dowolna

Działki leśne Radom - Oferty sprzedaży i najmu

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

399 000 zł5 417 m² 73,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 5417mkw w Rajcu Poduchownym. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na budowę dwóch domów jednorodzinnych z garażami w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 265 m² 299,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży działki, zlokalizowanej w bliskiej odległości Muzeum Wsi Radomskiej. Działka położona jest przy asfaltowej drodze dojazdowej, w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

665 280 zł5 544 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o dużym potencjale, położony w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej części Radomia Janiszpol, w rejonie ul. Grota-Roweckiego oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

517 798 zł2 602 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana o powierzchni 2602 m - ul. Janiszewska w Radomiu, osiedle Młynek Janiszewski Lokalizacja: działka położona jest północno-zachodniej części Radomia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł986 m² 353,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działki pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Dojazd do działek prowadzi przez drogę wewnętrzną o szerokości 5 metrów. Działki zlokalizowane są w okolicy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 154 m² 181,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - działkę położoną przy ul. Ciborowskiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł857 m² 250,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł27 992 m² 643,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży duży, częściowo zabudowany przemysłowy teren inwestycyjny o powierzchni ponad 2,792 Ha , składający się z siedmiu działek, zlokalizowany w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 220 m² 327,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niektóre działki po prostu wyróżniają się od pierwszego spojrzenia. To jedna z tych nieruchomości, które bardzo rzadko trafiają na rynek, świetna lokalizacja, wszystkie media, asfaltowy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł952 m² 315,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 952 m , położona w spokojnej i zielonej części Radomia dzielnica Godów. Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł941 m² 200,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu piękną działkę budowlaną o powierzchni 941 m2 w doskonałej lokalizacji. Cicha, zielona okolica, a jednocześnie z szybkim dostępem w najważniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł800 m² 231,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedne z nielicznych działek budowlanych przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne w granicach administracyjnych miasta Radom. Zapraszam do skorzystania z ofert na przepiękne działki.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł610 m² 196,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Czereśniowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem i wymiarami ok. 13 x 46m. Warto rozważać działkę pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

547 992 zł4 248 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4248 m , położona w rozwijającej się części Radomia ul. Mostowa (kończyce/wośniki), niemal na końcu ulicy, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł4 516 m² 180,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki na wośnikach w Radomiu z doskonałym dojazdem do centrum. Lokalizacja Działki znajdują się w obszarze dzielnicy Wośniki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 198 m² 469,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wilsons nieruchomości komercyjne Do sprzedania, nieruchomość gruntowa zabudowana o pow. 3198 m2. Położona między ulicami Puszczańską i Warszawską. Dojazd z obydwu stron. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 175 m² 268,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z fundamentami 325 m2 lokalizacja Działka zlokalizowana na ulicy Młyńskiej, osiedle Wośniki. Dzielnica Wośniki to osiedle domów jednorodzinnych. Większość mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 598 m² 181,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Krychnowickiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł4 520 m² 130,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4520 m , położona w spokojnej części miasta Radom dzielnica Janiszpol, ul. Rumiankowa. Nieruchomość posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 439 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wyjątkowej działki z warunkami zabudowy. Zlokalizowana jest ona przy ulicy Skaryszewskiej w Radomiu - świetne miejsce, blisko wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 702 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działką na osiedlu Wacyn! lokalizacja Znajduje się przy ulicy Nowofolwarcznej, to spokojna osiedlowa uliczka. Działka znajduje się obok lasu oraz ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł24 069 m² 7,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

2 działki po kopalni piachu na Sołtykowie w Radomiu Na tym terenie nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania 0% prowizji od kupującego! Dwie działki o łącznej powierzchni 24.069 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Radom

Śródmieście,Radom

3 100 000 zł22 100 m² 140,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości północ oferuje do sprzedaży 4 działki inwestycyjne w Radomiu o łącznej powierzchni 22 100 m2 w zwartym terenie. Numery ewidencyjne działek: 245, 447, 246, 247/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Paryska

Wośniki,Radom

250 000 zł654 m² 382,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę przy ul. Paryskiej w Radomiu, osiedle Wośniki. Aktualny mpzp - zabudowa jednorodzinna. Wszystkie media w drodze - gaz, kanalizacja, wodociąg, energia elektryczna. Wkrótce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stawowa

