dowolna

Działki na sprzedaż Radom - Oferty sprzedaży działek

90 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 ogłoszeń

228 000 zł822 m² 277,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Radomiu przy ul. Gospodarczej (rejon Osiedla Południe). Działka nr 2: pow. 822 m Cena: 228 000 zł Wymiary działki: ok. 18,5 m (szerokość) x 44,5.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 417 m² 73,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 5417mkw w Rajcu Poduchownym. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na budowę dwóch domów jednorodzinnych z garażami w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł701 m² 212,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż atrakcyjnie ulokowana działka budowlana o powierzchni 701 m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 265 m² 299,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży działki, zlokalizowanej w bliskiej odległości Muzeum Wsi Radomskiej. Działka położona jest przy asfaltowej drodze dojazdowej, w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

546 000 zł2 600 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: miejsce, którego dotyczy to ogłoszenie to północno-wschodnia część Radomia. Choć dzielnica to Nowa Wola Gołębiowska, jednak ta część tej dzielnicy przypomina Rajec Poduchowny, ale.

Szczegóły ogłoszenia

665 280 zł5 544 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o dużym potencjale, położony w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej części Radomia Janiszpol, w rejonie ul. Grota-Roweckiego oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

517 798 zł2 602 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana o powierzchni 2602 m - ul. Janiszewska w Radomiu, osiedle Młynek Janiszewski Lokalizacja: działka położona jest północno-zachodniej części Radomia.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł1 000 m² 1 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1000 m , położona przy ul. Juliusza Słowackiego w Radomiu. To nieruchomość narożna, ogrodzona, z dostępem zarówno od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł1 166 m² 198,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana 1166 M | pozwolenie na budowę | media | radom | ul. Jastrzębskiego Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1166 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

458 280 zł2 546 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ta działka może być Twoją przestrzenią do życia lub doskonałym miejscem na inwestycję. Łącznie 2546 m2, co można wykorzystać jako całość, a równie dobrze jako trzy osobne działki, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł986 m² 353,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działki pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Dojazd do działek prowadzi przez drogę wewnętrzną o szerokości 5 metrów. Działki zlokalizowane są w okolicy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł9 630 m² 259,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja Z potencjałem - 1 ha przy dw737, radom - Rajec Szlachecki / tuż za osiedlem Gołębiów / Michałów / os. Akademickie. Radom, ul. Kozienicka 140 / 142 Nr. działki: 43/2 i 44/2.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 154 m² 181,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - działkę położoną przy ul. Ciborowskiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł3 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Radom Pruszaków, działka budowlana 3000m, u zbiegu ulic Sygietyńskiego i Szymanowskiego. Posiada wydane warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne, gdyż składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 246 000 zł5 615 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę usługową/inwestycyjną o powierzchni 5616 m2 - dzielnica Brzustówka, północny Radom. Co ją wyróżnia? Doskonała lokalizacja sprawia, że działka może być.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł974 m² 240,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cena dotyczy jednej działki. Wyobraź sobie budowę domu w miejscu, gdzie media miejskie czekają w drodze, a po świeże pieczywo wychodzisz w kapciach, bo market masz tuż za rogiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł857 m² 250,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł27 992 m² 643,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży duży, częściowo zabudowany przemysłowy teren inwestycyjny o powierzchni ponad 2,792 Ha , składający się z siedmiu działek, zlokalizowany w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 220 m² 327,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niektóre działki po prostu wyróżniają się od pierwszego spojrzenia. To jedna z tych nieruchomości, które bardzo rzadko trafiają na rynek, świetna lokalizacja, wszystkie media, asfaltowy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł772 m² 218,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 772 m , położona przy ulicy Malenickiej za numerem 72e w Radomiu. Działka jest objęta warunkami zabudowy, co umożliwia rozpoczęcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

695 100 zł3 313 m² 209,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z miejscowym planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną na Żakowicach lokalizacja: działka położona jest w Radomiu przy ul. Starowiejskiej, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 647 980 zł14 711 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Morestate oferuje Państwu do sprzedaży działkę inwestycyjną o pow. 14 711 m2 w Radomiu przy ul. Mieszka 1. Podstawowe informacje; - na sprzedaż atrakcyjnie działka.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 617 m² 241,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1617 m , położona w spokojnej części Radomia (obręb Kaptur). Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania Chabrowa - jasne zasady zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 595 m² 269,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przy ul. Skrajnej w Radomiu położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Media: prąd i woda, szambo w działce, gaz w ulicy Na terenie nieruchomości: 2 x budynek.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł2 121 m² 195,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Posiadam do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w miejscowości Radom ul. Klwatecka Działka o nieregylarnym kształcie i wymiarach ok 31( z szerszej strony 41).

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł6 770 m² 118,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu dużą działkę w inwestycyjnej okolicy Radomia, 900 m od lotniska Warszawa-Radom. Lokalizacja: grunt zlokalizowany jest w dzielnicy Dzierzków, na skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 080 m² 283,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość, która składa się z dwóch działek - budowlanej i leśnej. Całość pięknie położona, na końcu spokojnej ulicy Wiklinowej, w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł952 m² 398,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zadzwoń i zaproponuj swoją cenę! :) działka: w skład działki o powierzchni 952m2 wchodzą dwie działki o numerach 3/10, 3/13 obręb geodezyjny 0121 To nieregularny prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł952 m² 315,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 952 m , położona w spokojnej i zielonej części Radomia dzielnica Godów. Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł941 m² 200,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu piękną działkę budowlaną o powierzchni 941 m2 w doskonałej lokalizacji. Cicha, zielona okolica, a jednocześnie z szybkim dostępem w najważniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł982 m² 178,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oto działka, która znajduje się w doskonałej lokalizacji. Wólka Klwatecka w Radomiu to dzielnica domków jednorodzinnych, gdzie życie płynie spokojnie, a jednak w ciągu kilku minut.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 500 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Radom Pruszaków, działka budowlana 1500m, o wymiarach 35m x 43m. Położona u zbiegu ulic Sygietyńskiego i Szymanowskiego. Posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

227 500 zł650 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Radomiu, w dzielnicy Dzierzków. Nieruchomość o powierzchni 650 m2, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy, co zapewnia większą.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł800 m² 231,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedne z nielicznych działek budowlanych przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne w granicach administracyjnych miasta Radom. Zapraszam do skorzystania z ofert na przepiękne działki.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 013 m² 246,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę o idealnych parametrach, położoną w Radomiu przy ul. Banacha (dzielnica Idalin). To doskonała propozycja dla osób ceniących spokój i naturę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł3 027 m² 990,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radom, ścisłe centrum - Stare Miasto. Działka inwestycyjna, idealna do budowy nowoczesnego kompleksu mieszkaniowo - usługowego. Na sprzedaż atrakcyjna, doskonale zlokalizowana nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 057 m² 242,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 2057 m, dzielnica Wośniki w Radomiu. Położona przy ulicy Skrajnej z bezpośrednim dostępem do niej. Nieregularny kształt o uśrednionych wymiarach 25m x 90m.