dowolna

Domy z pustaka Radom - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

530 000 zł52 m² 10 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Jeśli lubisz ciszę, spokój i bliski kontakt z naturą to miejsce jest dla Ciebie. Do lasu 100 m, kolejne 150 m i mamy bezmiar łąk ciągnący się od zalewu w Siczkach po horyzont,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł221,83 m² 4 954,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:662 m²

Dom, w którym po prostu chce się żyć - Cisza. Przestrzeń. Komfort. Prywatność. Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący jednorodzinny , stworzony z myślą o codziennym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 072 000 zł159,85 m² 6 706,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie szeregowej w urokliwym i pełnym zieleni miejscu. Nieruchomość znajduje się w Radomiu na ul. Klwateckiej. To wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł130 m² 7 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego 4-pokojowego domu o powierzchni 130m2, położonego przy ul. Wincentego Witosa w Radomiu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

918 000 zł155,42 m² 5 906,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:561 m²

Szukasz Domu, który łączy bliskość Centrum z Kameralną Atmosferą ? To idealna propozycja dla Twojej rodziny! Oferuję na sprzedaż : Funkcjonalny i komfortowo wykończony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 247 000 zł250 m² 4 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 258,51 m , położony w prestiżowej i spokojnej części Radomia na osiedlu Józefów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 450 000 zł240 m² 6 041 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Dom W mieście Z pięknym ogrodem - staroopatowska, radom Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie przestrzeni, spokoju i wygody codziennego życia. Ten dom zdecydowanie do nich.

Szczegóły ogłoszenia

1 333 000 zł204,20 m² 6 527,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:713 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny w stanie do delikatnego remontu, położony w spokojnej okolicy na os. Zamłynie. Budynek o powierzchni całkowitej 204,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł104 m² 7 298,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Jeśli szukasz miejsca, które łączy funkcjonalność z domowym ciepłem. Wyobraź sobie, że wracasz do domu, który od progu staje się przedłużeniem Twojej rodziny. Gdzie każdy członek domu ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż duży dom 300 m z potencjałem inwestycyjnym! W centrum miasta! Na sprzedaż przestronny, trzypiętrowy dom o powierzchni 300 m położony na działce 600 m .

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia duży dom 300 m z potencjałem inwestycyjnym! W centrum miasta! Na wynajem przestronny, trzypiętrowy dom o powierzchni 300 m położony na działce 600 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 747 000 zł250 m² 6 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:327 m²

Lokalizacja Radom, józefów Nieruchomość znajduje się w północnej, najbardziej zielonej części Radomia na osiedlu Józefów. To spokojna i ceniona lokalizacja, znana z kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna Radom Przedstawiamy sprawdzony model inwestycyjny generujący stabilny dochód pasywny. Nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej części Radomia, z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł217 m² 6 866,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:634 m²

Atrakcyjny dom położony w centrum miasta, jednocześnie z dala od ruchliwych ulic. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń i wysoki standard wykończenia. Wolnostojący z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 103 m , idealny dla rodzin poszukujących wygodnej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł70 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 916 m²

Domek parterowy o powierzchni użytkowej 70 m2 położony w Radomiu dzielnica Malczew. Na nieruchomości usytuowane są dwa budynki gospodarcze, nieruchomość ogrodzona, na podwórku położona.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł267,50 m² 3 099,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Dom w Radomiu, otoczony zielenią, to prawdziwa oaza spokoju! Z dużą działką, przestronnym tarasem o powierzchni 54 m oraz garażem na 2 auta, ta nieruchomość stwarza doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł121 m² 4 537,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Jeżeli poszukujecie nieruchomości, której chcecie nadać nowe życie to dobrze trafiliście. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu na ul. Okrzei. Trzykondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł266 m² 5 601,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny w stanie do zamieszkania, położony w spokojnej okolicy, os. Godów. Budynek o powierzchni całkowitej 266,1 m2 a użytkowej 220,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł99,80 m² 12 525,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dwa domy, jeden zysk: gotowy biznes w centrum Radomia Szukasz inwestycji, która zarabia na siebie od pierwszego dnia? Przy ul. Siennej (7 minut pieszo od Żeromskiego) czekają na Ciebie dwa zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł138 m² 5 065,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowoczesny bliźniak premium | 138 m | gotowy do zamieszkania | duża działka