Krychnowice,Radom

408 700 zł1 220 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o pow. 1220 m2 w pięknym, ciekawym miejscu położona na obrzeżach miasta Radom z widokiem na stawy, las i łąki. Miejsce ciche i spokojne o wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Radom

Radom,mazowieckie

102 900 zł800 m² 128,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry mam do sprzedania działki rekracyjne o pow. 800m2 za 102.900zł z prawem zabudowy na podstawie MPZP z możliwością budowy budynków mieszkalnych. Działki z naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szydłowiecka

Wośniki,Radom

730 000 zł2 172 m² 336,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż śliczną działkę z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 2172 m2. Parcela położona jest w dzielnicy Wośniki przy ul. Szydłowieckiej blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Orkana

Wólka Klwatecka,Radom

237 537 zł966 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 4/10 działek budowlanych w miejscowości Radom przy ul. Orkana Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna lub jednorodzinna dwulokalowa (działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sygietyńskiego

Pruszaków,Radom

1 749 300 zł5 145 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy ul. Sygietyńskiego w Pruszakowie (radom). Wymiary: powierzchnia działki: 5145 m2 Szerokość: 38,4m Długość: 134m Media: prąd, woda, kanalizacja - w drodze Inne: wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Rataja

Firlej,Radom

32 000 zł383 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na rod Storczyk w Radomiu, 383 m kw., woda, prąd, bez żadnej zabudowy i nasadzeń, obsiana trawą, nowe ogrodzenie od frontu. Działka ma doskonałą, niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Rataja

Firlej,Radom

28 000 zł319 m² 87,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na rod - storczyk, radom, ul. Witosa 47, na najbardziej ogarniętym rod w Radomiu. Ogród posiada dwie bramy, od ul. Witosa i ul. Rataja, z dużymi parkingami. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radom

Żakowice,Radom

149 000 zł549 m² 271,40 zł/m²

 

 

 

Żakowice,Radom

120 000 zł549 m² 218,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Małopolska

Rajec Poduchowny,Radom

640 000 zł1 225 m² 522,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa, malownicza działka budowlana, rezydencjonalna z domem 68m2 i ogrodem, radom, rajec Poduchowny ul. Małopolska Doskonała lokalizacja w dzielnicy Rajec Poduchowny w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radom

Radom,mazowieckie

343 560 zł2 863 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o pow 2863m2 i 2383m2 położone 15 km od Radomia, dojazd drogą asfaltową ok 0,5 km od drogi krajowej do Lublina. Woda, kanalizacja i prąd w drodze. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Radom

Jeżowa Wola,Radom

1 840 000 zł9 197 m² 200,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej położonej w Radomiu, w bliskim sąsiedztwie terenów przemysłowych oraz tras wylotowych z miasta. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Błędowska

Wólka Klwatecka,Radom

150 000 zł659 m² 227,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w mieście Radom. Obręb 0220 Wólka Klwatecka. Działka nr 299/12 o powierzchni 659 m2. W kształcie prostokątna. Szerokość ponad 22m. Długość ponad 29m. Płaski niezalesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przytycka

Wacyn,Radom

205 000 zł700 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Radomiu, dzielnica Wacyn przy ul. Przytyckiej 2, blisko nowo budowanego osiedla. Numer nieruchomości 231/22 -dodatkowo udział w drodze nr 231/21 oraz 231/34 - działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radom

Radom,mazowieckie

199 000 zł745 m² 267,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży działki, zlokalizowanej na Janiszewie , na ulicy Dębowej. Działka położona jest przy wewnętrznej drodze dojazdowej, w zacisznym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nowa Wola Gołębiowska

Nowa Wola Gołębiowska,Radom

140 000 zł835 m² 167,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam Sprzedam piękną działkę budowlaną Wszystkie media w drodze. Woda Kanalizacja Prąd Gaz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Północna

Gołębiów,Radom

320 000 zł1 064 m² 300,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż piękną, narożną działkę budowlaną o powierzchni 1064 m , zlokalizowaną przy ulicy Północnej. Nieruchomość położona jest w malowniczej okolicy, na skraju.