dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Radom

699 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

699 ogłoszeń

25 zł/m²1 400 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo - usługowego o powierzchni 1400 m2 zlokalizowanej w dzielnicy Żakowice w Radomiu. Podstawowe informacje. -.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,90 m² 8 701,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Gagarina Ustronie. Mieszkanie po generalnym remoncie, podczas którego została wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł232,77 m² 10 525,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 001 m²

Dom, w którym po prostu odpoczniesz. 5100 m prywatności i własny staw Wyobraź sobie taki scenariusz: wracasz po całym dniu do domu, parkujesz w garażu, zdejmujesz buty.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł195 m² 3 482,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:201 m²

Jeżeli zawsze chcieliście zamieszkać na Dzierzkowie i to w domu wyremontowanym i zaaranżowanym przez siebie to teraz możecie spełnić te marzenia. Przedstawiamy dom, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

350 000 zł52,70 m² 6 641,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie na parterze na Ustroniu mieszkanie na sprzedaż - Osiedlowa, radom Ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej niespełna 53 m2, położone na parterze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł58,33 m² 11 057,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe, niezamieszkałe, świeże, do ostatecznej aranżacji. Ciekawy co to? Zapraszam! mieszkanie Prawie 60m2 powierzchni, w skłąd której wchodzą: sypialniapokój do pracysalon z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł1 836,50 m² 445,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Na sprzedaż udział (1/9) w kamienicy położonej w ścisłym Centrum miasta, które tętni życiem o każdej porze roku. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł986 m² 353,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działki pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Dojazd do działek prowadzi przez drogę wewnętrzną o szerokości 5 metrów. Działki zlokalizowane są w okolicy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 000 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszam w nieoczywiste miejsce - na radomski Janiszpol. Tu na tyłach dzielnicy, znajduje sięobiekt, który możesz przejąć lub zaadaptować na własne potrzeby firmowe. A możłiwości jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł1 250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:3 185 m²

Na sprzedaż dwie kamienice o łącznej powierzchni 1 250 mkw., usytuowane na dwóch działkach o łącznej powierzchni 3 196 mkw., w samym centrum Radomia, u zbiegu ulic Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł64,86 m² 6 768,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie, 65 m2, centrum Radomia lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w Radomiu przy ulicy Curie Skłodowskiej, osiedle Śródmieście. Okolica doskonale zlokalizowana z całym.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł600 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala usługowo-magazynowa w ścisłym centrum Radomia. Położona przy ulicy Miłej, tuż obok Galerii Słonecznej. Na terenie o przeważającej funkcji usługowo-magazynowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł54,95 m² 8 516,83 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuje do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 54,95 m2 w nowym budownictwie (realizator sbm Łucznik). Lokal usytuowany jest na ósmym piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 154 m² 181,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - działkę położoną przy ul. Ciborowskiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

56,36 zł/m²110 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna nieruchomość w ścisłym Centrum poleca się na wynajem. Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 110m2, mieszczący się na pierwszym piętrze stylowej, zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²250 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 250 m idealny pod usługi przy ul. Żeromskiego 86. Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 250 m , zlokalizowany na trzecim piętrze w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł304,14 m² 18,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Szukasz komfortowego domu dla rodziny w spokojnej dzielnicy Radomia? Z dużą działką na gry i zabawy. wypoczynek na tarasie. wieczorne spotkania przy kominku? Lubisz majsterkować? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł500 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! Do wynajęcia powierzchnie magazynowo-usługowe o powierzchniach od 300m2. W tym momencie wolna powierzchnia to 500 m2 na drugim piętre w cenie 14 zł/m2. Wszystkie powierzchnie można.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²97 m² 3 783 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Biuro 40-97 mkw. Rynek 10 | Parter | Aneks | parking Prestiżowe biuro z w sercu Radomia - ul. Rynek 10. Oferuję do wynajęcia wyjątkową przestrzeń biurową na parterze odrestaurowanej, XIX-wiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł61,94 m² 5 957,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie trzypokojowe 61,94m, w dogodnym rozkładzie, na osiedlu Południe. Budynek z cegły wybudowany 1993 roku, w doskonałej lokalizacji. Spokojna okolica, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł1 028 m² 1 896,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:811 m²

