dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Radom - Oferty sprzedaży i najmu

272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sandomierska

Ustronie,Radom

445 000 zł65 m² 6 867,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku na os. Ustronie. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2018 roku, została wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Radom

255 000 zł48 m² 5 334,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Radomiu o powierzchni 47,8m. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w bloku. Budynek po termomodernizacji. Okna plastikowe pcv. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom

325 000 zł39 m² 8 312,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie przeszło generalny remont, zostały wymienione instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom

325 000 zł39 m² 8 312,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wiele starań, dbałości o szczegóły, czasu i mozolnej pracy włożono aby przygotować dla nowego właściciela mieszkanie z niniejszej oferty! Oto pięknie wykończone, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Radom,mazowieckie

297 000 zł52 m² 5 711,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Bogusławskiego Planty. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czackiego

Prędocinek,Radom

299 000 zł48 m² 6 200,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwa pokoje 48,22m na Prędocinku. Położone na czwartym piętrze, blok czteropiętrowy po termomodernizacji. Najlepszy rozkład pomieszczeń, w swojej kategorii. Super okolica, cicha i spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

218 000 zł36 m² 5 989,01 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe, w ścisłym centrum, z widokiem na panoramę miasta. Dziesiąte piętro, w bloku przy ulicy Żeromskiego. Budynek monitorowany, posiada portiernie, czyste klatki i otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Planty,Radom

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszka w centrum Radomia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Ustronie,Radom

391 000 zł54 m² 7 240,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 54 m2 w Radomiu położone na 4 pietrze niskiej zabudowy na osiedlu Ustronie. Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pokoi, osobnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Gołębiów II,Radom

409 000 zł64 m² 6 348,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Żwirki i Wigury Gołębiów II. Mieszkanie do wprowadzenia lub według własnych potrzeb remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solskiego

Planty,Radom

445 000 zł55 m² 8 047,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe, położone na czwartym piętrze niskiego bloku na osiedlu Planty. Designerski wystrój mieszkania, w którym próżno szukać mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolanowska

Radom,mazowieckie

392 000 zł56 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartamenty na Osiedlu Lawendowym to dwukondygnacyjne budynki czterolokalowe o minimalistycznym stylu oraz energooszczędnych i ekologicznych rozwiązaniach. Kameralne osiedle na którym każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Obozisko,Radom

255 000 zł36 m² 7 122,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe na osiedlu XV-Lecia, z widokiem na panoramę miasta. Położone na ósmym piętrze w bloku z windą przy ulicy 11 listopada. Wnętrze składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania bez pośredników mieszkanie 3 Pokoje w Standardzie Premium w Radomiu. Mieszkanie po remoncie generalnym w trakcie którego w mieszkaniu wymienione zostało praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radom

Planty,Radom

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania bez pośredników mieszkanie 2 Pokoje w Standardzie Premium w Radomiu. Mieszkanie jest właśnie na ukończeniu remontu generalnego w trakcie którego w mieszkaniu wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Gołębiów II,Radom

469 900 zł54 m² 8 727,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję Państwu wspaniałe mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Żwirki i Wigury Gołębiów II. Mieszkanie na zamykanym osiedlu we wspaniałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom

269 000 zł47 m² 5 712,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe 47m, w doskonałej lokalizacji. Trzecie piętro w czteropiętrowym bloku, osiedle XV-Lecie. Budynek odnowiony usytuowany z dala od ruchliwych ulic, w okolicy dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, XV-lecia

XV-lecia,Radom

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - 58m kw., na osiedlu XV lecia znajdujące się w bloku przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 34. Pokoje nieprzechodnie o wymiarach: salon: 17m kw + balkon Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziny Winczewskich

Obozisko,Radom

349 000 zł54 m² 6 494,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Z przyjemnością prezentuję Państwu bardzo wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu - Centrum ( Obozisko ) Mieszkanie po generalnym remoncie, podczas którego została wymieniona cała instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Garbarska

Zamłynie,Radom

435 000 zł66 m² 6 641,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe, na osiedlu Zamłynie. Wnętrze tworzy pokój dzienny ze słonecznym balkonem, trzy sypialnie, łazienka, oddzielne wc i osobna widna kuchnia. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cisowa

