Mieszkanie, ul. Rapackiego

Rapackiego, Radom, mazowieckie

  • 2 600 zł
  • 51,12 m²
  • 50,86 zł/m²

Zdjęcie

Monika Wojciesza...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Rapackiego

Rapackiego, Radom, mazowieckie

zaktualizowane:
23 maja 2026

2 600 zł

51,12 m²

50,86 zł/m²

Mieszkanie, ul. Rapackiego

Zaktualizowane: 23 maja 2026

2 600 zł 51,12 m² 50,86 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 600 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 51,12 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2010 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 23.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 58699/2089/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NOWOCZESNE 2 - POKOJOWE MIESZKANIE

Do wynajęcia stylowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,86 m², zlokalizowane przy ul. Rapackiego w Radomiu. Lokal wykończony w wysokim standardzie, idealne dla singla lub pary szukającej wyjątkowego miejsca do życia. Największym atutem mieszkania jest przestronny, w pełni przeszklony taras pełniący funkcję oranżerii idealne miejsce na relaks, domowe biuro lub zimowy ogród przez cały rok. (...)

Agent

Monika Wojcieszak

729 141...

729 141 123

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.