Nowa niższa cena! obiekt dla inwestora! Na sprzedaż obiekt komercyjny o pow. 1028 m w Radomiu, ul. Mazowieckiego - na szkołę, biura, przychodnie lekarskie , powierzchnie biurowe, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Radom

Radom,mazowieckie

13 584 zł849 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia powierzchnię magazynowo - usługową zlokalizowaną w obiekcie przystosowanym do składowania towarów i prowadzenia działalności logistycznej. o powierzchni 849m2.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł46,46 m² 7 640,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To jest mieszkanie, w którym od razu po wejściu czuć rodzinne ciepło, niewielkie, lecz bardzo ustawne. Miejsce niewymagające dodatkowych nakładów finansowych na remonty. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,47 m² 36,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy atrakcyjną ofertę wynajmu kawalerki o powierzchni 35,47 m w Radomiu, zlokalizowanej przy ulicy Młodzianowskiej na osiedlu Planty. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 6 321,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż poleca się przestronny dom w wyjątkowej lokalizacji. Posiadłość mieści się przy ulicy Czarnieckiego na osiedlu Kaptur. Nieruchomość położona nieopodal ścisłego centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł69,20 m² 5 332,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na sprzedaż. W atrakcyjnej cenie i lokalizacji Może funkcjonować jako lokal biurowy ( sąsiedztwo kancelarii adwokackich, świetna lokalizacja na prowadzenie biura lub kancelarii).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł138 m² 5 398,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z najnowszą ofertą domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Osiedle składa się z 12 domów z ogródkami, położonych na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40,50 m² 56,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na prezentacje mieszkania na wynajem, przy ulicy Zbrowskiego! lokalizacja: to ogrodzone osiedle nowych bloków oddanych do użytku w 2024 roku. Blok obok znajdują się sklepy i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł99,80 m² 12 525,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dwa domy, jeden zysk: gotowy biznes w centrum Radomia Szukasz inwestycji, która zarabia na siebie od pierwszego dnia? Przy ul. Siennej (7 minut pieszo od Żeromskiego) czekają na Ciebie dwa zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu hali o powierzchni 1000m2 położonej w Radomiu, przy ul. Wielkopolskiej. W jej skład wchodzą pomieszczenia socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwupokojowe w atrakcyjnym rozkładzie pomieszczeń. Pierwsze piętro w bloku przy ulicy Kosowskiej, na osiedlu Borki. Nieopodal zalew i tereny rekreacyjne, w sąsiedztwie także szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł172 m² 4 360,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w atrakcyjnej lokalizacji - Radom, zamłynie. Oferuję Państwu wolnostojący, dwukondygnacyjny dom z podpiwniczeniem o powierzchni 172 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł136 m² 5 477,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Mam Państwu do zaoferowania wyjątkowe miejsce. Miejsce, które może stanowić azyl do życia, pracy i odpoczynku, dając idealną przestrzeń na wszystkie te sfery. Państwa przyszły dom. Całe nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł63 m² 10 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie Z dużym tarasem | odeon | radom Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42,24 m² 5 894,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przytulne mieszkanie z potencjałem, położone w wysokim bloku na 10 pietrze czeka na nowego właściciela. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - przytulnej sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

2 246 000 zł5 615 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę usługową/inwestycyjną o powierzchni 5616 m2 - dzielnica Brzustówka, północny Radom. Co ją wyróżnia? Doskonała lokalizacja sprawia, że działka może być.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,88 m² 5 678,02 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,88 m z funkcjonalnym układem, balkonem i osobną toaletą idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Lokal znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł79 m² 5 050,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

O% prowizji od kupującego. Prowizję biura pokrywa właściciel. Lokal usługowo-handlowy na parterze bloku mieszkalnego w ciągu lokali handlowo-usługowych: stomatolog, piekarnia, cukiernia.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57,89 m² 8 464,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rodzinne wyremontowane 3 pokoje na Os. Michałów lokalizacja: lokal mieści się przy ul. Piastowskiej 3 w sercu osiedla Michałów. Czas dojazdu do centrum to zaledwie 10min. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł140 m² 5 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w zabudowie szeregowej / osiedle zamknięte / stan deweloperski podwyższony. Proponuję w sprzedaży dom 140 m 2 + działka 330 m 2. Dom z roku 2020 parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²177 m² 7 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy