dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Radom - Oferty sprzedaży i najmu

271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

271 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie, ul. Traugutta

Radom,mazowieckie

200 000 zł51,96 m² 3 849,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie w kamienicy w samym centrum Radomia przy ulicy Traugutta 45. Zapraszam klientów gotówkowych i kredytowych. Cechy mieszkania: powierzchnia: 53,19m2 Piętro: pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Traugutta

Radom,mazowieckie

162 000 zł32,46 m² 4 990,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przed Tobą komfortowe mieszkanie o powierzchni 32,46 m na drugim piętrze kamienicy z 1930 roku. Znajdziesz tu oddzielną kuchnię, balkon i piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Traugutta

Radom,mazowieckie

153 000 zł40,80 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40,8 m w kamienicy z 1930 roku. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z jednego pokoju oraz oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł60,61 m² 10 641,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 60-metrowe mieszkanie klasy premium, zlokalizowane na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu Idea przy ul. Listopadowej w Radomiu. Wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

410 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Planty to jedna z historycznie najbardziej rozpoznawalnych dzielnic Radomia. Tu, na ul. Solskiego znajduje się mieszkanie, które z pewnością wpadnie Ci w oko. Zapraszam. Mieszkanie Co.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł70,81 m² 9 532,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,81 m2, w bloku przy ul. Zegara Słonecznego 1. Na mieszkanie składają się: przedpokój 2 sypialnie Salon z aneksem kuchennym Łazienka (wanna, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

NA sprzedaż / mieszkanie / 4 pokoje / balkon / radom / oś. Michałów / mieszkanie: to 82 m dobrze zaplanowanej przestrzeni, która po prostu - idealnie działa na co dzień! Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł41,20 m² 7 038,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego w kamienicy mieszczącej się w centrum Radomia, przy ul. Malczewskiego. Nieruchomość jest ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy na prezentację! To jest miejsce idealne dla rodziny. Własny ogródek, a dodatkowo balkon. Duża przestrzeń z dużymi możliwościami. To mieszkanie zlokalizowane jest w Radomiu na.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł45,95 m² 9 075,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe położone na I piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie po kapitalnym remoncie , wymiana instalacji elektrycznej, hydraulicznej. Nowa zabudowa kuchenna wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł75,01 m² 7 332,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie w Centrum Radomia | Park Kościuszki Polecamy na sprzedaż funkcjonalne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w ogrodzonym bloku z cegły z 1999r.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł84 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkania Przestronne, rozkładowe, dwustronne, polecamy mieszkanie położone w centrum miasta, w bloku czteropiętrowym, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł91,17 m² 6 800,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie W centrum Z miejscem postojowym W garażu podziemnym! nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży przestronne, komfortowo wykończone mieszkanie w ogrodzonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł64,90 m² 6 117,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z potencjałem w zielonej okolicy - stwórz wnętrze po swojemu Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - bez kompromisów? Ta oferta to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł65 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania atrakcyjne rozkładowe, przestronne mieszkanie z Księgą Wieczystą o powierzchni 65m2, położone na czwartym piętrze niskiej zabudowy na os Zamłynie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł58,57 m² 11 268,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem czeka na nowego nabywcę! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w pełni wyposażonego 3-pokojowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj komfortowo w sercu miasta! Na sprzedaż eleganckie, świeżo wyremontowane mieszkanie 62 m2 w klimatycznej kamienicy gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów. Położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63,62 m² 7 529,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,62m2, położonego na 6 piętrze w bloku z windą przy ul. Bolesława Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł47,34 m² 4 435,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,34 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym bloku przy ul. Sportowej w Radomiu. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł69,80 m² 5 272,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1930 roku, znajdujące się przy ul. Focha 6 w ścisłym centrum Radomia. Nieruchomość mieści się na drugim piętrze i zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Garbarskiej 54/60 na osiedlu Zamłynie. Lokal jest jasny, dobrze rozplanowany.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,10 m² 6 809,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,1 m , położone na 2 piętrze w budynku w ścisłym centrum Radomia, przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie ma funkcjonalny rozkład pomieszczeń, co.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

270 000 zł43 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 43 m to doskonała baza do stworzenia indywidualnej aranżacji. Obecny układ obejmuje 2 pokoje, kuchnię i łazienkę, ale przestrzeń jest na tyle elastyczna, że.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł57,61 m² 7 377,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,61 m , położone na 1 piętrze w jednej z bardziej spokojnych i cenionych części Radomia Michałów. Lokal stanowi bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,35 m² 6 804,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży rozkładowego 2-pokojowego mieszkania, położonego na 1 piętrze 3-piętrowego bloku położonego w Radomiu, przy ul. Ludwika Solskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 52 m - 2 pokoje - balkon bez dodatkowych opłat, media w cenie- prąd, internet, ogrzewanie, chłodzenie, woda. Cicha, świetnie skomunikowana dzielnica Radom, centrum To ergonomicznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 51 m - 3 pokoje - balkon - piwnica Cicha, świetnie skomunikowana dzielnica Radom, os. Południe Szukasz nowoczesnego, jasnego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,70 m² 7 649,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,7 mkw z klimatyzacją , położone w Radomiu przy ul. Czarnoleskiej, na osiedlu Południe. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł47,47 m² 6 425,11 zł/m²

 

Piętro:4/4