Młodzianów,Radom

420 000 zł81 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe częściowo umeblowane w centrum Radomia,w okolicy przedszkole, szkoły, sklepy, centrum handlowe M1.Ogrzewanie miejskie, osobna kuchnia z zabudową (piekarnik, kuchenka, okap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Radom,mazowieckie

240 000 zł46 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Traugutta planty/śródmieście. Mieszkanie częściowo wyremontowane, na podłogach panele i płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Ustronie,Radom

391 500 zł54 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cisowa

Radom,mazowieckie

1 800 zł81 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okulickiego

Kaptur,Radom

225 000 zł53 m² 4 260,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Okulickiego Zamłynie. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu wg. własnych preferencji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Planty,Radom

379 000 zł64 m² 5 908,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie własnościowe z kw położone w niskim bloku na drugim pietrze na os Planty w Radomiu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom

225 000 zł35 m² 6 406,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone na osiedlu XV Lecie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku, składa się z 2 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

XV-lecia,Radom

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Tanie w utrzymaniu mieszkanie blisko Centrum Kusocińskiego, os. XV-lecia Trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia, w aneksie kuchennym meble do wymiany Blok ocieplony, zimą ciepło, obecnie upały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasandry

Południe,Radom

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 4 pokoje na parterze(blok 4pietrowy) z kuchnią i oddzielnym wc, wymaga generalnego remontu w dzielnicy Poludnie II. Nieruchomość o powierzchni 74m 2 składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gębarzewska

Południe,Radom

350 000 zł62 m² 5 629,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie trzypokojowe 62,17m, w dogodnym rozkładzie, na osiedlu Południe. Budynek z cegły wybudowany 1993 roku, w doskonałej lokalizacji. Spokojna okolica, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barycka

Południe,Radom

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Kompleksowo wyposażone mieszkanie jednopokojowe 38m, na osiedlu Południe II. Posiada dwustronny rozkład pomieszczeń. Pokaźna, oddzielna kuchnia, łazienka z wc oraz pokój dzienny z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broni

Planty,Radom

229 000 zł49 m² 4 714,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie położone w bloku przy ul. Broni poleca się do sprzedaży. Składa się z: - dużego pokoju, który można zaaranżować na salon z aneksem kuchennym, - słonecznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Michałów,Radom

465 000 zł73 m² 6 392,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Cztery pokoje 72,74m, na osiedlu Michałów w Radomiu. W bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. W stanie do zamieszkania lub ewentualnego odświeżenia. Położone w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwnika-Ponurego

Gołębiów II,Radom

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 64m2, osiedle Gołębiów II Rozkład mieszkania: - przedpokój - kuchnia - salon - pokój 1 - pokój 2 - wc - łazienka Kwota wynajmu 1700 zł plis opłaty: - czynsz ( w tym gaz, co) - prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broni

Planty,Radom

230 000 zł56 m² 4 125,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na os. Planty o powierzchni 55,75 mkw położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Czynsz w wysokości 380 zł zawiera opłatę na fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Śródmieście,Radom

299 999 zł62 m² 4 855,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Radomiu os. Śródmieście o powierzchni 61.79m. Nieruchomość usytuowana jest na parterze kamienicy. W skład nieruchomości wchodzi 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Olsztyńska

Nad Potokiem,Radom

175 000 zł23 m² 7 556,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 23,16m2 położoną na pierwszym piętrze niskiego bloku na osiedlu Nad Potokiem. Mieszkanie składa się z pokoju, przedpokoju, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kelles-Krauza

Śródmieście,Radom

319 000 zł62 m² 4 838,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 62m na parterze kamienicy przy ulicy Kelles Krauza, w samym centrum miasta. Zawiera dwa pokoje, oddzielną kuchnię oraz osobną łazienkę oraz wc. Wnętrze wymaga odnowienia. Ogrzewanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1905 Roku

Borki,Radom

285 000 zł46 m² 6 203,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą o powierzchni 46m2 położone na 1 piętrze niskiej zabudowy na os Borki. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Nad Potokiem,Radom

359 000 zł47 m² 7 623,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Eleganckie i gustownie urządzone mieszkanie czeka na nowych właścicieli. Położone jest na czwartym piętrze zadbanego bloku przy ul. Grzybowskiej. Składa się z: - widnej kuchni otwartej na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenadierów

Ustronie,Radom

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 65m2, położone na osiedlu Ustronie. Nieruchomość znajduję się na parterze czteropiętrowego bloku, składa się z 3 pokoi, widnej.