dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Radom - Oferty wynajmu i sprzedaży

90 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Radom,mazowieckie

339 000 zł47 m² 7 198,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.09 m2 położonego na spokojnym, pełnym zieleni osiedlu nad Potokiem w stanie do zamieszkania. Mieszkanie przeszło gruntowny remont włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Placowa

Ustronie,Radom

337 000 zł60 m² 5 572,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przytulne 3 pokoje w spokojnej okolicy, na 3 piętrze niskiego bloku z 1982 r. Blok ocieplony i odnowiony, tylko 2 klatki. Mieszkanie rozkładowe w stanie dobrym. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

XV-lecia,Radom

280 000 zł47 m² 5 928,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży mieszkanie na os. XV-Lecie przy ul. Sowińskiego o powierzchni 47,23 m2. Nieruchomość usytuowana jest na piątym piętrze bloku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Michałów,Radom

348 000 zł71 m² 4 888,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko w Metrohouse mieszkanie o pow. 71,19 m2 w cichej i spokojnej części Radomia. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Zamłynie,Radom

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 61 m2, położone na I piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku. Mieszkanie przestronne, jasne i ciche, o wygodnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

200 000 zł36 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne mieszkanie 36 m kw czeka na nowego właściciela. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Zamłynie,Radom

389 000 zł67 m² 5 823,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z prywatnym ogródkiem, do którego wychodzimy bezpośrednio z balkonu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Borki,Radom

290 000 zł52 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie o dobrym rozkładzie w atrakcyjnej cenie! W pobliżu zalew Borki. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Zamłynie,Radom

305 000 zł64 m² 4 803,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe do własnej aranżacji. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Natolińska

Zamłynie,Radom

195 000 zł61 m² 3 196,72 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, 61 m2 w Radomiu przy ulicy Natolińskiej na os. Zamłynie. Mieszkanie po remoncie. Składa się z 3 przestronnych pokoi (w salonie balkon), kuchni, dwóch łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Ustronie,Radom

80 000 zł29 m² 2 758,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osiedle Ustronie ul. Gagarina 3/5/7, 29 m , 8 piętro, pokój, kuchnia, łazienka, wymienione okna pcv, mieszkanie do remontu, blok po termomodernizacji. Wszystkie media z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trojańska

Południe,Radom

154 000 zł52 m² 2 961,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gładzie na ścianach, na podłogach parkiet.Okna plastikowe wyposażone są w rolety oraz w nawiewniki powietrza.Kuchnia w zabudowie(w cenie:lodówka, kuchenka gazowa, mikrofala).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasandry

Południe,Radom

600 zł61 m² 9,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie suche i czyste, drewniane podłogi, nowe okna, nowe drzwi antywłamaniowe. Częściowo umeblowane (1 pokój, przedpokój i kuchnia). Balkon, osobna toaleta i łazienka. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Południe,Radom

166 000 zł51 m² 3 228,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 51,42 m2 z dużym balkonem. Lokal znajduje się przy ul. Peśni na osiedlu Południe II. W mieszkaniu znajduje się pokój dzienny, sypialnia, duża kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Michałów,Radom

150 000 zł49 m² 3 061,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Michałów, sobieskiego. 2 pokoje, rokładowe, okna wschód-zachód. Piwnica, balkon, domofon. 3 piętro. Okna plastikowe, parkiety, szafa ścienna w mniejszym pokoju. Czynsz na 2 osoby: 340zl. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sandomierska

Ustronie,Radom

165 000 zł54 m² 3 078,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie chcę ale sprzedaję mieszkanie kupione w 2010r, po generalnym remoncie. Nowa elektryka, hydraulika, instalacja gazowa, na ścianach gładź, na podłodze panele, glazura i terakota, armatura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Energetyków

XV-lecia,Radom

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie,dla robotnikow,studentow,3 pok,tanio,17 zl-doba

