dowolna

Nowe mieszkania Radom

48 ogłoszeń

48 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

380 845 zł47 m² 8 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 47,31 m / 1 piętro / balkon 7 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

365 904 zł44 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 43,56 m / 3 piętro / balkon 7 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyścigowa

Idalin,Radom

652 805 zł86 m² 7 623,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje / 85,63 m / parter / taras 12,42m + ogródek 17,36m Przedstawiona inwestycja deweloperska polega na budowie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyścigowa

Idalin,Radom

391 149 zł48 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 48,29m / parter / balkon 8,69m Przedstawiona inwestycja deweloperska polega na budowie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ulicy Wyścigowej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyścigowa

Idalin,Radom

405 643 zł49 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 48,58m / 4 piętro / balkon 8,69m Przedstawiona inwestycja deweloperska polega na budowie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ulicy Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyścigowa

Idalin,Radom

435 580 zł55 m² 7 949,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 54,79m / 2 piętro / balkon 6,36m Przedstawiona inwestycja deweloperska polega na budowie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ulicy Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kierzkowska

Halinów,Radom

439 000 zł55 m² 7 929,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z radością informujemy, że budowa również II etapu Osiedla Nowy Halinów zmierza ku końcowi! Zarezerwowane mieszkania czekają na dzień odbiorów oraz ekipy wykończeniowe. Osoby zainteresowane kupnem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

385 080 zł48 m² 8 105,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 47,51 m / parter / ogród 23,43m / budynek nr 6 Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

350 284 zł46 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim 46,09m, w nowobudowanej inwestycji przy ulicy Żeromskiego 102. Usytuowane na pierwszym piętrze, ośmiopiętrowego apartamentowca. Wnętrze zawiera pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Borki,Radom

340 000 zł37 m² 9 221,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cesja umowy deweloperskiej Na sprzedaż cesja umowy deweloperskiej na nowe mieszkanie o powierzchni 36,87 m z balkonem 4,40 m w inwestycji realizowanej przez Garden City Development.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kierzkowska

Halinów,Radom

429 000 zł56 m² 7 714,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z radością informujemy, że budowa I etapu Osiedla Nowy Halinów zmierza ku końcowi! Zarezerwowane mieszkania czekają na dzień odbiorów oraz ekipy wykończeniowe. Osoby zainteresowane kupnem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kierzkowska

Halinów,Radom

449 000 zł733 m² 6 150,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prezentowane mieszkanie posiada 73m2 i mieści się na pierwszym piętrze. Składa się z: - przedpokoju na klatce z miejscem na odzież wierzchnią - dwóch ustawnych sypialni - sypialni głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kierzkowska

Halinów,Radom

475 000 zł78 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentowane mieszkanie posiada 78m2 i mieści się na pierwszym piętrze. Wyróżnia go powiększona przestrzeń na antresoli, która pozwala na dodatkową aranżację wnętrza. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyścigowa

Idalin,Radom

324 534 zł37 m² 8 754,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 37,07 m / parter / taras 10m / ogródek 18m Przedstawiona inwestycja deweloperska polega na budowie 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ulicy Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Radom

Obozisko,Radom

277 000 zł33 m² 8 393,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnego lokum w Radomiu? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną ofertę mieszkania z rynku pierwotnego, usytuowanego w doskonałej lokalizacji! To propozycja, która doskonale odpowiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Radom

Ustronie,Radom

298 000 zł41 m² 7 268,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w Radomiu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę mieszkania z rynku pierwotnego w atrakcyjnej lokalizacji! To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

350 284 zł46 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim 46,09m, w nowobudowanej inwestycji przy ulicy Żeromskiego 102. Usytuowane na drugim piętrze, ośmiopiętrowego apartamentowca. Wnętrze zawiera pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warsztatowa

Radom,mazowieckie

355 608 zł49 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Informujemy, że właśnie zakończona została przedsprzedaż naszej inwestycji w Radomiu zakątek nowe południe znajdującej się przy ulicy Warsztatowej oraz jednocześnie rozpoczęliśmy rezerwacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warsztatowa

Radom,mazowieckie

321 930 zł44 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warsztatowa

Radom,mazowieckie

331 639 zł45 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

426 562 zł51 m² 8 297,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 51,41 m / parter / taras / ogródek 17 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

282 284 zł33 m² 8 551,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 33,01 m / parter / ogródek 16,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

392 942 zł47 m² 8 305,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 47,31 m / parter / ogródek 13 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

433 976 zł54 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 53,91 m / 1 Piętro / Balkon Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

444 160 zł54 m² 8 184,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 54,27 m / parter / taras / ogródek 26,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

478 437 zł56 m² 8 505,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 56,25 m / parter / taras / ogródek 72,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

528 202 zł67 m² 7 925,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje / 66,65 m / parter / 2 x taras / ogródek 28 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

420 400 zł46 m² 9 219,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 45,60 m / parter / taras / ogródek 32,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

394 582 zł48 m² 8 305,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

292 400 zł34 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 34,07 m / 1 piętro / balkon 4,24m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

472 960 zł59 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 59,12 m / 1 piętro / balkon 10 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

350 284 zł46 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

425 576 zł51 m² 8 397,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 50,68 m / parter / taras / ogródek 18 m / budynek 1 Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

481 828 zł59 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 59,12 m / 3 piętro / balkon 8,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warsztatowa

Południe,Radom

366 882 zł52 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością informujemy, że właśnie ruszyła przedsprzedaż nowej inwestycji w Radomiu zakątek nowe południe znajdującej się przy ulicy Warsztatowej. W naszej ofercie znajdziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

350 284 zł46 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warsztatowa

Południe,Radom

299 627 zł42 m² 7 070 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warsztatowa

Południe,Radom

242 991 zł33 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzierzkowska

Radom,mazowieckie

385 000 zł43 m² 8 895,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43,28m2 w nowym budownictwie (realizator sbm Łucznik). Lokal usytuowany jest na drugim piętrze bloku z windą. Składa się z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

265 780 zł31 m² 8 662,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 30,68 m / parter / ogródek 16,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.