dowolna

Nowe mieszkania Radom

48 ogłoszeń

48 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

291 520 zł33 m² 8 801,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 33,12 m / parter / ogródek 30 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

289 595 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 34,07 m / 1 Piętro / Balkon Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

291 520 zł33 m² 8 801,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 33,12 m / parter / ogródek 27 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Nowiny Malczewskie,Radom

407 420 zł52 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie 52,24m2 z ogródkiem ok 150 m2 na osiedlu Zbożowa w Radomiu ( kameralne 8 mieszkań 3-pokojowych bezczynszowych o powierzchni od 52,24m2 do 56,82m2). Osiedle zbożowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzierzkowska

Radom,mazowieckie

420 000 zł54 m² 7 840,21 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuje do sprzedania nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 53,57 m2 położone przy ulicy Dzierzkowskiej w Radomiu na nowo wybudowanym osiedlu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

391 957 zł48 m² 8 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 47,51 m / 1 piętro / balkon 7 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

349 104 zł42 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 41,56 m / 1 piętro / balkon 8 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

265 780 zł31 m² 8 662,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 30,68 m / parter / ogródek 16,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

291 520 zł33 m² 8 801,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

350 284 zł46 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim 46,09m, w nowobudowanej inwestycji przy ulicy Żeromskiego 102. Usytuowane na pierwszym piętrze, ośmiopiętrowego apartamentowca. Wnętrze zawiera pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

425 736 zł53 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 52,56 m / 1 piętro / balkon 11 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

259 350 zł30 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 29,64 m / 1 piętro / balkon Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

350 284 zł46 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

291 520 zł33 m² 8 801,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

525 000 zł79 m² 6 610,43 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim 79,42m, w nowobudowanej inwestycji przy ulicy Żeromskiego 102. Wnętrze zawiera pokój dzienny z aneksem kuchennym, trzy sypialnię oraz dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kierzkowska

Halinów,Radom

409 000 zł56 m² 7 354,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentowane mieszkanie ma 55,61m2, mieści się na parterze, dzięki czemu posiada ogródek do wyłącznego korzystania. Składa się z: - przedpokoju z miejscem na odzież wierzchnią - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kierzkowska

Halinów,Radom

439 000 zł73 m² 6 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentowane mieszkanie posiada 73m2 i mieści się na pierwszym piętrze. Składa się z: - przedpokoju na klatce z miejscem na odzież wierzchnią - dwóch ustawnych sypialni - sypialni głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kierzkowska

Halinów,Radom

465 000 zł78 m² 5 962,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentowane mieszkanie posiada 78m2 i mieści się na pierwszym piętrze. Wyróżnia go powiększona przestrzeń na antresoli, która pozwala na dodatkową aranżację wnętrza. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

420 400 zł46 m² 9 219,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 45,60 m / parter / taras / ogródek 32,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

472 960 zł59 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 59,12 m / 1 piętro / balkon 10 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

528 202 zł67 m² 7 925,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje / 66,65 m / parter / 2 x taras / ogródek 28 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

291 520 zł33 m² 8 801,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

289 595 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Radom

350 284 zł46 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim 46,09m, w nowobudowanej inwestycji przy ulicy Żeromskiego 102. Wnętrze zawiera pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

282 284 zł33 m² 8 551,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 33,01 m / parter / ogródek 16,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

363 058 zł43 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 43,48 m / 2 piętro / balkon 7 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

291 520 zł33 m² 8 801,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

478 920 zł58 m² 8 258,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 57,99 m / parter / taras / ogródek 62 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gębarzewska

Południe,Radom

380 000 zł67 m² 5 663,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe na 4 piętrze niskiego bloku, osiedle Południe. Duże, przestronne i słoneczne pomieszczenia. Na podłodze panele i terakota w stanie dobrym, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Równa

Kaptur,Radom

325 000 zł40 m² 8 198,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie dwupokojowe 39,64m, w stanie deweloperskim. Zamknięte osiedle Enklawa, w ścisłym centrum Radomia, powstające w sąsiedztwie parku Stary Ogród, przy ulicy Wernera oraz Równej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jadwigi

Michałów,Radom

356 447 zł41 m² 8 798,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem. Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie , które znajduje się na os. Michałów. Cała inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

291 520 zł33 m² 8 801,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dzierzkowska

Śródmieście,Radom

304 030 zł35 m² 8 699 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Dzierzkowskiej. Cała inwestycja składa się z 6 budynków. Projektowane budynki składają się z 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

291 520 zł33 m² 8 801,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kierzkowska

Halinów,Radom

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker uwaga promocja: w I etapie dwa miejsca postojowe do mieszkania gratis! Prezentowane mieszkanie ma 55,61m2, mieści się na parterze, dzięki czemu posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kierzkowska

Halinów,Radom

429 000 zł73 m² 5 876,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker uwaga: w I etapie dwa miejsca postojowe do mieszkania gratis! Prezentowane mieszkanie posiada 73m2 i mieści się na pierwszym piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Janiszpol,Radom

635 000 zł134 m² 4 738,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Jeżeli szukacie Państwo idealnego miejsca dla Siebie i swojej Rodziny to zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w domach szeregowych na nowobudowanym osiedlu banacha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

474 085 zł58 m² 8 149,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje / 58,17 m / 3 piętro / balkon 5,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Obozisko,Radom

288 174 zł33 m² 8 753,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1 pokój / 32,92 m / parter / ogródek 26,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Śródmieście,Radom

969 000 zł122 m² 7 914,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szukasz nieruchomości w Centrum? Masz wysokie wymagania co do wnętrza, przestrzeni wokół oraz wygodnego, dużego metrażu? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij