dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Radom - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 40m2 z balkonem na os. Ustronie w Radomiu. Lokal położony jest na szóstym piętrze wysokiej zabudowy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 43m2 z balkonem na os. Ustronie w Radomiu. Lokal położony jest na piątym piętrze wysokiej zabudowy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł38,02 m² 6 286,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Samo serce Radomia. Niektórzy twierdzą, że to jego nowe centrum. Oferta zawiera w sobie przykładowe wizualizacje pomieszczeń, przeplatane realnymi zdjęciami wnętrza. Lokalizacja ul. Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł51,67 m² 6 387 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 51,67 m2 położone w Radomiu przy ul. Rodziny Winczewskich. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze. W pokojach jest położona deska, kuchnia widna, łazienka wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

359 000 zł45,36 m² 7 914,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 45,36m, ładnie wykończone, do zamieszkania od zaraz. Pierwsze piętro, niski blok na osiedlu Borki. Odnowiony, monitorowany budynek, na terenie zamkniętym, brama na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł37,60 m² 7 180,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe 37,6m, na osiedlu XV-Lecia. Położone na trzecim piętrze, w monitorowanym bloku czteropiętrowym usytuowanym przy ulicy Miłej. Wnętrze stanowi pokój dzienny z pokaźnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39,60 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ulica Osiedlowa zapewnia dogodny dostęp do linii autobusowych, co ułatwia szybkie przemieszczanie się po całym Radomiu. Urok tej lokalizacji polega również na spokojnej okolicy, co sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,82 m² 6 796,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na os. Michałów, ul. Sobieskiego. Lokal nadający się po odświeżeniu do zamieszkania. Jeżeli jednak nowi.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł39,14 m² 4 343,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. przygotowuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 1 przy ul. Mazowieckiego 4 w Radomiu o powierzchni 39,14 m2. Pokój nr 1 pow. 17,81 m2, pokój nr 2 pow. 6,88 m2, kuchnia pow. 6,84m2, schowek.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,33 m² 6 621,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe 48,33m, w stanie do remontu, położone na parterze, w trzypiętrowym bloku z cegły. Posiada możliwość przerobienia na trzy pokoje z aneksem kuchennym w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł38,50 m² 6 467,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe - centrum miasta Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , wyposażone w samym sercu miasta. Doskonała, funkcjonalna wersja oprogramowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46,20 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na 10 piętrze wysokiej zabudowy bloku przy ul. Cichej 8/10 o powierzchni 46, 20 m2 Mieszkanie w stanie do zamieszkania, odświeżenia , dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,80 m² 33,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem w ramach najmu okazjonalnego. Mieszkanie znajduje się w bloku z odnowioną elewacją, domofonem na parterze w 4 piętrowym bloku. Składa się z dwóch pokoi, osobnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł35 m² 8 514,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży mieszkanie własnosciowe z kw, dwupokojowe o powierzchni 35 mkw znajdujące się na os. XV Lecia na 4 pietrze niskiego bloku. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia. Umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55m2 położone na trzecim piętrze niskiego bloku. Pokoje nieumeblowane w układzie amfilady, niezależna duża kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 560 zł45,60 m² 7 819,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 45,60 m / parter / taras / ogródek 32,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwa pokoje 46m, na osiedlu Planty. Odnowiony blok czteropiętrowy, z dogodnym parkingiem i placem zabaw dla dzieci. Monitorowany, zadbany budynek administrowany przez renomowaną spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł44,80 m² 7 232,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | parter | Młodzianów, radom Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m , położone na parterze w spokojnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł54,28 m² 10 777,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe w apartamentowcu z 2017 roku, na osiedlu Symfonia (gołębiów). Nowocześnie urządzone, starannie zaprojektowane wnętrze. Przemyślany każdy detal czyni mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł47,73 m² 10 182,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,73 m , położone przy ul. Promyka 10C w Radomiu (os. Glinice). Najważniejsze atuty: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48,91 m² 53,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,91 m , z dużym balkonem (7,44 m ), komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35,31 m² 5 635,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Radomiu, przy ulicy Traugutta. To doskonała oferta dla par, singli oraz inwestorów poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42,20 m² 5 900,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

to mieszkanie przy ul. Kusocińskiego 2a (osiedle XV-lecia) łączy potencjał inwestycyjny z komfortem miejsca do życia dla siebie. Największe atuty: widok za milion dolarów: 10. piętro gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł38 m² 53,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia ekskluzywnie wykończone mieszkanie usytuowane na 8 piętrze wysokiej zabudowy w centrum Radomia. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, wydzielonej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 702 zł50,68 m² 7 847,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 50,68 m / parter / taras / ogródek 18 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł35,12 m² 6 406,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 35,12 m | piwnica | Radom, XV-lecie | blisko Galerii Słonecznej Na sprzedaż bezpośrednio funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,12 m z dodatkową piwnicą (ok. 3,5 m ).

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w kamienicy (dwupiętrowej), znajdującej się na zabytkowym Mieście Kazimierzowskim w Radomiu. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 37 m - Radom, śródmieście Doskonała lokalizacja - centrum Radomia, tuż obok Galerii Słonecznej i parku Leśniczówka. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 37.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł40,57 m² 8 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Z przyjemnością prezentuję Państwu bardzo wygodne i bezpieczne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Żeromskiego Śródmieście. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł51,64 m² 3 853,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie z lokatorem, ciche, ustawne i funkcjonalne w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także spokojne sąsiedztwo to nie jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,60 m² 7 121,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje 47,60m, na parterze, w bloku dziesięciopiętrowym położonym przy ulicy Limanowskiego, na osiedlu Borki. Stan mieszkania pozwala zamieszkać od zaraz. Atrakcyjny dwustronny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe, w ścisłym centrum miasta. Położone na szóstym piętrze bloku z windą, przy ulicy Żeromskiego. Budynek monitorowany, posiada portiernie, czyste klatki i otoczenie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne mieszkanie na parterze o pow. 43,10 m2 po generalnym remoncie. Położone w samym Centrum miasta. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł62,40 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego bloku na os. Planty. Mieszkanie o powierzchni 62,4m2 składa się z przestronnej, ustawnej, widnej kuchni ok 16m2, dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł40,80 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,80 m , położone na 10. piętrze w wieżowcu z windą przy ul. Sandomierskiej 12 w Radomiu. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł63,68 m² 5 337,63 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania przestronne dwu-pokojowe mieszkanie na zamykanym osiedlu z miejscami postojowemu, zlokalizowane na piątym piętrze w pięciopiętrowym bloku przy ul. Mariackiej (os. Planty).

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł36,50 m² 8 465,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje, w ścisłym centrum miasta. W stanie do zamieszkania, ewentualnie do odświeżenia. Kompleksowe wyposażenie, wraz z meblami pokojowymi. Położone na siódmym piętrze. Zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37,24 m² 6 847,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Dwa pokoje z optymalnym rozkładem pomieszczeń. Położone na pierwszym piętrze. Niedawno odnowiony blok z windą, na osiedlu Zamłynie. Okolica bardzo zielona, z dogodnym parkingiem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł37,10 m² 9 676,55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Horizon Mieszkanie, które daje możliwości Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego, 9-kondygnacyjnego budynku z windą.