dowolna

Mieszkania dla studentów Radom - Oferty najmu mieszkań

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom

1 110 zł23 m² 48,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka usytuowana na parterze przy ul. Janusza Kusocińskiego 7 *mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd *okolica cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Traugutta

Śródmieście,Radom

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wyjątkowa kawalerka z balkonem, usytuowana na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z ogrzewaniem miejskim przy ul. Traugutta 35 *przyjazne dla zwierząt! *przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, Plac Stare Miasto

Radom,mazowieckie

550 zł7 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój w domu w zabudowie szeregowej usytuowany w Radomiu, plac Stare Miasto, śródmiescie. Pokój o powierzchni ok 7m2, umeblowany. Do wspólnej dyspozycji łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fołtyn

XV-lecia,Radom

950 zł18 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka w pełni umeblowana i wyposażona. *Blok stoi w cichej i spokojnej okolicy, nieopodal trasy wylotowej na Lublin i na Kozienice. *Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fołtyn

Gołębiów,Radom

790 zł18 m² 43,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Fołtyn 3 *mieszkanie przestronne i przytulne *idealne dla osób ceniących ciszę i spokój *przy bloku dużo miejsc parkingowych. *Najbliższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warsztatowa

Południe,Radom

1 730 zł33 m² 52,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 2024-12-01! *mieszkanie przestronne o powierzchni 33m2 w wysokim standardzie wykończenia. *Piętro: parter. *Posiada ogródek, zewnętrzne miejsce parkingowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okulickiego

Zamłynie,Radom

1 150 zł24 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia czysta i przytulna kawalerka. *W pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. *W pobliżu wszystkie najpotrzebniejsze usługi i instytucje oraz bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kelles-Krauza

Śródmieście,Radom

1 190 zł20 m² 59,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Kelles-Krauza 13 *mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd *blok znajduje się przy ruchliwej ulicy, jednakże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sandomierska

Ustronie,Radom

1 190 zł26 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. *Mieszkanie usytuowane jest na 10-tym piętrze, gdzie z okna widać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mariacka

Planty,Radom

295 000 zł28 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

**oferta sprzedaży mieszkania - 28 m, -Radom ul.Mariacka3/5/7 Mam przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wesoła

Śródmieście,Radom

990 zł18 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia nowocześnie urządzona kawalerka *mieszkanie znajduje się w kamienicy na rogu ulic Słowackiego 109 a Wesoła 1 na os. Glinice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Moniuszki

Śródmieście,Radom

950 zł21 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Moniuszki 3/5, w pełni umeblowaną i wyposażoną w sprzęt agd *pomimo centralnej lokalizacji okolica jest cicha i spokojna *doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fołtyn

Gołębiów,Radom

750 zł18 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *słoneczna kawalerka, odświeżona i w pełni wyposażona *miejskie ogrzewanie *powierzchnia 19 m2 *zewnętrzne miejsce postojowe *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój: rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wesoła

Śródmieście,Radom

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kelles-Krauza

Śródmieście,Radom

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe, jednopokojowe mieszkanie w centrum Radomia. Czynsz 1400 zł + opłaty za media + kaucja (wysokość do uzgodnienia). Dostępne jest także drugie mieszkanie do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Katowicka

Nad Potokiem,Radom

1 190 zł27 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronne mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej okolicy *piętro 1 *powierzchnia 27 m2 *ogrzewanie centralne *200 m od mieszkania znajduje się jeden z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komandosów

Ustronie,Radom

1 190 zł29 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wynajmę kawalerkę, czystą i przytulną, przy ul. Komandosów *wyposażona w meble oraz sprzęt agd *z okna widać piękną panoramę miasta skierowaną na zachód *przy bloku dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Śródmieście,Radom

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni 28m2 znajduje się na 8 pietrze wysokiego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni otwartej na pokój co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warsztatowa

Południe,Radom

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie przestronne o powierzchni 33m2 w wysokim standardzie wykończenia *piętro 1 *posiada balkon, zewnętrzne miejsce parkingowe oraz komórkę lokatorską *nowy, ogrodzony blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Akademickie,Radom

