dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Radom - Oferty sprzedaży i najmu

189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Obozisko,Radom

250 000 zł47 m² 6 338,77 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa pokoje usytuowane na szóstym piętrze, w bloku z nową windą. Mieszkanie środkowe, ciepłe, ciche, z widokiem na zieleń. Pokoje ustawne, duży balkon na całą szerokość mieszkania;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Młodzianowska

Radom,mazowieckie

173 000 zł26 m² 6 533,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję Państwu jednopokojowe mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ul Młodzianowskiej Mieszkanie usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Budynek z cegły Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Gołębiów II,Radom

469 000 zł64 m² 7 276,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Chrobrego Gołębiów II Mieszkanie po generalnym remoncie podczas którego została wymieniona cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fołtyn

Gołębiów,Radom

910 zł12 m² 75,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *przytulna, widna kawalerka z balkonem. *Doskonały punkt wyjazdowy w kierunku Kozienic i Lublina. *W pobliżu przystanek komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście,Radom

369 000 zł70 m² 5 278,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Czteropokojowe w ścisłym centrum miasta. Cechuje się niebywale funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, każde posiada osobne wejście z przedpokoju. W pokoju dziennym jest balkon, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

234 000 zł38 m² 6 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Żeromskiego Śródmieście / Centrum. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osiedlowa

Ustronie,Radom

175 000 zł29 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przytulna kawalerka na 10 piętrze czeka na nowego właściciela. Mieszkanie składa się z: - pokoju z wyjściem na balkon - dużego przedpokoju z aneksem kuchennym, - łazienki - oddzielnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Planty,Radom

412 000 zł59 m² 6 959,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe 59,20m, w idealnym stanie technicznym. W pełni wyposażone, wolne, do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie po niedawnym remoncie, obejmującym kompleksową wymianę instalacji. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

XV-lecia,Radom

230 000 zł34 m² 6 738,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe o pow. 34,14m2, położone na osiedlu XV-lecie. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego, zadbanego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Nad Potokiem,Radom

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Kapitalnie wyremontowane i kompleksowo wyposażone trzy pokoje na osiedlu Nad Potokiem. Mieszkanie przeszło solidny remont, obejmujący wymianę wszystkich instalacji. Wnętrze stanowi pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

XV-lecia,Radom

269 900 zł47 m² 5 742,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy 11 listopada XV Lecie. Mieszkanie częściowo po remoncie. Okna pcv, wyremontowana łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Radom

220 000 zł56 m² 3 963,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50 m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy przy ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 25 Czerwca

Śródmieście,Radom

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajmu przestronna kawalerka 42m2 położona na 1 piętrze niskiej zabudowy w Centrum Radomia. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Borki,Radom

229 000 zł34 m² 6 835,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe 33,5m, w bloku przy ulicy Kujawskiej, na osiedlu Borki. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w stanie do wprowadzenia od zaraz. Zawiera pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

XV-lecia,Radom

307 000 zł48 m² 6 342,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie położone w Radomiu przy ul. Chrobrego, nieopodal Galerii Słonecznej. Składa się pokoju dziennego, sypialni, osobnej dużej i widnej kuchni, przedpokoju z szafą wnękową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Nad Potokiem,Radom

199 000 zł35 m² 5 666,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Olsztyńskiej Nad Potokiem Dzięki temu , że mieszkanie wymaga generalnego remontu możemy dostosować je do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Radom,mazowieckie

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuje do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na 9 piętrze budynku w centrum Radomia przy ul. Struga. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

XV-lecia,Radom

260 000 zł36 m² 7 262,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuje do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35,8 m2 położone na 8 piętrze budynku na os XV- lecia przy ul. 11 Listopada. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Michałów,Radom

329 500 zł59 m² 5 622,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferuje do sprzedania mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim budynku na osiedlu Michałów przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Bogusławskiego

Planty,Radom

105 000 zł12 m² 8 845,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży malutka kawalerka w stanie do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku na os. Planty. Niski czynsz w wysokości 110 zł. Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czachowskiego

Radom,mazowieckie

250 000 zł36 m² 6 868,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży ustawne dwupokojowe mieszkanie w Radomiu o powierzchni 36,4m z Księgą wieczystą. Nieruchomość usytuowana jest na 5 piętrze wysokiego budynku z dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spółdzielcza

Radom,mazowieckie

282 000 zł37 m² 7 572,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Z przyjemnością prezentuję Państwu nietypowe mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Spółdzielczej Zamłynie Mieszkanie po generalnym remoncie podczas którego została wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Wośniki,Radom

300 000 zł48 m² 6 198,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

R e Z E R W A C J asprzedam umeblowane mieszkanie spółdzielcze własnośćiowe 3 pokoje z kuchnią i łazienka z wc o pow.48.40,Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Zamłynie,Radom

230 000 zł45 m² 5 119,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, w czteropiętrowym bloku, na osiedlu Zamłynie. Dwustronne, w układzie wschód-zachód. Położone w świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czachowskiego

Śródmieście,Radom

245 000 zł36 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bezpośrednio od właściciela Mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem. Do mieszkania przynależy spiżarnia na tym samym piętrze i dodatkowo dwie piwnice. Remont był 10 lat temu. Obejmował on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Michałów,Radom

440 000 zł63 m² 6 968,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Sobieskiego Michałów. Mieszkanie po remoncie, do zamieszkania. Okna pcv, nowe kaloryfery, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroka

Zamłynie,Radom

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

W kilku słowach: przytulne 2/3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na parterze w spokojnej i zielonej okolicy w dzielnicy Zamłynie. Dokładny opis: biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

XV-lecia,Radom

210 000 zł35 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję Państwu do sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o 35 m2 położone na os. XV-Lecie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze wieżowca. Mieszkanie w pełni umeblowane, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrowiecka

Godów,Radom

415 000 zł60 m² 6 859,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne , bardzo przestronne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Ostrowieckiej Prędocinek. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniona cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrowiecka

Godów,Radom

453 000 zł70 m² 6 489,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Ostrowieckiej Prędocinek. Mieszkanie po remoncie, zadbane. Okna pcv, bardzo ładnie zachowana drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Godów,Radom

300 000 zł45 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentuję Państwu 45 metrowe mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Świętokrzyskiej - Prędocinek Położone jest na tzecim piętrze wysokiego 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedlowa

Ustronie,Radom

261 360 zł40 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o pow. 39,60 m2 położone w Radomiu osiedle Ustronie. Znajduje się na drugim piętrze z windą. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Mieszkanie częściowo wyposażone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Radom

280 000 zł59 m² 4 735 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Kup bez prowizji! Mieszkanie o pow. 59,13 m2, położone w kamienicy przy ul.Traugutta, os. Plany, w samym Centrum Radomia. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzianowska

Planty,Radom

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwa pokoje do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie w optymalnym rozkładzie pomieszczeń, położone w trzypiętrowym bloku z cegły. Budynek niedawno odnowiony, usytuowany przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rodziny Winczewskich

Obozisko,Radom

215 000 zł39 m² 5 493,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z oferta mieszkania położonego na drugim piętrze bloku na osiedlu Obozisko. Lokal mieszkalny składa się z: - dużego pokoju dziennego - przestronnej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 25 Czerwca

Śródmieście,Radom

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowej kamienicy w Centrum. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2018 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Śródmieście,Radom

359 000 zł84 m² 4 258,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wygodnego mieszkania położonego w Centrum Radomia, przy ul. Kelles-Krauza. Lokal ma dużą powierzchnię, co pozwoli do zaaranżowania jej wedle potrzeb.