dowolna

Mieszkania umeblowane Radom - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

177 ogłoszeń

294 000 zł53 m² 5 547,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku z cegły przy ul. Filtrowej 15. Atuty nieruchomości: - 53.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł115,64 m² 8 042,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne i bardzo wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Mieszkanie ma metraż 115,64 m2 - powstało poprzez połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67,13 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Oto oferta, która spełnia Twoje oczekiwania! To wyjątkowa okazja, aby stać się pierwszym mieszkańcem tego wykończonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł64 m² 6 171,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz przytulnego mieszkania dla swojej rodziny lub pod inwestycję w spokojnym punkcie Radomia, w pobliżu centrum miasta? Ta nieruchomość to wyjątkowa okazja! Prezentuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

230 000 zł35,10 m² 6 553 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kup bez prowizji! Mieszkanie o pow. 35,10 m2 położone w Radomiu przy ul. Żeromskiego. Pokój, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój, balkon. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36,12 m² 9 385,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy przestronne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie na os. Śródmieście o powierzchni 36,12m , położone na pierwszym piętrze w budynku z 1970 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,06 m² 11 447,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuje do sprzedaży nietuzinkowe dwupoziomowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,06 m2 z tarasem i zielonym ogrodem o powierzchni 80m2. Na pierwszym poziomie znajduje się centralna.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł84,93 m² 11 185,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferuję Państwu do sprzedania luksusowy, przestronny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 84,93m2 znajdujący się na 3 piętrze budynku, który jest częścią zamkniętego, strzeżonego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,33 m² 6 195,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Bema XV lecie. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,02 m² 8 830,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowy 60 metrowy Apartament, mieszczący się w samym centrum miasta Radom na ulicy Wolność. Położone jest na czwartym piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 35 m 2 piętro, umeblowane. Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł30 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 30 m / 9 piętro | balkon z panoramą miasta / Osiedle Akademickie Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 9 piętrze w zadbanym wieżowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na os. Planty w Radomiu przy ul. Jastrzębia 7. Nieruchomość usytuowana na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54,30 m² 6 420 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,30 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na Ustroniu przy ul. Grenadierów w Radomiu woj. mazowieckie Mieszkanie: powierzchnia 54,30 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł34,76 m² 69,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do odwiedzenia mieszkania na prestiżowym osiedlu Idea Zostań pierwszym lokatorem mieszkania. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Wacynie, nowe osiedle Idea. To cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,50 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwa pokoje 46,5m, z pięknym widokiem na Park Kościuszki i ścisłe centrum miasta. Odnowiony blok dziesięciopiętrowy przy ulicy Słowackiego. Atrakcyjny rozkład, wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł25 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż zaciszna kawalerka w samym centrum Radomina. Powierzchnia 25 M2 / 2 pokoje / 1 piętro / do zamieszkania na już. Ta znakomita oferta jako lokata kapitału na dzisiejsze czasy. Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł52 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne, gustowne mieszkanie - gotowe do zamieszkania od zaraz! Zapraszam do obejrzenia na żywo - to mieszkanie naprawdę robi świetne wrażenie. Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49 m² 6 102 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m, położone na 3. piętrze w bloku w Centrum Radomia przy ulicy Żeromskiego 119. Dlaczego to mieszkanie to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł71,60 m² 6 424,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Unikalna nieruchomość w samym centrum Radomia. Składa się ona z trzech osobnych apartamentów o łącznej powierzchni 71,6 mkw - dwa apartamenty o powierzchni 17,5 mkw oraz trzeci.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł82 m² 10 365,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4-pokojowe mieszkanie Z dużym ogródkiem Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m2 znajdujące się w nowym budynku z 2021 roku, posiada duży balkon oraz pokaźny taras.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł30,76 m² 7 769,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Jednopokojowe mieszkanie 30,76m, na parterze, w czteropiętrowym bloku. Odnowiony budynek, przy ulicy Jastrzębiej, nieopodal Parku Planty. Wnętrze w dobrym stanie, wyposażone, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,32 m² 54,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W tym mieszkaniu brakuje tylko mieszkańców i ich rzeczy. Reszta jest! mieszkanie Niespełna 50m2 mieszkanie w centrum miasta to niesamowita wygoda, a czasami też i prestiż. Te 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł62,92 m² 49,27 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, które jeszcze pachnie nowością. Trzy pokoje i duży taras. Minimalizm, nowoczesność, elegancja. I pożądana lokalizacja - osiedle Michałów. Zamknięte nowoczesne osiedle przy.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł64,14 m² 6 158,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie 64,14 m na ul. Jastrzębiej wśród zieleni, blisko dworca pkp - balkon, piwnica, świetna lokalizacja | Idealne dla rodzin i inwestorów nowa niższa cena 395000zł.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , położone na 3. piętrze niskiego, 4-kondygnacyjnego bloku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł65 m² 9 030,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

To nie jest zwykłe mieszkanie. To wnętrze zaprojektowane ze smakiem, konsekwencją i dbałością o każdy detal. Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 043 922 zł158,17 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Kup bez prowizji! Przytulne mieszkanie o pow. 158,17 m2 w samym centrum Radomia, dwupoziomowe usytuowane na trzecim piętrze i na poddaszu położonego w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł45,69 m² 7 534,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuje do sprzedaży mieszkanie własnościowe z Kw bez obciążeń, położone na piątym pietrze wysokiej zabudowy na osiedlu Gołębiów II. Mieszkanie o powierzchni 45,79m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł102,72 m² 8 274,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowy apartament, 103 m2 z balkonem i przepięknym tarasem lokalizacja Nieruchomość położona przy ulicy Curie-Skłodowskiej, w samym centrum Radomia. W okolicy wszelkie punkty.

Szczegóły ogłoszenia

219 500 zł37 m² 5 932,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Radom, os. XV-lecie / Centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku na cenionym osiedlu XV-lecie.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł47,67 m² 7 090,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam funkcjonalne ,dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, ul. Spółdzielcza 3/ oś. Zamłynie Lokalizacja: radom- położenie w tej lokalizacji to- idealna oferta pod wynajem długo-lub.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł76 m² 11 828,95 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na prestiżowym osiedlu - ul. Żwirki i Wigury, os. Gołębiów II, radom Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 75,73 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,50 m² 5 933,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,5m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 90 tych, położonym na osiedlu Południe przy ul. Helleńskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł81,30 m² 9 717,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania przestronne mieszkanie czteropokojowe (przerobione na trzy pokoje) zlokalizowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku w Radomiu. (ul. Wyścigowa) Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł37 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Przestronna kawalerka 37 m w samym centrum Radomia - idealna na start lub inwestycję Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2. piętrrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł51,08 m² 8 418,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie M-3 o powierzchni 51,08m2, własnościowe, z księgą wieczysta, bez obciążeń hipotecznych. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54,85 m² 6 909,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne i przestronne 2 pokoje w sercu Radomia - Śródmieście Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą lokalizację z kameralną atmosferą? Prezentujemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po modernizacji - 56 m - Radom, ul. Niedziałkowskiego - 1. piętro - fajny standard! N a sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, eleganckie mieszkanie 65 m z balkonem 10m2. Lokal i budynek: - powierzchnia: 65 m - Układ: 3 pokoje + duży balkon (10 m ) - Kameralny, niski blok z dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł60,75 m² 34,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie I wygodne mieszkanie W centrum miasta Komfortowe mieszkanie w centrum miasta z podziemnym miejscem parkingowym. Czy chcesz mieszkać w lokalizacji gdzie największym atutem.