dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Radom - Oferty sprzedaży i najmu

188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

XV-lecia,Radom

320 460 zł65 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kup bez prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 65,40 m2 położone w Radomiu przy ul. Chrobrego. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze z windą. W pokojach jest położona mozaika, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

356 000 zł57 m² 6 289,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferuję do sprzedaży trzystronne mieszkanie w bardzo dobrym rozkładzie. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta, nieopodal Parku Leśniczówka, przy ulicy Żeromskiego. Mieszkanie ulokowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Śródmieście,Radom

269 000 zł37 m² 7 221,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Śródmieście dwa pokoje 37,25m, w niskim bloku przy ulicy Kolberga. Zacisznie położony budynek po termomodernizacji, w otoczeniu dużo zieleni, zabudowa jednorodzinna, jednocześnie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jastrzębia

Planty,Radom

269 000 zł46 m² 5 855,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuje do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45,94 m2 położone na osiedlu Planty, przy ul. Jastrzębiej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sandomierska

Ustronie,Radom

175 000 zł29 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Sandomierskiej Ustronie. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1905 Roku

Borki,Radom

239 000 zł42 m² 5 632,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością prezentuję Państwu bardzo wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy 1905roku Borki. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia po lekkim odświeżeniu lub do remontu według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sportowa

XV-lecia,Radom

210 000 zł27 m² 7 903,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie jednopokojowe na osiedlu XV-Lecia. Zawiera pokój dzienny z oddzielną widną kuchnią oraz łazienkę z wc. Zacisznie położony blok z cegły, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Radom,mazowieckie

350 000 zł52 m² 7 109,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym. Możliwość przerobienia na 3 pokoje z kuchnią w aneksie. Łazienka do remontu, pokoje były niedawno malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filtrowa

Śródmieście,Radom

188 000 zł36 m² 5 291,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodną kawalerkę znajdujące się w Radomiu w samym Centrum. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do własnych potrzeb. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Nad Potokiem,Radom

355 000 zł58 m² 6 139,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferuje do sprzedaży przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57,82m2 położone w niskim bloku na 4 piętrze na osiedlu Nad Potokiem. Mieszkanie składa się z: trzech niezależnych ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

XV-lecia,Radom

274 000 zł47 m² 5 813,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Chrobrego XV Lecie. Dzięki temu, że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Borki,Radom

284 000 zł48 m² 5 892,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwa pokoje w pożądanym rozkładzie, na osiedlu Borki. Położone na szóstym piętrze, odnowionego, monitorowanego, bloku z windą. Wnętrze wymaga odnowienia. Przestronna kuchnia z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filtrowa

Radom,mazowieckie

189 000 zł36 m² 5 323,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuje do sprzedania dużą kawalerkę o powierzchni 35,5m2 położoną na 3 piętrze w niskim budynku przy ul. Filtrowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Olsztyńska

Nad Potokiem,Radom

299 000 zł59 m² 5 040,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 59 mkw położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na os. Nad Potokiem. Mieszkanie w stanie do remontu, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyścigowa

Prędocinek,Radom

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokoje 60m, w dogodnym rozkładzie, na osiedlu Prędocinek. Atrakcyjny, dwustronny wariant oferuje następujące pomieszczenia: * pokój dzienny - z dużym, klasycznym balkonem * dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

XV-lecia,Radom

1 800 zł48 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 47, 65m2 położone na pierwszym pietrze niskiego bloku na osiedlu XV-lecie. Do mieszkania przynależy balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sadkowska

Nad Potokiem,Radom

215 000 zł23 m² 9 283,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka na osiedlu Nad Potokiem. Położona na drugim piętrze, w odnowionym bloku czteropiętrowym. Wnętrze odnowione, umeblowane, w stanie do zamieszkania od zaraz. Spokojna okolica, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Śródmieście,Radom

350 000 zł60 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w centrum Radomia przy ul. Traugutta. Mieszkanie ulokowane jest na parterze w trzypiętrowego budynku, oddanym do użytku w latach 60. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Radom,mazowieckie

1 423 zł39 m² 36,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę mieszkania na wynajem przy ul. Cichej Idealna propozycja dla osób ceniących sobie bardzo dobrą lokalizację. Nieruchomość znajduje na ósmych piętrze w bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mam mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 38 m2 na 7 piętrze w wieżowcu przy ul. Żeromskiego, śródmieście. Budynek należy do Spółdzielni Mieszkaniowej "nasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gródecka

