dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Radom - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

645 000 zł60,61 m² 10 641,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 60-metrowe mieszkanie klasy premium, zlokalizowane na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu Idea przy ul. Listopadowej w Radomiu. Wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj komfortowo w sercu miasta! Na sprzedaż eleganckie, świeżo wyremontowane mieszkanie 62 m2 w klimatycznej kamienicy gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów. Położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę najmu okazjonalnego mieszkania o powierzchni 50m2 położonego przy ul. Grochowej w Radomiu (śródmieście, osiedle Wolność). Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł47,34 m² 4 435,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,34 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym bloku przy ul. Sportowej w Radomiu. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

239 000 zł35,10 m² 6 809,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,1 m , położone na 2 piętrze w budynku w ścisłym centrum Radomia, przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie ma funkcjonalny rozkład pomieszczeń, co.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł43 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 43 m to doskonała baza do stworzenia indywidualnej aranżacji. Obecny układ obejmuje 2 pokoje, kuchnię i łazienkę, ale przestrzeń jest na tyle elastyczna, że.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 43 m . Obecny układ obejmuje 2 pokoje, kuchnię i łazienkę, ale przestrzeń jest na tyle elastyczna, że można zaaranżować np.: Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,35 m² 6 804,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży rozkładowego 2-pokojowego mieszkania, położonego na 1 piętrze 3-piętrowego bloku położonego w Radomiu, przy ul. Ludwika Solskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 52 m - 2 pokoje - balkon bez dodatkowych opłat, media w cenie- prąd, internet, ogrzewanie, chłodzenie, woda. Cicha, świetnie skomunikowana dzielnica Radom, centrum To ergonomicznie.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł47,47 m² 6 425,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna, niższa cena - 305.000 zł Polecamy do sprzedaży funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w bloku po termomodernizacji na Osiedlu Nad Potokiem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł76,40 m² 7 198,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Centrum miasta - Komfortowe i wykończone z dbałością o szczegóły Przestronne mieszkanie w kamienicy zlokalizowane w samym sercu miasta. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy w centrum Radomia - przy Galerii Słonecznej Do wynajęcia komfortowy apartament o wysokim standardzie, położony w kamienicy z 2006 r., w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

437 000 zł36,75 m² 11 891,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,75 m , położone przy ul. Parkowej w kameralnej inwestycji. Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł44,73 m² 46,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w Radomiu przy ulicy Listopadowej - nowa część Wacyna. Doskonale zlokalizowane, szybki dojazd do centrum miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł43,80 m² 7 534,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie na ósmym piętrze przy ulicy Jurija Gagarina 3/5/7 w Radomiu Blok po termomodernizacji w bardzo spokojnej okolicy z wymienioną windą, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35,50 m² 7 014,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przytulne i zadbane mieszkanie o pow.35,5 m2, położone na czwartym piętrze niskiego bloku w sercu Radomia. Opis mieszkania: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł41,01 m² 9 729,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowym budownictwie, które urządzisz dokładnie po swojemu? Zależy Ci na komforcie, prywatności i szybkiej przeprowadzce do własnego "M"? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł62,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję do sprzedania przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone na I piętrze niskiego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Planty w Radomiu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2.Zlokalizowane w absolutnej topowej lokalizacji dla studentów/ wykładowców- Bezpośrednio przy Uniwersytecie.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł45,95 m² 9 075,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe położone na I piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie po kapitalnym remoncie , wymiana instalacji elektrycznej, hydraulicznej. Nowa zabudowa kuchenna wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 7. piętrze w zadbanym bloku na ulicy Osiedlowej (ustronie). Lokal jest czysty, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,34 m² 8 874,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie w Centrum Radomia Do wynajęcia komfortowe, doskonale urządzone, 2 - pokojowe mieszkanie. Położone jest w centrum Radomia na os. Planty przy ul. Broni, w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok 40m2 położone na drugim piętrze niskiego bloku na os Borki w niedalekiej odległości od Zalewu Borki. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł40 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie w nowym bloku! Na sprzedaż: gotowe do wejścia mieszkanie ul. Warsztatowa, radom (południe) Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,60 m² 49,45 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! ekskluzywny apartament na wynajem! Do wynajęcia eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , w nowym budownictwie, przystosowanym dla osób z niepełnosprawnościami. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47,85 m² 43,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasyczne mieszkanie na wynajem Ładne i komfortowe mieszkanie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu niecodzienną ofertę pięknego mieszkania gotowego do wprowadzenia. > radom / Przy Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł49 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lokal składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł69,20 m² 5 332,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na sprzedaż. W atrakcyjnej cenie i lokalizacji Może funkcjonować jako lokal biurowy ( sąsiedztwo kancelarii adwokackich, świetna lokalizacja na prowadzenie biura lub kancelarii).

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40,50 m² 56,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na prezentacje mieszkania na wynajem, przy ulicy Zbrowskiego! lokalizacja: to ogrodzone osiedle nowych bloków oddanych do użytku w 2024 roku. Blok obok znajdują się sklepy i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwupokojowe w atrakcyjnym rozkładzie pomieszczeń. Pierwsze piętro w bloku przy ulicy Kosowskiej, na osiedlu Borki. Nieopodal zalew i tereny rekreacyjne, w sąsiedztwie także szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42,24 m² 5 894,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przytulne mieszkanie z potencjałem, położone w wysokim bloku na 10 pietrze czeka na nowego właściciela. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - przytulnej sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49,21 m² 7 925 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Kup bez prowizji! Mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum Miasta, zamkniętym osiedlu, gotowe do zamieszkania. Pow. 49,21 m2: 2pokoje, łazienka, kuchnia, klimatyzacja. Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł66,58 m² 33,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 70 mkw w Centrum. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z cegły, po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł35,25 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję do sprzedaży ustawne dwupokojowe mieszkanie w Radomiu os. XV-lecia. Lokal znajduje się jest na IV piętrze. Cena podlega rozsądnej negocjacji. Okna pcv w dobrym stanie. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37,50 m² 7 173,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie do zamieszkania! 37,5 m Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , które obejmuje dużą ilość światła.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Zlokalizowane w absolutnej topowej lokalizacji dla studentów/ wykładowców- bezpośrednio przy Uniwersytecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 862 zł44,17 m² 8 826,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 44,17 m / parter / taras 20,42m Przedstawiona inwestycja deweloperska polega na budowie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ulicy Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz przytulnego mieszkania dla swojej rodziny lub pod inwestycję w spokojnym punkcie Radomia, w pobliżu centrum miasta? Ta nieruchomość to wyjątkowa okazja! Prezentuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł35,10 m² 6 553 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kup bez prowizji! Mieszkanie o pow. 35,10 m2 położone w Radomiu przy ul. Żeromskiego. Pokój, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój, balkon. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36,12 m² 9 385,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy przestronne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie na os. Śródmieście o powierzchni 36,12m , położone na pierwszym piętrze w budynku z 1970 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47,65 m² 7 660,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,65m , usytuowane na drugim piętrze niskiej zabudowy w Radomiu na osiedlu XV-lecie. Nieruchomość składa się z przestronnego, ustawnego.