dowolna

Domy z balkonem Radom - Baza ogłoszeń sprzedaży i wynajmu

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 300 000 zł300 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 017 m²

Duży dom Z potencjałem - radom, rajec poduchowny lokalizacja Rajec Poduchowny to spokojna, zielona okolica położona w Radomiu. Miejsce idealne dla osób ceniących spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł260 m² 2 880,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Prezentujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 1986 roku, zlokalizowany w atrakcyjnej i cenionej dzielnicy Idalin w Radomiu. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

918 000 zł155,42 m² 5 906,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:561 m²

Szukasz Domu, który łączy bliskość Centrum z Kameralną Atmosferą ? To idealna propozycja dla Twojej rodziny! Oferuję na sprzedaż : Funkcjonalny i komfortowo wykończony dom.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł211,50 m² 4 018,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:545 m²

Szukasz dużego domu dla rodziny lub nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta łączy przestrzeń, atrakcyjną lokalizację i solidne podstawy techniczne. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

560 000 zł250 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Do sprzedaży nowy dom wolnostojący w atrakcyjnej zielonej okolicy Radom / Sołtyków ok 1 km od granicy Radomia. Jest to duży dom parterowy z wysokim poddaszem użytkowym o pow. użytk. 140.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł203,30 m² 3 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom mieszkalny jest budynkiem parterowym, z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony z garażem wbudowanym. Usytuowany w Radomiu, dzielnica Kaptur o powierzchni użytkowej 120,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł126,30 m² 11 005,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Radom (rajec Poduchowny), otulina Kozienickiego Parku Krajobrazowego Szukasz miejsca, gdzie poranną kawę pijesz w towarzystwie szumu drzew, a do centrum miasta docierasz w kilkanaście minut?.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł1 250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:3 185 m²

Na sprzedaż dwie kamienice o łącznej powierzchni 1 250 mkw., usytuowane na dwóch działkach o łącznej powierzchni 3 196 mkw., w samym centrum Radomia, u zbiegu ulic Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł99,80 m² 12 525,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dwa domy, jeden zysk: gotowy biznes w centrum Radomia Szukasz inwestycji, która zarabia na siebie od pierwszego dnia? Przy ul. Siennej (7 minut pieszo od Żeromskiego) czekają na Ciebie dwa zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł136 m² 5 477,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Mam Państwu do zaoferowania wyjątkowe miejsce. Miejsce, które może stanowić azyl do życia, pracy i odpoczynku, dając idealną przestrzeń na wszystkie te sfery. Państwa przyszły dom. Całe nowo.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł229 m² 4 257,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Radom Dom 229 m + budynek usługowy 85 m | działka 700 m | duży parking | Radom Obozisko | 975 000 pln Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna nieruchomość położona w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż - nowoczesny dom parterowy 140 m | Dzielnica Dzierzków, radom - działka 1000 m Oferujemy wyjątkowy, niski dom parterowy o powierzchni 140 m , położony w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż duży dom 300 m z potencjałem inwestycyjnym! W centrum miasta! Na sprzedaż przestronny, trzypiętrowy dom o powierzchni 300 m położony na działce 600 m przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł210 m² 2 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Zapraszam Cię do obejrzenia domu przy ul. Pustej Dom jest idealny pod biznes lub dla rodziny! lokalizacja: strategiczny punkt na mapie miasta, nieruchomość łączy w sobie dynamikę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł120 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Wynajmę przestronny, wolnostojący dom z garażem / Radom, dzierzków / ul. Kaszubska / działka 520 m2 idealny dla osób: prywatnych szukających komfortu :firm potrzebyjących reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł166 m² 5 415,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż, zlokalizowaną w Radomiu przy ul. Stodolnej. Nieruchomość charakteryzuje się przestronnym wnętrzem oraz dogodnym układem pomieszczeń. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 103 m , idealny dla rodzin poszukujących wygodnej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 333 000 zł204,20 m² 6 527,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:713 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny w stanie do delikatnego remontu, położony w spokojnej okolicy na os. Zamłynie. Budynek o powierzchni całkowitej 204,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł764 m² 2 984,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:383 m²

Do sprzedania kamienica usytuowana w centrum Radomia, przy ul. Moniuszki (!). Całkowita powierzchnia budynku: 764m 2. Budynek posiada cztery kondygnacje, w skład których wchodzą: lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż duży dom 300 m z potencjałem inwestycyjnym! W centrum miasta! Na sprzedaż przestronny, trzypiętrowy dom o powierzchni 300 m położony na działce 600 m .

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

520 000 zł275 m² 1 890,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:576 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 275 mkw znajdujący się na ogrodzonej działce o powierzchni 576 mkw. Dom zbudowany z cegły około 1960 roku, dach.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia duży dom 300 m z potencjałem inwestycyjnym! W centrum miasta! Na wynajem przestronny, trzypiętrowy dom o powierzchni 300 m położony na działce 600 m .

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Garbarska

Zamłynie,Radom

800 000 zł290 m² 2 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej około 146 m2 znajdujący się w Radomiu przy ul. Garbarskiej na działce o powierzchni 951 m2. Powierzchnia całkowita domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Juliusza

Długojów,Radom

6 900 zł200 m² 34,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom mieszkalno-usługowy do wynajęcia - nowy budynek Oferujemy na wynajem nowoczesny, świeżo oddany do użytku (2025 r.) budynek mieszkalno-usługowy, idealny zarówno do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Idalin,Radom

1 200 000 zł241 m² 4 979,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 212 m , położony na działce o powierzchni 1250 m w Radom, w spokojnej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kozienicka

Rajec Szlachecki,Radom

1 349 999 zł187 m² 7 219,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Dom dla osób, które kochają luksus, elegancję i wygodę Radom, ul. Kozienicka Z zewnątrz z duszą minimalistycznej elegancji a w środku prawdziwa perła nowoczesnego designu. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ustronie,Radom

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w Niezapominajkach 3 - lustrzane odbicie Radom, ul. Wyścigowa - tutaj codziennie masz wybór: skok na basen (100 m), szybki trening na siłowni czy spacer wśród starych drzew we własnym ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kozienicka

Rajec Szlachecki,Radom

1 399 000 zł184 m² 7 603,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zachwyć się nowym domem o wyjątkowej elegancji i funkcjonalności! Skrajny segment w zabudowie bliźniaczo-szeregowej, oddany do użytku w 2024 roku, czeka na Ciebie przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kaptur,Radom

469 000 zł84 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

Exkluzywna oferta dostępna tylko u nas Na sprzedaż przestronny dom w bardzo dobrej lokalizacji. Możliwa jest również zamiana na inną nieruchomość. To nie jest zwykły dom, to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lazurowa

Halinów,Radom

660 000 zł210 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż na osiedlu Halinów w Radomiu. Nieruchomość należy do budynków szeregowych usytuowanych na działce o powierzchni 240m2.Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Radom,mazowieckie

760 021 zł123 m² 6 179,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta obejmuje zakup połowy domu z zabudowy bliźniaczej o powierzchni 123,20m2 od dewelopera o ugruntowanej pozycji na rynku. Kameralne Osiedle Cicha 9 to zespół czterech dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Kaptur,Radom

799 000 zł178 m² 4 493,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:692 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym z 1976 roku. Budynek mieszkalny w bardzo dobrym stanie, po remoncie. Powierzchnia użytkowa 177,82m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Rajec Poduchowny,Radom

749 000 zł194 m² 3 860,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:737 m²

Dom wolnostojący O powierzchni 194 M2 W cichej okolicy na działce 737 M2 skąpany W zieleni : krótko: nieruchomość z 2003 roku usytuowana w spokojnym otoczeniu kameralnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Dzierzków,Radom

469 000 zł248 m² 1 894,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:321 m²

Jeżeli zawsze chcieliście zamieszkać na Dzierzkowie i to w domu wyremontowanym i zaaranżowanym przez siebie to teraz możecie spełnić te marzenia. Przedstawiamy dom, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Wacyn,Radom

500 000 zł240 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:819 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 260 mkw plus klatka schodowa. Stoi on na ogrodzonej działce o powierzchni 819 mkw. Zbudowano go z cegły ceramicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Dzierzków,Radom

649 000 zł190 m² 3 415,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Dzierzków, w Radomiu. Zawiera w części użytkowej wynoszącej 121m, mieszkanie o metrażu 82m, usytuowane na wysokim parterze, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Odrodzenia

Dzierzków,Radom

1 190 000 zł211 m² 5 639,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Dom całkowicie podpiwniczony o pow. użytkowej 211 m2, z 1993 roku. Garaż na jeden samochód - 29 m2 w bryle budynku. Na podwórku 3 miejsca postojowe. Powierzchnia parteru 111 m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadrzeczna

Wośniki,Radom

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 661 m²

To typowe siedlisko z dwoma budynkami gospodarczymi, wiatą i garażem na samochód, działka częściowo zadrzewiona,świerki sosny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzierzków

Dzierzków,Radom

699 000 zł190 m² 3 678,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielna

Młodzianów,Radom

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Do sprzedania piękny i słoneczny jednorodzinny dom w Radomiu na os. Młodzianów Zbudowany wg projektu Karmina. Dom położony jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Halinów,Radom

675 000 zł175 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom jednorodzinny, wolnostojący położony w cichej i bardzo atrakcyjnej części Radomia. Nieruchomość znajduje się przy ul. Senatorskiej na osiedlu Halinów w niedalekim.