Mieszkanie, ul. Krakowska

Krakowska, Radom, mazowieckie

  • 690 000 zł
  • 87,50 m²
  • 7 885,71 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Rudol

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Krakowska

Krakowska, Radom, mazowieckie

zaktualizowane:
18 maja 2026

690 000 zł

87,50 m²

7 885,71 zł/m²

Mieszkanie, ul. Krakowska

Zaktualizowane: 18 maja 2026

690 000 zł 87,50 m² 7 885,71 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1999
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1999

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 690 000 zł (7 885,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 87,50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1999
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 500 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Krakowskiej 5, w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum miasta - to praktycznie rejon radomskiej starówki. W kilka minut spacerem można dotrzeć do najważniejszych punktów tej części miasta, takich jak Rynek czy Plac Konstytucji 3 Maja. Bliskość terenów spacerowych i zabytkowej zabudowy sprawia, że jest to jedna z bardziej atrakcyjnych lokalizacji w Radomiu. (...)

Agent

Agnieszka Rudol

606 693...

606 693 002

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

606 693...

606 693 002

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.