Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Radom Gołębiów I,osiedle Symfonia

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

210 000 zł47,34 m² 4 435,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,34 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym bloku przy ul. Sportowej w Radomiu. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł275 m² 1 890,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:576 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 275 mkw znajdujący się na ogrodzonej działce o powierzchni 576 mkw. Dom zbudowany z cegły około 1960 roku, dach.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiskupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Trzypokojowe mieszkanie 53,00 m2 w okazyjnej cenie w doskonałej lokalizacji na dzielnicy Ustronie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł71,50 m² 8 321,68 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Królowej Jadwigi w Radomiu na os. Michałów. O% prowizji od Kupującego! Wygodne i ustawne mieszkanie na osiedlu Michałów z balkonem i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 26 m2 położone w samym Centrum Miasta w Radomiu. Lokal pięknie urządzony, wyposażony, wyremontowany do wprowadzenia. Zapraszam do obejrzenia. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł99,80 m² 12 525,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Dwa domy, jeden zysk: gotowy biznes w centrum Radomia Szukasz inwestycji, która zarabia na siebie od pierwszego dnia? Przy ul. Siennej (7 minut pieszo od Żeromskiego) czekają na Ciebie dwa zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 702 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działką na osiedlu Wacyn! lokalizacja Znajduje się przy ulicy Nowofolwarcznej, to spokojna osiedlowa uliczka. Działka znajduje się obok lasu oraz ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Dzierzków,Radom

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 103 m , idealny dla rodzin poszukujących wygodnej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł70 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 916 m²

Domek parterowy o powierzchni użytkowej 70 m2 położony w Radomiu dzielnica Malczew. Na nieruchomości usytuowane są dwa budynki gospodarcze, nieruchomość ogrodzona, na podwórku położona.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Zlokalizowane w absolutnej topowej lokalizacji dla studentów/ wykładowców- bezpośrednio przy Uniwersytecie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zbrowskiego

Radom,mazowieckie

679 000 zł78 m² 8 705,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 77,59 m,przestronny salon z aneksem kuchennym 32 m,trzy osobne sypialnie,taras 15 m z wyjściem z salonu i z sypialni.Mieszkanie na ogrodzonym i monitorowanym.