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Akademickim - 70m Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70m , zlokalizowane na popularnym Osiedlu Akademickim. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kolberga

XV-lecia,Radom

1 000 zł23 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bez prowizji lokalizacja : Radom, ul. Kolberga 15 piętro 2 blok : 4 piętrowy liczba pokoi : 1 Umeblowane, klatka schodowa z domofonem, parking ogólnodostępny, piwnica. Mieszkanie z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niedziałkowskiego

Radom,mazowieckie

1 170 zł33 m² 35,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 32,65m2 położona na drugim piętrze niskiego bloku w Śródmieściu. Mieszkanie czyste, zadbane, ciepłe, środkowe. Na wyposażeniu sprzęt agd(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Planty,Radom

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane calkowicie prosze dzwonic na wz Bo numer jest wloski   Albo na  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *bardzo ładna kawalerka z dużym balkonem, w nowym bloku *mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji z dogodnym dojazdem do pozostałych dzielnic Radomia *rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sadkowska

Nad Potokiem,Radom

1 100 zł23 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę usytuowaną na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Sadkowskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane (pralka, lodówka, kuchenka gazowa) Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fołtyn

Gołębiów,Radom

820 zł18 m² 45,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka usytuowana na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym, w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd *mieszkanie przestronne i przytulne *idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom

930 zł23 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 2024-07-22! *do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem, 3 piętro 4-piętrowego bloku z miejskim ogrzewaniem *świetna lokalizacja - niespełna 5 minut do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom

1 300 zł35 m² 37,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 35,12 m2 przy ul. Kusocińskiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze niskiego budynku, składa się z dużego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okulickiego

Zamłynie,Radom

1 130 zł24 m² 47,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ładna kawalerka przy ul. Okulickiego 78 *w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd *w pobliżu wszystkie najpotrzebniejsze usługi i instytucje oraz bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 25 Czerwca

Śródmieście,Radom

1 150 zł18 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka po generalnym remoncie *meble nowe, nieużywane *powierzchnia 18m2, 2 piętro *ogrzewanie miejskie *dostępna piwnica *centrum miasta, łatwa komunikacja z pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Mazowieckiego

Śródmieście,Radom

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka przy ul. Tadeusza Mazowieckiego 11 *na parterze, blok ogrodzony *dostępny parking dla mieszkańców (brama zamykana na pilot) *piwnica *do Dworca pkp 300m *łatwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Radom,mazowieckie

1 200 zł29 m² 41,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka 298,68 mkw w ścisłym Centrum Radomia mieszcząca się przy ul. Traugutta. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Katowicka

Nad Potokiem,Radom

790 zł27 m² 29,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka przy ul. Katowickiej 11 *czysta i przytulna *ostatnie piętro w bloku czteropiętrowym *w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd *niespełna 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 1905 Roku

Planty,Radom

790 zł24 m² 32,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna 24 m2 kawalerka przy ul. 1905 roku 68 *u zbiegu ulic Maratońskiej, limanowskiego *na każdej z tych ulic są przystanki komunikacji miejskiej, wiele linii autobusowych *podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filtrowa

Śródmieście,Radom

800 zł29 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronna i słoneczna kawalerka z oknami wychodzącymi na wschód *bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, niespełna 10 minut spacerkiem do deptaka Radomskiego oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filtrowa

Radom,mazowieckie

1 130 zł40 m² 28,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem przestronną kawalerkę znajdującą się w Radomiu w niskim bloku na 1 piętrze. Mieszkanie czyste, po remoncie, umeblowane, w pełni wyposażone (lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowica

Zamłynie,Radom

1 090 zł29 m² 37,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie znajduje się w apartamentowcu przy ul. Klonowica 8 *okolica cicha i spokojna *blok jest ogrodzony, z prywatnym podwórzem zawierającym dużo zieleni oraz nowy plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Radom

590 zł15 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajmu kawalerka przy ul. Sienkiewicza 9 *ścisłe centrum, świetna komunikacja miejska *mieszkanie umeblowane *posiada pralkę, lodówkę *niska kaucja *umowa na minimum rok *przyjazne dla.