Południe,Radom

440 000 zł62 m² 7 145,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzy pokoje 61,58m, na osiedlu Południe. Pierwsze piętro, blok czteropiętrowy, przy ulicy Gródeckiej. Idealna lokalizacja dla rodziny z dzieckiem, z racji bliskości szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Śródmieście,Radom

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Jeżeli szukasz nietuzinkowego, przestronnego i klimatycznego mieszkania w sercu miasta to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Lokal znajduje się w budynku u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Akademickie,Radom

245 000 zł30 m² 8 142,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferuję do sprzedaży przestronną kawalerkę 30,09m2 położona na 3 piętrze w wieżowcu w pobliżu Politechniki. Mieszkanie umeblowane, sprzęt agd widoczny na zdjęciach. Stolarka okienna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czachowskiego

Śródmieście,Radom

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe, w ścisłym centrum, z widokiem na panoramę miasta. Budynek monitorowany, posiada portiernie, czyste klatki i otoczenie. Na wnętrze składa się pokój dzienny , oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Michałów,Radom

449 000 zł59 m² 7 610,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Jana Sobieskiego , os Michałów Bez piecyka! Usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Ustronie,Radom

324 000 zł54 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry. Mieszkanie znajduje się w bloku położonym w zielonej okolicy, w centralnej części Parku Ustronie. Blok docieplony. Przestronny, dobrze doświetlony salon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedlowa

Ustronie,Radom

309 000 zł40 m² 7 763,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 40m położone na 2 piętrze wysokiej zabudowy na osiedlu Ustronie. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon, wydzielonej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie usytuowane na piątym pietrze wysokiej zabudowy w centrum Radomia. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym i wydzielonej sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Planty,Radom

210 000 zł34 m² 6 154,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 34 mkw położone na drugim piętrze w trzypietrowym bloku. Mieszkanie w stanie do remontu. W kuchni i pokoju na podłodze panele. Niewysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom

260 000 zł35 m² 7 403,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 mkw znajdujące się na os. XV Lecia. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia. Do pokoi wejście z korytarza. Wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Obozisko,Radom

330 000 zł45 m² 7 330,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Oferuję do sprzedaży mieszkanie z kw o powierzchni 45,02 m2 położone na parterze w niskim bloku na os Obozisko. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Ustronie,Radom

285 000 zł60 m² 4 757,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Sandomierskiej Ustronie. Mieszkanie do odświeżenia lub do remontu według własnych potrzeb. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Komandosów

Ustronie,Radom

165 000 zł23 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferuję do sprzedaży kawalerkę usytuowaną na dziesiątym piętrze wysokiego bloku na os Ustronie. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni oraz łazienki razem z wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czachowskiego

Śródmieście,Radom

270 000 zł48 m² 5 613,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje 48m, w najlepszym rozkładzie pomieszczeń. Odnowiony blok z windą, przy ulicy Czachowskiego. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, dwustronne, ekspozycja północ-południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krychnowicka

Krychnowice,Radom

219 000 zł42 m² 5 183,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie wolne od zaraz, w stanie do zamieszkania. Położone na drugim piętrze, o metrażu 42,25m. Zawiera pokój dzienny, sypialnię oraz oddzielną, widną kuchnię. Ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Radom

265 320 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Waryńskiego Śródmieście. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Traugutta

Radom,mazowieckie

1 150 zł21 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *wynajmę mieszkanie przy ul. Traugutta 17b *lokal jest w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt agd *w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Dworzec pks i pkp, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Stare Miasto,Radom

710 000 zł114 m² 6 228,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Szukasz wyjątkowego i niepowtarzalnego mieszkania dla siebie i bliskich? Jeżeli tak to zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni rzeczywistej 118m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Godów,Radom

395 000 zł59 m² 6 740,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Świętokrzyskiej młodzianów/ustronie. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wejścia! Wymienione:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Placowa

Glinice,Radom

360 000 zł61 m² 5 929,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Placowej Ustronie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do odświeżenia według własnego uznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Nad Potokiem,Radom

363 000 zł56 m² 6 482,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 56m2, 3 pokoje z możliwością likwidacji ściany (gips karton) ,pozwala zdecydowanie powiększyć salon , okna pcv, podłoga drewniana ( parkiet) 1 piętro , piwnica, spokojna ,zielona.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij