dowolna

Mieszkania Radom – oferty mieszkań na Mazowszu

347 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

347 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Struga

XV-lecia,Radom

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 48m2 w doskonałej lokalizacji na osiedlu XV lecie przy ulicy Struga 59. Usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku (dwustronne wschód-zachód). Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Nad Potokiem,Radom

278 000 zł50 m² 5 538,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - 50,19 m - os. Nad Potokiem, radom nowa niższa cena 278000zł! Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Radom

295 000 zł54 m² 5 478,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwa pokoje 53,85m na parterze budynku usytuowanego u zbiegu ulic Waryńskiego i Traugutta, w ścisłym centrum Radomia. Ekspozycja i układ mieszkania oraz jego lokalizacja sprawia że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe, w ścisłym centrum miasta. Położone na siódmym piętrze bloku z windą, przy ulicy Żeromskiego. Budynek monitorowany, posiada portiernie, czyste klatki i otoczenie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

325 000 zł57 m² 5 742,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bardzo ładne widne, rozkładowe mieszkanie 3 pokoje z kuchnią , 2 balkony, piwnica. Mieszkanie to pełna własność z księgą wieczystą. Na podłodze parkiet bukowy. Okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnoleska

Południe,Radom

339 000 zł59 m² 5 784,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Czy Cena! 5750 zł/ m2 - bez wkładu finansowego -gotowe Do zamieszkania -to Nie Okazja ?! Prezentujemy na sprzedaż Funkcjonalne i bardzo przestronne3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowieckiego

Glinice,Radom

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w centralnej części Radomia przy ulicy Mazowieckiego, na zamkniętym osiedlu z parkingiem. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzierzkowska

Śródmieście,Radom

550 000 zł66 m² 8 365,02 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

33-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Centrum Radom Zamknięte osiedle! Bez sąsiadów na przeciwko Stan deweloperski, dostępne od ręki do wykończenia Cena: 550 000 zł Powierzchnia: 65,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stasieckiego

Borki,Radom

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwa pokoje 40m, w inwestycji Nowe Borki. Lokal znajduje się na drugim piętrze apartamentowca. Budynek oddany do użytku w 2025 roku, położony przy ulicy Stasieckiego 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Radom

350 000 zł49 m² 7 163,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwa pokoje w pożądanym rozkładzie pomieszczeń oraz idealnym stanie technicznym. Położone na pierwszym piętrze, w solidnym bloku z cegły przy ulicy Sienkiewicza. Budynek odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Radom

Śródmieście,Radom

559 000 zł52 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe, przestronne, dwu-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Wolność w Radomiu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku z windą. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1905 Roku

Borki,Radom

335 000 zł44 m² 7 646,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie po remoncie poleca się do sprzedaży. Usytuowane jest na 3 piętrze, zadbanego bloku położonego przy ulicy 1905roku. Składa się z - otwartej kuchni w aneksie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Ustronie,Radom

270 000 zł42 m² 6 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Dwupokojowe, w atrakcyjnym rozkładzie na osiedlu Ustronie. Położone na trzecim piętrze. Dwustronne, z dużym balkonem w pokoju dziennym. Oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

325 000 zł57 m² 5 701,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Żeromskiego. Budynek posiada zadbane klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Planty,Radom

339 000 zł77 m² 4 425,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie. Nietuzinkowe 76, 61 m | Poddasze z klimatem | Widna łazienka z hydromasażem | Nowe Planty - Radom Lokalizacja: ul. Mariacka, os. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Śródmieście,Radom

325 000 zł60 m² 5 458,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2001 roku. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeroka

Zamłynie,Radom

455 000 zł74 m² 6 123,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe 74,30m na osiedlu Zamłynie. Drugie piętro, odnowiony blok trzypiętrowy przy ulicy Szerokiej. Zadbane, wygodne i przestronne, w optymalnym rozkładzie. Wnętrze stanowi słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kielecka

Kozia Góra,Radom

550 000 zł56 m² 9 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja. Zamieszkaj komfortowo. Cisza, ogródek i nowoczesność - Radom, ul. Kielecka Szukasz nowego mieszkania, które daje poczucie domu, prywatności i spokoju? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Młynarska

Śródmieście,Radom

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,01 m , z dużym balkonem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Ustronie,Radom

439 000 zł65 m² 6 791,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie 64,64 m , 4 pokoje Ustronie, 3. piętro, po remoncie Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 64,64 m typu M-5, zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Gołębiów II,Radom

550 000 zł75 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowe 75 m na sprzedaż, radom, ul. Hallera Gołębiów II Cena: 550 000 zł Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1905 Roku

Borki,Radom

384 000 zł45 m² 8 465,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 45,36m, ładnie wykończone, do zamieszkania od zaraz. Pierwsze piętro, niski blok na osiedlu Borki. Odnowiony, monitorowany budynek, na terenie zamkniętym, brama na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

XV-lecia,Radom

275 000 zł47 m² 5 877,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 46,79 m parter, ul. Sowińskiego, os. XV-lecia. Przedstawiam ofertę przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46,79 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

XV-lecia,Radom

220 000 zł35 m² 6 258,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 35 m , parter z dużym balkonem / osiedle XV lecie. Mieszkanie idealne do własnej aranżacji - można zrobić 2 pokoje lub otwartą, nowoczesną przestrzeń. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Michałów,Radom

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwustronne 2/3 pokojowe Z balkonem oraz dużą piwnicą I szybkim dojazdem do S7! Radom, os. Michałów Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Królewskiej w Radomiu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radom

Śródmieście,Radom

295 000 zł54 m² 5 477,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Parter wysoki / 54 m / centrum miasta Mieszkanie na wysokim parterze, dwustronne, ciepłe i ustawne. Powierzchnia 54 m , do własnej aranżacji - idealne do zamieszkania lub pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

320 000 zł49 m² 6 531 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m, położone na 3. piętrze w bloku w Centrum Radomia przy ulicy Żeromskiego 119. Dlaczego to mieszkanie to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stasieckiego

Borki,Radom

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Borki,Radom

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam prywatne mieszkanie na pawiej 6 os borki , mieszkanie do odświeżenia bądź remontu , jest duży parking pod blokiem , sklepy świetna spokojna okolica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

XV-lecia,Radom

488 000 zł64 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa Cena 488 000 zł Mieszkanie oferuje najlepszy stosunek ceny do jakości w tej lokalizacji! Rozkładowe. przestronne 3 pokoje w cichej ,zielonej okolicy. Osiedle XV-Lecie Ul .Żwirki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Placowa

Ustronie,Radom

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe w bloku przy ulicy Placowej, na osiedlu Ustronie. Zadbane wnętrze, po niedawnym remoncie, zawiera pokój z aneksem kuchennym, pokój dzienny z pokaźnym, słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Placowa

Radom,mazowieckie

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 63 m 2 w stanie do zamieszkania w bloku 4 piętrowym , centralne ogrzewanie ,ciepła woda z sieci miejskiej usytuowane na osiedlu ustronie , blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

XV-lecia,Radom

275 000 zł48 m² 5 771,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2