dowolna

Mieszkania Radom – oferty mieszkań na Mazowszu

350 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

350 ogłoszeń

365 000 zł44,44 m² 8 213,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Stylowe dwa pokoje 44,44m, w idealnym stanie technicznym. Mieszkanie po remoncie generalnym, kompleksowo wyposażone. Znajdujące się na drugim piętrze bloku, przy ulicy Kusocińskiego, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40,50 m² 56,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na prezentacje mieszkania na wynajem, przy ulicy Zbrowskiego! lokalizacja: to ogrodzone osiedle nowych bloków oddanych do użytku w 2024 roku. Blok obok znajdują się sklepy i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł63 m² 10 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie Z dużym tarasem | odeon | radom Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42,24 m² 5 894,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przytulne mieszkanie z potencjałem, położone w wysokim bloku na 10 pietrze czeka na nowego właściciela. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - przytulnej sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

340 000 zł59,88 m² 5 678,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,88 m z funkcjonalnym układem, balkonem i osobną toaletą idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Lokal znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł84,90 m² 29,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 85 m na wynajem 4 pokoje ul. Trojańska 6 lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej poszukiwanych części Radomia na osiedlu Południe przy ul. Trojańskiej 6.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57,89 m² 8 464,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rodzinne wyremontowane 3 pokoje na Os. Michałów lokalizacja: lokal mieści się przy ul. Piastowskiej 3 w sercu osiedla Michałów. Czas dojazdu do centrum to zaledwie 10min. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajęcia apartament o powierzchni ok 57m2 położony w nowo wybudowanym bloku z windą na pierwszym piętrze na os. Michałów w Radomiu. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49,21 m² 7 925 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Kup bez prowizji! Mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum Miasta, zamkniętym osiedlu, gotowe do zamieszkania. Pow. 49,21 m2: 2pokoje, łazienka, kuchnia, klimatyzacja. Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł66,58 m² 33,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 70 mkw w Centrum. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z cegły, po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł45,71 m² 4 266,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1850

Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą usytuowane w samym Centrum Radomia. Mieszkanie o powierzchni 45,71m2 położone jest na parterze oficyny wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44,85 m² 35,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z pięknym widokiem - mieszkanie, 3 pokoje, 45m^2, w centrum Radomia Do wynajęcia komfortowe, doskonale urządzone, 3 - pokojowe mieszkanie. Znajduje się w centrum Radomia, przy ul. Kelles -krauza.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł35,25 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję do sprzedaży ustawne dwupokojowe mieszkanie w Radomiu os. XV-lecia. Lokal znajduje się jest na IV piętrze. Cena podlega rozsądnej negocjacji. Okna pcv w dobrym stanie. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł22,83 m² 9 417,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 22,83 m , zlokalizowane w samym centrum Radomia przy ul. Żeromskiego, w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł63 m² 6 809,52 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Jeśli szukasz mieszkania, gotowego do wprowadzenia, widnego, z niepowtarzalnym widokiem na miasto koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Ta nieruchomość usytuowana jest w Radomiu na.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł52,31 m² 7 990,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Kusocińskiego os. XV Lecie Okna pcv, nowe kaloryfery. Na podłodze gres i panele. Na ścianie gładź.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37,50 m² 7 173,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie do zamieszkania! 37,5 m Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , które obejmuje dużą ilość światła.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Zlokalizowane w absolutnej topowej lokalizacji dla studentów/ wykładowców- bezpośrednio przy Uniwersytecie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł53,70 m² 6 052,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł62 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62 m przy ul. Promyka, które łączy funkcjonalność z eleganckim wykończeniem. Idealne dla rodziny, pary. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł61,06 m² 36,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajęcia dwupoziomowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 61.06 m2 z tarasem i zielonym ogrodem o powierzchni 80m2. Na pierwszym poziomie znajduje się przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł53 m² 5 547,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku z cegły przy ul. Filtrowej 15. Atuty nieruchomości: - 53.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł115,64 m² 8 042,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne i bardzo wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Mieszkanie ma metraż 115,64 m2 - powstało poprzez połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 862 zł44,17 m² 8 826,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 44,17 m / parter / taras 20,42m Przedstawiona inwestycja deweloperska polega na budowie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ulicy Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67,13 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Oto oferta, która spełnia Twoje oczekiwania! To wyjątkowa okazja, aby stać się pierwszym mieszkańcem tego wykończonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł55,90 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 55,9 m2 (użytkowa 30,39 m2), po remoncie, na poddaszu kamienicy w samym centrum (śródmieście) przy ul. M. Curie-Skłodowskiej w Radomiu woj. mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz przytulnego mieszkania dla swojej rodziny lub pod inwestycję w spokojnym punkcie Radomia, w pobliżu centrum miasta? Ta nieruchomość to wyjątkowa okazja! Prezentuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje się w bloku z odnowioną elewacją, domofonem i windą, na 5 z 10 pięter. Składa się z dwóch pokoi, osobnej widnej kuchni, łazienki z wc, wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł35,10 m² 6 553 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kup bez prowizji! Mieszkanie o pow. 35,10 m2 położone w Radomiu przy ul. Żeromskiego. Pokój, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój, balkon. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36,12 m² 9 385,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy przestronne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie na os. Śródmieście o powierzchni 36,12m , położone na pierwszym piętrze w budynku z 1970 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,06 m² 11 447,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuje do sprzedaży nietuzinkowe dwupoziomowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,06 m2 z tarasem i zielonym ogrodem o powierzchni 80m2. Na pierwszym poziomie znajduje się centralna.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47,65 m² 7 660,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,65m , usytuowane na drugim piętrze niskiej zabudowy w Radomiu na osiedlu XV-lecie. Nieruchomość składa się z przestronnego, ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł28,26 m² 6 369 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 28,26 m2 położone w Radomiu przy Gagarina, osiedle Ustronie. Lokal mieszkalny znajduje się na 10 piętrze, składa się z pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł85,50 m² 6 538,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 85 m os. Zamłynie, 1 piętro Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , usytuowane na 1 piętrze w bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Zamłynie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł84,93 m² 11 185,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferuję Państwu do sprzedania luksusowy, przestronny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 84,93m2 znajdujący się na 3 piętrze budynku, który jest częścią zamkniętego, strzeżonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 420 zł52,24 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie 52,24m2 z ogródkiem ok 150 m2 na osiedlu Zbożowa w Radomiu ( kameralne 8 mieszkań 3-pokojowych bezczynszowych o powierzchni od 52,24m2 do 56,82m2). Osiedle zbożowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł40,05 m² 8 714,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 40,05 m2 w nowym budownictwie (realizator sbm Łucznik). Lokal usytuowany jest na siódmym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 113,56, położone na 1 piętrze w klimatycznej kamienicy w samym centrum miasta Radom, przy ul. Żeromskiego. Układ pomieszczeń: -przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,33 m² 6 195,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Bema XV lecie. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,02 m² 8 830,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowy 60 metrowy Apartament, mieszczący się w samym centrum miasta Radom na ulicy Wolność. Położone jest na czwartym piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 35 m 2 piętro, umeblowane. Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku. Lokal jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij