Działka budowlana
Stawowa, Krychnowice, Radom, mazowieckie
- 399 000 zł
- 1 220 m²
- 327,05 zł/m²
Mariusz Szcześni...
Skontaktuj się
Działka budowlana
Stawowa, Krychnowice, Radom, mazowieckie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka budowlana
Zaktualizowane: 14 maja 2026
399 000 zł 1 220 m² 327,05 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 399 000 zł (327,05 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 220 m²
- kształt: prostokąt; długość: 48m; szerokość: 25m; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Media: prąd, woda w drodze, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: SGVAPE454
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Stawowa, Krychnowice, Radom, mazowieckie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, las, rzeka
Opis nieruchomości
Niektóre działki po prostu wyróżniają się od pierwszego spojrzenia.
To jedna z tych nieruchomości, które bardzo rzadko trafiają na rynek, świetna lokalizacja, wszystkie media, asfaltowy dojazd i spokojne otoczenie zabudowy jednorodzinnej.
Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1220 m² położona przy ul. Stawowej w jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Radomia. (...)