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Michałów,Radom

160 000 zł52 m² 3 106,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przytulne mieszkanie na 3 pietrze, po remoncie (duży pok. 20m, mały pok. 12m, widna kuchnia 8m, łazienka 4m, przedpokój 6m). Blok ocieplony, okna plastikowe wschód-zachód, własnościowe z księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Struga

Śródmieście,Radom

149 990 zł54 m² 2 793,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,7 m2, piętro 9/10, ciche, nowe okna pcv (wschód-zachód), logia, na podłogach parkiet oraz terakota, w łazience jasna glazura. Liczniki zimnej i ciepłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Planty,Radom

185 000 zł64 m² 2 884,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na os. Planty,duże ustawne pokoje. Lokal jest po remoncie w 2011r(oprócz kuchni i łazienki które były remontowane 10 lat temu) - wymieniona instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piwnika Ponurego

Gołębiów II,Radom

192 000 zł75 m² 2 560 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dwustronne, duże pokoje , oddzielna toaleta i łazienka po kapitalnym remoncie, , parkiet, gładź

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Struga

Śródmieście,Radom

155 000 zł54 m² 2 891,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,6 m2, piętro 9/10, ciche, nowe okna pcv (wschód-zachód), logia, na podłogach parkiet oraz terakota, w łazience jasna glazura. Liczniki zimnej i ciepłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Ustronie,Radom

150 000 zł54 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie trzy pokojowe, na 6-stym piętrze, po kapitalnym remoncie, drzwi wejsciowe wymienione, wszystkie okna Pcv, podłogi panele najwyższa klasa ścieralności, parkiet kuchnia umeblowana:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pośrednia

Wośniki,Radom

235 000 zł73 m² 3 219,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, bardzo przestronne mieszkanie o pow. 73m2 na os. Wośniki. Dobra lokalizacja, w pobliżu pełna niezbędna infrastruktura, niedaleko zalew i las. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Gołębiów II,Radom

159 900 zł53 m² 3 037,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

instalacja alarmowa, gładzie na ścianach, park z placem zabaw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czackiego

Prędocinek,Radom

180 000 zł69 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie widne ciche dwustronne ,bardzo ustawne , wc i łazienka osobno , duże przedpokoje , duża kuchnia,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Akademickie,Radom

210 000 zł46 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

mieszkanie jest po remoncie w pelni umeblowane, glazura terakota, kompletny sprzet agd.mieszkanie nie wymaga wkladu finansowego. cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

40 m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

portier, monitoring, pomieszczenie gospodarcze na piętrze, duży balkon wejście z dwócz pokoi, mieszkanie do odświerzenia, czysta i cicha klatka,mili sąsiedzi, dwie duże i jedna mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Struga

Śródmieście,Radom

155 000 zł54 m² 2 891,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Gołębiów,Radom

900 zł59 m² 15,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m2. 3 pokoje na spokojnym osiedlu Gołębiów I przy ul. Powstańców Śląskich. Cena mieszkania obejmuje: 900 zł wynajem + 332 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandosów

Ustronie,Radom

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 3 pokojowe 54,60 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pośrednia

Wośniki,Radom

260 000 zł73 m² 3 561,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duże, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie do wprowadzenia, kuchnia oddzielna w zabudowie, wc/łazienka osobna. Pokoje 18, 16 i 13m. Na podłodze w pokojach parkiet, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Policka

Południe,Radom

170 000 zł62 m² 2 741,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zdala od ruchliwej ulicy, niedaleko plac zabaw, blisko do sklepu, now droga rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prędocinek

Prędocinek,Radom

145 000 zł51 m² 2 843,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 2 pokojowe, na 1 piętrze. Przestronne, słoneczne. Zamknięta kuchnia, oddzielnie łazienka i wc ( ewentualnie do remontu). Wokół bloku dużo zieleni. Blok jest po termomodernizacji (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademicka

XV-lecia,Radom

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak