Mieszkanie, ul. Sempołowskiej

Sempołowskiej, Gołębiów, Radom, mazowieckie

  • 2 400 zł
  • 52 m²
  • 46,15 zł/m²

Zdjęcie

Monika Szczepańs...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sempołowskiej

Sempołowskiej, Gołębiów, Radom, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

2 400 zł

52 m²

46,15 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sempołowskiej

Zaktualizowane: 22 maja 2026

2 400 zł 52 m² 46,15 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 400 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 52 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2021
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (6 m²)
  • Media: Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia gustownie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie położone na osiedlu Gołębiów II, przy ul. Sempołowskiej w Radomiu.
Lokal idealny dla singla lub pary, dostępny od zaraz.
Mieszkanie składa się:
- przestronnego salonu z aneksem kuchennym ,
- komfortowej sypialni z dużym łóżkiem oraz pojemną szafą,
- funkcjonalnej łazienki,
- przedpokoju z zabudowanymi szafami,
- dużego ustawnego balkonu. (...)

Agent

Monika Szczepańska

661 332...

661 332 430

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Szczepańska

661 332...

661 332 430

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.