warszawy

Gołębiów I,Radom

365 000 zł70 m² 5 251,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedania przestronne trzypokojowe mieszkanie na parterze na os. Gołębiów I. Mieszkanie o powierzchni 69,5 m2 składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sycyńska

Radom,mazowieckie

320 000 zł60 m² 5 367,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Sycyńskiej Południe. Mieszkanie bardzo przestronne i wygodne. Bardzo czysta klatka. Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Obozisko,Radom

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa pokoje 48m, w atrakcyjnym rozkładzie. Mieszkanie usytuowane na parterze. Blok czteropiętrowy, położony przy ulicy 11 Listopada, na osiedlu XV-Lecie. Wnętrze po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Warsztatowa

Południe,Radom

290 000 zł31 m² 9 333,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferuję Państwu w pełni wykończone, nowoczesne mieszkanie typu studio o powierzchni 31 m2 na osiedlu Cztery Pory Roku. W/w inwestycja cechuje wyjątkowa nowoczesność. Budynek łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyków

Nowa Wola Gołębiowska,Radom

303 000 zł62 m² 4 901,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie, w kameralnym bloku położonym z dala od miejskiego zgiełku. Budynek wraz z dogodnym parkingiem na terenie zamkniętym, otoczony zielenią, zlokalizowany.