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł198 m² 4 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Radom, osiedle Wacyn, piętrowy dom w zabudowie szeregowej - wolny od zaraz! Segment środkowy oferujący 115 m przemyślanie zaprojektowanej przestrzeni użytkowej oraz 83 m piwnicy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

870 000 zł140 m² 6 210 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:822 m²

Dom wolnostojący 140 m kw na ogrodzonej działce w cichej okolicy na Młodzianowie przy ul. Gajowej w Radomiu. Dom : -powierzchnia użytkowa 140 m kw. Wymiary: -10 m x 9.50.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Krychnowice,Radom

980 000 zł121 m² 8 099,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:942 m²

Przedstawiamy na sprzedaż nowy, nowoczesny dom w Radomiu, położony przy ul. Stalowej. Nieruchomość o powierzchni 121 m to idealna propozycja dla osób szukających komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Rajec Poduchowny,Radom

780 000 zł240 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny polożony w malowniczej miejscowości Rajec Poduchowny zaledwie 8km od Radomia z bardzo szybkim i wygodnym dojazdem do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Akademickie,Radom

2 200 000 zł256 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 458 m²

Wyjątkowy dom o pow. 256 m z garażem dwustanowiskowym , położony na działce 1458 m z pięknym, automatycznie nawadnianym ogrodem. Dom położony na spokojnej i prestiżowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Stare Miasto,Radom

450 000 zł190 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:679 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w Radomiu, przy ul. Dębowej. Powierzchnia działki: 679 m Budynek mieszkalny: powierzchnia zabudowy: 95 m - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Wacyn,Radom

930 000 zł198 m² 4 696,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radom

Kierzków,Radom

320 000 zł49 m² 6 553,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi wybudowanymi w latach 70-tych. o powierzchni 1242 mkw. Pierwszy dom o powierzchni 48,83 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Długojowska

Długojów,Radom

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom jednorodzinny zlokalizowany w Radomiu przy ul. Długojowskiej. Nieruchomość została wybudowana w 1997 roku, a trzy lata temu przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Wacyn,Radom

960 000 zł198 m² 4 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kozienicka

Rajec Szlachecki,Radom

1 399 000 zł184 m² 7 603,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zachwyć się nowym domem o wyjątkowej elegancji i funkcjonalności! Skrajny segment w zabudowie bliźniaczo-szeregowej, oddany do użytku w 2024 roku, czeka na Ciebie przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Janiszpol,Radom

1 177 777 zł169 m² 6 969,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę na zakup domu jednorodzinnego parterowego o powierzchni 169 m2, położonego w spokojnej dzielnicy Janiszpol. Nieruchomość posadowiona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Potkanów,Radom

789 000 zł155 m² 5 101,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeżeli marzysz o własnym domku z ogródkiem, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Radomiu na ulicy Okrężnej (potkanów). Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Wacyn,Radom

990 000 zł198 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Potkanów,Radom

670 000 zł129 m² 5 212,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radom

Żakowice,Radom

719 000 zł226 m² 3 181,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli szukasz przytulnego domu w cichej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie. Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym w zabudowie jednorodzinnej, wolnostojący położony w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długojowska

Dzierzków,Radom

519 000 zł150 m² 3 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:240 m²

Jeżeli zawsze chcieliście zamieszkać na Dzierzkowie i to w domu wyremontowanym i zaaranżowanym przez siebie to teraz możecie spełnić te marzenia. Przedstawiamy dom, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radom

Dzierzków,Radom

2 490 000 zł423 m² 5 886,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Obiekt składa się z części mieszkalno- usługowej. Część mieszkalna znajduje się na piętrze o powierzchni całkowitej 213,60 m2 i posiada: gabinet, kuchnię, jadalnię, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Radom

Długojów,Radom

900 000 zł440 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:524 m²

Do sprzedaży dom dla dwóch rodzin bądź pod działalność. Oferuję do sprzedaży dom dwupiętrowy o powierzchni 440 mkw wybudowany w 1992 roku z pustaka oraz czerwonej cegły ocieplony 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kochanowskiego

Dzierzków,Radom

2 490 000 zł380 m² 6 552,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący