dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Radom - Oferty sprzedaży i najmu

136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

136 ogłoszeń

929 000 zł75,24 m² 12 347,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie 75,24m, na trzecim piętrze apartamentowca z windą. Kompleksowo wykończone wnętrze, w nowoczesnym stylu. Stanowi salon z otwartą kuchnią (może być osobna).

Szczegóły ogłoszenia

912 730 zł76,70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję do sprzedaży nowoczesny, stylowo wykończony apartament o powierzchni 76,7m2 położony na trzecim piętrze apartamentowca na osiedlu Gołębiów II w Radomiu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł82,80 m² 7 487,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestrzeń, wysoka jakość wykończenia z dbałością o szczegóły i detale. Lokalizacja: lokalizacja to jeden z największych rarytasów tej nieruchomości. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł81 m² 5 308,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie do generalnego remontu w centrum Radomia z ogromnym potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 81m2! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

930 000 zł80,62 m² 11 535,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Sedlaka centrum/planty. Mieszkanie znajduje się w ogrodzonym bloku z 2008 roku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe 52,70m, położone na parterze, w bloku czteropiętrowym. Dogodny, ceniony rozkład pomieszczeń, z dużym potencjałem, posiada wiele ciekawych możliwości aranżacji. Trzy ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł58,69 m² 28,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 3 piętrze niskiej zabudowy na osiedlu Nad Potokiem w Radomiu. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi tj: salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł81 m² 6 358,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 81 m , położone na 1. piętrze zadbanego budynku w samym sercu Radomia. Lokal dwustronny, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł65,97 m² 8 337,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 65,97m2 położone na drugim piętrze niskiej zabudowy w Radomiu na osiedlu Michałów.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł74,09 m² 5 655,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na drugim piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Południe jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł60,04 m² 6 245,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą , położone na drugim piętrze niskiej zabudowy na os. Młodzianów. Nieruchomość o powierzchni łącznej 60,04 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 224 zł59,12 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 59,12 m / 1 piętro / balkon 10 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł84 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Radom, centrum,Bóźniczna, mieszkanie, 1 pokój, na wynajem wgn Radom, ul. Żeromskiego 92 A Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia w , Ta oferta jest skierowana głównie do.

Szczegóły ogłoszenia

824 925 zł75,30 m² 10 955,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowy apartament z prywatną garderobą wykończony w wysokim standardzie zlokalizowany na osiedlu Południe w Radomiu. Prestiżowa inwestycja Quadra.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł74,59 m² 11 261,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe Mieszkanie z Ogrodem i Tarasem - Osiedle Magnolia Szukasz komfortu, bezpieczeństwa i przestrzeni do wypoczynku w sercu miasta? To mieszkanie na ul. Rapackiegospełni.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł47,09 m² 6 731,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie rodzinne Radom, ul. Struga (nad Potokiem) Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe i świeżo odświeżone mieszkanie, idealne dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł54,90 m² 5 737,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej adaptacji Na ul. Słowackiego Czeka z niecierpliwością Na właściciela nowego! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i stylowo wykończone mieszkanie o pow. 60 m2, położone na 10 piętrze w budynku z windą na osiedlu Południe w Radomiu. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł74,70 m² 10 696,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Minimalistyczny wystrój. Nowoczesny i prosty design. Duże i przestronne pomieszczenia. Lokalizacja: lokalizacja jest kluczowa! Mieszkanie zlokalizowane jest w doskonałym punkcie na Radomskim.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł79,50 m² 10 176,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferuję do sprzedaży ustawne trzypokojowe mieszkanie w Radomiu os. XV-Lecia. Lokal znajduje się jest na II piętrze w bloku z 2012 roku z windą. Okna pcv. Ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł71,76 m² 6 117,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie 71,76m, na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Optymalny rozkład pomieszczeń daje możliwość aranżacji niezwykle funkcjonalnego wnętrza. Atuty to osobna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł74,49 m² 7 719,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Jeżeli myślisz o zakupie 3-pokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania w dobrej lokalizacji - to idealnie trafiłeś. Ten apartament spełni oczekiwania nawet wymagających. Wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł61,59 m² 7 907,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Renesansowej Południe. Mieszkanie godne uwagi! Do negocjacji! Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł71,50 m² 8 321,68 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Królowej Jadwigi w Radomiu na os. Michałów. O% prowizji od Kupującego! Wygodne i ustawne mieszkanie na osiedlu Michałów z balkonem i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł53,70 m² 8 005,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 54 m , 2. piętro, balkon, piwnica Na sprzedaż pięknie urządzone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,33 m² 6 195,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Bema XV lecie. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64,14 m² 7 483,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cicha, spokojna okolica, park w zasięgu ręki. Sklepy tuż obok. Ponad 64 m2 atrakcyjnie urządzonej przestrzeni. Brzmi ciekawie? To zapraszamy na prezentację! lokalizacja Osiedle Planty, czyli tuż.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja Inwestycyjna: 50% Udziałów w Kamienicy - Centrum Radomia, ul. Kelles-Krauza Na sprzedaż oferuję wyodrębnione udziały (50%) w zadbanej kamienicy położonej w samym sercu Radomia.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł70 m² 5 414,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Młodzianów w Radomiu. Ostatnie piętro zapewnia ciszę, prywatność i poczucie dużej przestrzeni. Duży metraż daje wiele możliwości aranżacyjnych. Niski,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł117,56 m² 8 080,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ponad 117 m2 pięknej, stylowej przestrzeni do życia. Prestiżowa lokalizacja, duży, widny apartament, wysokiej jakości wykończenie. Brzmi ciekawie. Dowiedz się nieco więcej o tym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł65,97 m² 6 290,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokoje 66m, w pożądanym rozkładzie pomieszczeń, na osiedlu Michałów. Dwustronne, z dużym balkonem w pokoju dziennym. Osobna widna kuchnia, oddzielnie łazienka i wc. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 777 zł91,80 m² 6 533,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ciche, ustawne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł57,50 m² 8 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,5 m , usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Radomia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 674 zł64,68 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 64,68 m / 1 piętro / balkon 8m Przedstawiona inwestycja deweloperska polega na budowie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ulicy Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 476 zł67,96 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 67,96 m / 4 piętro / balkon 12,5m Przedstawiona inwestycja deweloperska polega na budowie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ulicy Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł63,68 m² 5 337,63 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania przestronne dwu-pokojowe mieszkanie na zamykanym osiedlu z miejscami postojowemu, zlokalizowane na piątym piętrze w pięciopiętrowym bloku przy ul. Mariackiej (os. Planty).

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł79,14 m² 8 200,66 zł/m²