dowolna

Mieszkania Radom – oferty mieszkań na Mazowszu

349 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

349 ogłoszeń

Rynek pierwotny

437 000 zł36,75 m² 11 891,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,75 m , położone przy ul. Parkowej w kameralnej inwestycji. Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł44,73 m² 46,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w Radomiu przy ulicy Listopadowej - nowa część Wacyna. Doskonale zlokalizowane, szybki dojazd do centrum miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł43,80 m² 7 534,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie na ósmym piętrze przy ulicy Jurija Gagarina 3/5/7 w Radomiu Blok po termomodernizacji w bardzo spokojnej okolicy z wymienioną windą, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł40,82 m² 6 981,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję do sprzedaży ustawne dwupokojowe mieszkanie w Radomiu os. Ustronie. Lokal znajduje się jest na II piętrze w wieżowcu z windą. Cena podlega rozsądnej negocjacji. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

249 000 zł35,50 m² 7 014,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przytulne i zadbane mieszkanie o pow.35,5 m2, położone na czwartym piętrze niskiego bloku w sercu Radomia. Opis mieszkania: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł41,01 m² 9 729,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowym budownictwie, które urządzisz dokładnie po swojemu? Zależy Ci na komforcie, prywatności i szybkiej przeprowadzce do własnego "M"? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł29,70 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka z potencjałem i panoramicznym widokiem - 29,75 m na 7. piętrze! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie według własnego gustu? Ta funkcjonalna kawalerka to.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł23,16 m² 8 894,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , położona na 1. piętrze przy ul. Olsztyńskiej w Radomiu. Mieszkanie z balkonem, idealne zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł62,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję do sprzedania przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone na I piętrze niskiego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Planty w Radomiu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł57,10 m² 6 462,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57 m zlokalizowane w Radomiu na ul. Osiedlowej (ustronie). Nieruchomość znajduje się na parterze, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2.Zlokalizowane w absolutnej topowej lokalizacji dla studentów/ wykładowców- Bezpośrednio przy Uniwersytecie.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł52,31 m² 7 990,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,31 m , położone na parterze w bloku przy ul. Kusocińskiego w dobrze skomunikowanej części osiedla XV-lecia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

374 500 zł59,88 m² 6 254,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,88 m , położone w Radomiu na popularnym Osiedlu Południe. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł45,95 m² 9 075,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe położone na I piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie po kapitalnym remoncie , wymiana instalacji elektrycznej, hydraulicznej. Nowa zabudowa kuchenna wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 523 zł57,99 m² 7 958,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 57,99 m / parter / taras / ogródek 62 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

324 900 zł55 m² 5 907,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,14 m , znajdujące się na 4. piętrze w budynku czteropiętrowym, na os. ustronie przy ulicy sandomierskiej 26. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł70 m² 6 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie w atrakcyjnej części Radomia Ustronie (ul. Placowa). To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł101 m² 10 396,04 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż atrakcyjny, gotowy do zamieszkania, przestronny i funkcjonalny 4-pokojowy apartament położony przy ul. Zegara Słonecznego, w Radomiu, tuż obok Galerii Słonecznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł54,95 m² 8 516,83 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuje do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 54,95 m2 w nowym budownictwie (realizator sbm Łucznik). Lokal usytuowany jest na siódmym piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,70 m² 6 871,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje na parterze, w bloku czteropiętrowym przy ulicy Osiedlowej. Optymalny, dwustronny rozkład pomieszczeń. Duży słoneczny balkon w pokoju dziennym, oddzielna, ustawna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 7. piętrze w zadbanym bloku na ulicy Osiedlowej (ustronie). Lokal jest czysty, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,34 m² 8 874,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie w Centrum Radomia Do wynajęcia komfortowe, doskonale urządzone, 2 - pokojowe mieszkanie. Położone jest w centrum Radomia na os. Planty przy ul. Broni, w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok 40m2 położone na drugim piętrze niskiego bloku na os Borki w niedalekiej odległości od Zalewu Borki. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł40 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie w nowym bloku! Na sprzedaż: gotowe do wejścia mieszkanie ul. Warsztatowa, radom (południe) Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Filtrowa

Radom,mazowieckie

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę o powierzchni ok 34 m2 położoną na drugim piętrze niskiego budynku w Śródmieściu w okolicy targu Nad rzeczka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,60 m² 49,45 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! ekskluzywny apartament na wynajem! Do wynajęcia eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , w nowym budownictwie, przystosowanym dla osób z niepełnosprawnościami. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47,85 m² 43,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasyczne mieszkanie na wynajem Ładne i komfortowe mieszkanie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu niecodzienną ofertę pięknego mieszkania gotowego do wprowadzenia. > radom / Przy Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 900 zł59,40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuje do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 59,4 m2 w nowym budownictwie (realizator sbm Łucznik). Lokal usytuowany jest na szóstym piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł63,50 m² 5 496,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie 63,5 m | ul. Żeromskiego, radom | Balkon Piwnica Garaż Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 3. piętrze w niskim, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł49 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lokal składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,90 m² 8 701,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Gagarina Ustronie. Mieszkanie po generalnym remoncie, podczas którego została wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,70 m² 6 641,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie na parterze na Ustroniu mieszkanie na sprzedaż - Osiedlowa, radom Ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej niespełna 53 m2, położone na parterze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł58,33 m² 11 057,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe, niezamieszkałe, świeże, do ostatecznej aranżacji. Ciekawy co to? Zapraszam! mieszkanie Prawie 60m2 powierzchni, w skłąd której wchodzą: sypialniapokój do pracysalon z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł64,86 m² 6 768,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie, 65 m2, centrum Radomia lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w Radomiu przy ulicy Curie Skłodowskiej, osiedle Śródmieście. Okolica doskonale zlokalizowana z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł54,95 m² 8 516,83 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuje do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 54,95 m2 w nowym budownictwie (realizator sbm Łucznik). Lokal usytuowany jest na ósmym piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł61,94 m² 5 957,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie trzypokojowe 61,94m, w dogodnym rozkładzie, na osiedlu Południe. Budynek z cegły wybudowany 1993 roku, w doskonałej lokalizacji. Spokojna okolica, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł46,46 m² 7 640,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To jest mieszkanie, w którym od razu po wejściu czuć rodzinne ciepło, niewielkie, lecz bardzo ustawne. Miejsce niewymagające dodatkowych nakładów finansowych na remonty. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,47 m² 36,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy atrakcyjną ofertę wynajmu kawalerki o powierzchni 35,47 m w Radomiu, zlokalizowanej przy ulicy Młodzianowskiej na osiedlu Planty. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł69,20 m² 5 332,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na sprzedaż. W atrakcyjnej cenie i lokalizacji Może funkcjonować jako lokal biurowy ( sąsiedztwo kancelarii adwokackich, świetna lokalizacja na prowadzenie biura lub kancelarii).

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40,50 m² 56,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na prezentacje mieszkania na wynajem, przy ulicy Zbrowskiego! lokalizacja: to ogrodzone osiedle nowych bloków oddanych do użytku w 2024 roku. Blok obok znajdują się sklepy i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwupokojowe w atrakcyjnym rozkładzie pomieszczeń. Pierwsze piętro w bloku przy ulicy Kosowskiej, na osiedlu Borki. Nieopodal zalew i tereny rekreacyjne, w sąsiedztwie także szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie