Mieszkanie, ul. Gębarzewska

Gębarzewska, Radom, mazowieckie

  • 390 000 zł
  • 61,94 m²
  • 6 296,42 zł/m²

Zdjęcie

Adam Brzeziński

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Gębarzewska

Gębarzewska, Radom, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

390 000 zł

61,94 m²

6 296,42 zł/m²

Mieszkanie, ul. Gębarzewska

Zaktualizowane: 21 maja 2026

390 000 zł 61,94 m² 6 296,42 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1992
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1992

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 390 000 zł (6 296,42 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 61,94 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1992
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 650 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Pozysk Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 271130

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 61,94 m² - Radom, ul. Gębarzewska
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,94 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Gębarzewskiej w Radomiu. Budynek został wybudowany w 1992 roku i przeszedł termomodernizację około 5-6 lat temu, dzięki czemu jest bardziej energooszczędny i estetyczny.
Mieszkanie posiada dwustronną ekspozycję północ-południe, co zapewnia dobre doświetlenie wnętrz przez cały dzień. (...)

Agent

Adam Brzeziński

791 276...

791 276 207

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana