dowolna

Mieszkania umeblowane Radom - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

177 ogłoszeń

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Radomia | ul. Żeromskiego | 38 m To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Młodzianowskiej, w dzielnicy Młodzianów, radom.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł73,74 m² 5 695,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 3 pokoje na Osiedlu Gołębiów lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Gołębiów przy ulicy Skorupki. Atuty okolicy to: > pętla autobusowa > szkoła > przedszkole > kościół > dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł70,41 m² 7 598,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Trzy pokoje o metrażu 70,41 m. Blok z cegły z 2000 roku, na terenie zamkniętym, brama wjazdowa na pilota. Budynek administrowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

278 000 zł47,46 m² 5 857,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie z ,duszą' w sercu Radomia może być Twoje! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł84,21 m² 10 675,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oto pograsnicze Ustronia i Idalina - dwóch dzielnic w południowej częśći Radomia. Tu, na zamkniętym osiedlu, na parterze budynku, znajdziesz swoje idealne 85m2 mieszkania. Mieszkanie Duże,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł64,46 m² 7 524,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość znajdującą się przy ul. Jana III Sobieskiego na popularnym osiedlu Michałów. Ta północna część Radomia to doskonałe połączenie bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36,12 m² 9 385,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa pokoje 36,12m w samym centrum miasta. Blok czteropiętrowy po termomodernizacji, zarządzany przez renomowaną spółdzielnię. Adres to 25 Czerwca 71a, lecz budynek zlokalizowany jest miedzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł86 m² 9 418,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronny apartament Z 4 pokojami tuż przy radomskim deptaku! Luksus w samym sercu Radomia! Na sprzedaż przestronny apartament o niepowtarzalnym uroku, zlokalizowany w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

912 730 zł76,70 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję do sprzedaży nowoczesny, stylowo wykończony apartament o powierzchni 76,7m2 położony na trzecim piętrze apartamentowca na osiedlu Gołębiów II w Radomiu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł82,80 m² 7 487,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestrzeń, wysoka jakość wykończenia z dbałością o szczegóły i detale. Lokalizacja: lokalizacja to jeden z największych rarytasów tej nieruchomości. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe 46m, położone na czwartym piętrze. Odnowiony blok czteropiętrowy przy ulicy Maratońskiej. Budynek monitorowany zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową. Posiada ładnie zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł80,62 m² 11 535,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Sedlaka centrum/planty. Mieszkanie znajduje się w ogrodzonym bloku z 2008 roku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52,27 m² 10 503,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokojowe, nowe mieszkanie o powierzchni 52,27 m . Położone na 3. piętrze w nowym, 4-piętrowym budynku z windą na osiedlu Wolność w Radomiu. Mieszkanie nie było.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł58,69 m² 28,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 3 piętrze niskiej zabudowy na osiedlu Nad Potokiem w Radomiu. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi tj: salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł42 m² 7 309,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 m , znajdujące się na osiedlu Ustronie. Wygodne 7 piętro z windą zapewnia cudowną panoramę miasta. Lokal składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł35 m² 6 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nowa cena!sprzedam gotowy produkt Inwestycyjny.Funkcjonalne 35-metrowe mieszkanie usytuowane w Sercu Miasta.Ze względu na lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie Dwóch Uczelni Wyższych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45,61 m² 7 454,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do obejrzenia, gotowego do wejścia mieszkania na XV-leciu! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ul. 11 Listopada. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł84 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Radom, centrum,Bóźniczna, mieszkanie, 1 pokój, na wynajem wgn Radom, ul. Żeromskiego 92 A Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia w , Ta oferta jest skierowana głównie do.

Szczegóły ogłoszenia

824 925 zł75,30 m² 10 955,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowy apartament z prywatną garderobą wykończony w wysokim standardzie zlokalizowany na osiedlu Południe w Radomiu. Prestiżowa inwestycja Quadra.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw położone na parterze niskiego bloku. Mieszkanie zostało przerobione z dwóch pokoi na trzy. Lokal po kapitalnym remoncie, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49,15 m² 30,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,15 m2 położone na 2 pietrze niskiej zabudowy w Radomiu na os. Michalów. Teren ogrodzony, zadbany z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 40m2 z balkonem na os. Ustronie w Radomiu. Lokal położony jest na szóstym piętrze wysokiej zabudowy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 43m2 z balkonem na os. Ustronie w Radomiu. Lokal położony jest na piątym piętrze wysokiej zabudowy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł74,59 m² 11 261,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe Mieszkanie z Ogrodem i Tarasem - Osiedle Magnolia Szukasz komfortu, bezpieczeństwa i przestrzeni do wypoczynku w sercu miasta? To mieszkanie na ul. Rapackiegospełni.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł38,02 m² 6 286,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Samo serce Radomia. Niektórzy twierdzą, że to jego nowe centrum. Oferta zawiera w sobie przykładowe wizualizacje pomieszczeń, przeplatane realnymi zdjęciami wnętrza. Lokalizacja ul. Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i dobrze doświetlona kawalerka o powierzchni 29 m , położona na 4. piętrze w zadbanym budynku z lat 80., na spokojnym osiedlu Prędocinek w Radom.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł54,90 m² 5 737,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej adaptacji Na ul. Słowackiego Czeka z niecierpliwością Na właściciela nowego! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł74,70 m² 10 696,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Minimalistyczny wystrój. Nowoczesny i prosty design. Duże i przestronne pomieszczenia. Lokalizacja: lokalizacja jest kluczowa! Mieszkanie zlokalizowane jest w doskonałym punkcie na Radomskim.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł34,56 m² 7 783,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz gotowego mieszkania, które łączy tętniące życie centrum z funkcjonalnością? A może bezpiecznej przystani dla kapitału pod wynajem? Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł61,59 m² 7 907,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Renesansowej Południe. Mieszkanie godne uwagi! Do negocjacji! Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł71,50 m² 8 321,68 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Królowej Jadwigi w Radomiu na os. Michałów. O% prowizji od Kupującego! Wygodne i ustawne mieszkanie na osiedlu Michałów z balkonem i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46,20 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na 10 piętrze wysokiej zabudowy bloku przy ul. Cichej 8/10 o powierzchni 46, 20 m2 Mieszkanie w stanie do zamieszkania, odświeżenia , dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,80 m² 33,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem w ramach najmu okazjonalnego. Mieszkanie znajduje się w bloku z odnowioną elewacją, domofonem na parterze w 4 piętrowym bloku. Składa się z dwóch pokoi, osobnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64,14 m² 7 483,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cicha, spokojna okolica, park w zasięgu ręki. Sklepy tuż obok. Ponad 64 m2 atrakcyjnie urządzonej przestrzeni. Brzmi ciekawie? To zapraszamy na prezentację! lokalizacja Osiedle Planty, czyli tuż.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł44,80 m² 7 232,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | parter | Młodzianów, radom Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,8 m , położone na parterze w spokojnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł117,56 m² 8 080,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ponad 117 m2 pięknej, stylowej przestrzeni do życia. Prestiżowa lokalizacja, duży, widny apartament, wysokiej jakości wykończenie. Brzmi ciekawie. Dowiedz się nieco więcej o tym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

599 777 zł91,80 m² 6 533,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ciche, ustawne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

1 889 000 zł171,66 m² 11 004,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Radom Stare Miasto wyjątkowy penthouse o powierzchni 172 m Wyłącznie dla osób szukających czegoś naprawdę unikatowego. Apartament mieści się na ostatnim piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł30,76 m² 42,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 30 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze niskiego bloku na os. Planty przy ul. Jastrzębiej. Umeblowanie widoczne na.