dowolna

Działki na sprzedaż Radom - Oferty sprzedaży działek

90 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 ogłoszeń

1 700 600 zł773 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 773 m2 w samym centrum radomia. Bardzo ruchliwa ulica - duży ruch pieszy oraz kołowy. Okolica objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł3 353 m² 476,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ciekawa działka inwestycyjna w centrum miasta. Zapraszam do poznania tego miejsca działka Działka ma nieregularny kształt i blisko 3500 m2. Zapewnione są wszystkie media miejskie: woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

665 280 zł5 544 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o dużym potencjale, położony w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej części Radomia Janiszpol, w rejonie ul. Grota-Roweckiego oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

172 800 zł5 760 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 5760m2 położoną w Radomiu w obrębie Malczew. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 13mx447. Ulokowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

290 000 zł1 598 m² 181,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Krychnowickiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł727 m² 204,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w Radomiu, w dzielnicy Długojów, przy ulicy Malenickiej. Nieruchomość o wymiarach 21m x 35m, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

4 977 400 zł2 428 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki inwestycyjnej o powierzchni 2428 m2 w sercu miasta na osiedlu Planty przy ulicy Mariackiej. To miejsce doskonałe na ambitny projekt inwestycyjny. Dzięki dostępowi do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 220 m² 327,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niektóre działki po prostu wyróżniają się od pierwszego spojrzenia. To jedna z tych nieruchomości, które bardzo rzadko trafiają na rynek, świetna lokalizacja, wszystkie media, asfaltowy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 044 m² 205,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działką na osiedlu Wacyn! lokalizacja Znajduje się przy ulicy Nowofolwarcznej, to spokojna osiedlowa uliczka. Działka znajduje się obok lasu oraz ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 199 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Radomiu przy ulicy Starowiejskiej. W drodze prąd, woda, kanalizacja i gaz. Pierwsza linia zabudowy umożliwia zabudowę domem jednorodzinnym bądź jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 500 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Radom Pruszaków, działka budowlana 1500m, o wymiarach 35m x 43m. Położona u zbiegu ulic Sygietyńskiego i Szymanowskiego. Posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

761 420 zł3 461 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycję w pożądanej lokalizacji w Radomiu. Nieruchomość: działka znajduje się przy ul. Skrajnej, osiedle Wośniki. Nieruchomość w sumie składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł27 992 m² 643,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży duży, częściowo zabudowany przemysłowy teren inwestycyjny o powierzchni ponad 2,792 Ha , składający się z siedmiu działek, zlokalizowany w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł789 m² 544,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Świetnie zlokalizowana działka, 3 min. samochodem od ścisłego centrum Radomia. Jednocześnie działka położona jest na końcu bardzo spokojnej ślepej uliczki, dzięki czemu w tej okolicy nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł4 800 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w regularnym kształcie prostokąta położona jest w pięknej, spokojnej dzielnicy Wincentów. Dojazd do działki drogą asfaltową. Wodociąg, energia elektryczna przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł4 520 m² 130,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4520 m , położona w spokojnej części miasta Radom dzielnica Janiszpol, ul. Rumiankowa. Nieruchomość posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł9 628 m² 186,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż cztery działki inwestycyjne położone obok siebie w Pruszakowie. Nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, dlatego trzeba złożyć wniosek o warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł9 145 m² 152 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości zakupu nieruchomości opisanej geodezyjnie jako działka nr ew. 90/13 z obrębu Żakowice.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 146 m² 196,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w miejscowości Radom ul. Klwatecka Działka o wymiarach ok 32 m x 36 m Dojazd drogą nieutwardzoną wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł17 470 m² 944,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Radomiu przy zbiegu ulic Żółkiewskiego i Zbrowskiego. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł1 166 m² 198,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana 1166 M | pozwolenie na budowę | media | radom | ul. Jastrzębskiego Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1166 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł701 m² 242,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż atrakcyjnie ulokowana działka budowlana o powierzchni 701 m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 173 m² 275,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z wygodnym dostępem do centrum miasta? Ta działka o powierzchni 2172 m w Radomiu (dzielnica Wośniki) to idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

665 550 zł1 479 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 1479 mkw, położona bezpośrednio przy trasie ns i ul. Czachowskiego. Działka w nieregularnym kształcie o szerokości od ul.

Szczegóły ogłoszenia

227 500 zł650 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Radomiu, w dzielnicy Dzierzków. Nieruchomość o powierzchni 650 m2, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy, co zapewnia większą.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 013 m² 246,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę o idealnych parametrach, położoną w Radomiu przy ul. Banacha (dzielnica Idalin). To doskonała propozycja dla osób ceniących spokój i naturę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 498 100 zł8 327 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Morestate oferuje Państwu do sprzedaży działkę rolną o pow. 8230 m2 w Radomiu przy ul. Bolesława Zwolińskiego. Podstawowe informacje; miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 500 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000m2 W rajcu poduchownym Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę o idealnych parametrach, położoną w miejscowości Rajec Poduchowny (gmina Jedlnia-Letnisko) przy ul. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł3 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Radom Pruszaków, działka budowlana 3000m, u zbiegu ulic Sygietyńskiego i Szymanowskiego. Posiada wydane warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne, gdyż składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 682 m² 237,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1682m2 położonej w doskonałej lokalizacji w pobliżu trasy wylotowej w kierunku Krakowa i Kielc Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł941 m² 200,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu piękną działkę budowlaną o powierzchni 941 m2 w doskonałej lokalizacji. Cicha, zielona okolica, a jednocześnie z szybkim dostępem w najważniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł974 m² 240,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cena dotyczy jednej działki. Wyobraź sobie budowę domu w miejscu, gdzie media miejskie czekają w drodze, a po świeże pieczywo wychodzisz w kapciach, bo market masz tuż za rogiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 439 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wyjątkowej działki z warunkami zabudowy. Zlokalizowana jest ona przy ulicy Skaryszewskiej w Radomiu - świetne miejsce, blisko wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 200 zł6 830 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż dwie działki o powierzchni 13670 m2 położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy Kozienickiej w Radomiu. Dostęp do wojewódzkiej drogi publicznej. Teren objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł817 m² 304,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Radomiu. Nieruchomość gruntowa o kształcie prostokąta. Gaz w drodze, kanalizacja w drodze, sieć telekomunikacyjna. Niewątpliwym atutem działki.

Szczegóły ogłoszenia

458 280 zł2 546 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ta działka może być Twoją przestrzenią do życia lub doskonałym miejscem na inwestycję. Łącznie 2546 m2, co można wykorzystać jako całość, a równie dobrze jako trzy osobne działki, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł1 000 m² 1 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1000 m , położona przy ul. Juliusza Słowackiego w Radomiu. To nieruchomość narożna, ogrodzona, z dostępem zarówno od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 702 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł6 770 m² 118,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu dużą działkę w inwestycyjnej okolicy Radomia, 900 m od lotniska Warszawa-Radom. Lokalizacja: grunt zlokalizowany jest w dzielnicy Dzierzków, na skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 133 m² 263,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki położonej w Radomiu , ul/. Wertnicza. Działka ma wymiary 20x56, co pozwoli posadowić swój wymarzony dom w dowolnym jej miejscu. Do działki prowadzi wewnętrzna.