dowolna

Działki na sprzedaż Radom - Oferty sprzedaży działek

90 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 ogłoszeń

228 000 zł822 m² 277,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Radomiu przy ul. Gospodarczej (rejon Osiedla Południe). Działka nr 2: pow. 822 m Cena: 228 000 zł Wymiary działki: ok. 18,5 m (szerokość) x 44,5.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 154 m² 181,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - działkę położoną przy ul. Ciborowskiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

2 246 000 zł5 615 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę usługową/inwestycyjną o powierzchni 5616 m2 - dzielnica Brzustówka, północny Radom. Co ją wyróżnia? Doskonała lokalizacja sprawia, że działka może być.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 617 m² 241,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1617 m , położona w spokojnej części Radomia (obręb Kaptur). Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania Chabrowa - jasne zasady zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

415 000 zł2 121 m² 195,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Posiadam do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w miejscowości Radom ul. Klwatecka Działka o nieregylarnym kształcie i wymiarach ok 31( z szerszej strony 41).

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł952 m² 398,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zadzwoń i zaproponuj swoją cenę! :) działka: w skład działki o powierzchni 952m2 wchodzą dwie działki o numerach 3/10, 3/13 obręb geodezyjny 0121 To nieregularny prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł3 027 m² 990,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radom, ścisłe centrum - Stare Miasto. Działka inwestycyjna, idealna do budowy nowoczesnego kompleksu mieszkaniowo - usługowego. Na sprzedaż atrakcyjna, doskonale zlokalizowana nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 057 m² 242,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 2057 m, dzielnica Wośniki w Radomiu. Położona przy ulicy Skrajnej z bezpośrednim dostępem do niej. Nieregularny kształt o uśrednionych wymiarach 25m x 90m.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł610 m² 196,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Czereśniowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem i wymiarami ok. 13 x 46m. Warto rozważać działkę pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 076 m² 292,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bardzo ustawna działka z perspektywą na dalszy podział w pożądanej lokalizacji wśród zabudowy jednorodzinnej. Wymiary 50 m x 62 m Wszystkie media : prąd, woda, gaz, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł850 m² 317,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z pozwoleniem na budowę i unikatowym projektem domu - gotowa do realizacji! Szukasz miejsca, w którym od razu możesz rozpocząć budowę wymarzonego domu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł9 741 m² 43,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży posiadamy działkę budowlaną w Radomiu przy ul. Zachodniej działka o powierzchni 9741 mkw działka ma dostęp do prądu. Atutem działki jest jej usytuowanie. W Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł4 516 m² 180,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki na wośnikach w Radomiu z doskonałym dojazdem do centrum. Lokalizacja Działki znajdują się w obszarze dzielnicy Wośniki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł932 m² 288,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 932 m - Radom, ul. Fundowicza - szeroka, asfalt, media Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 932 m , oznaczona jako 146301_1.0180.AR_177.9/38, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 198 m² 469,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wilsons nieruchomości komercyjne Do sprzedania, nieruchomość gruntowa zabudowana o pow. 3198 m2. Położona między ulicami Puszczańską i Warszawską. Dojazd z obydwu stron. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 312 570 zł7 721 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż działkę położoną w południowej dzielnicy Radomia na ul. Potokowej. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co znacznie.

Szczegóły ogłoszenia

542 500 zł1 550 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 1550 m2 położoną w Radomiu w obrębie Dzierzków 2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około szer. 49,5 x 30.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 024 m² 229,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Marglowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł8 387 m² 357,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji - ul. Chorzowska Działka została przygotowana pod budowę budynku magazynowego z dokami załadunkowymi oraz z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł788 m² 532,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka na Kapturze - ul. Ceglana | Media | Twoje miejsce na dom Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części Radomia?.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 115 m² 125,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka Budowlana o powierzchni 1115 m2 w miejscowości Radom obręb Zamłynie ( kozia Góra) działka usytuowana jest bezpośrednio przy ulicy Rzędowej (przed numerem 32e).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 689 m² 542,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwstycyjna Z warunkami zabudowy. W radomiu. UL. Kielecka sąsiadująca z garbarska I pamięci katynia. Lokalizacja: działka znajduje się w zachodnio-południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł14 845 m² 101,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy nieruchomość położoną przy zbiegu ulic Kieleckiej i Wieniawskiego. Jest to duża działka leśna o wymiarach Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 147 m² 196,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w miejscowości Radom ul. Klwatecka Działka o wymiarach ok 32 m x 36 m Dojazd drogą nieutwardzoną wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

500 610 zł3 034 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielona enklawa spokoju pod Radomiem - działka z potencjałem inwestycyjnym i doskonałą lokalizacją Na sprzedaż przestronna działka rolna o powierzchni 3034 m (0,3034 ha), położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 600 zł773 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 773 m2 w samym centrum radomia. Bardzo ruchliwa ulica - duży ruch pieszy oraz kołowy. Okolica objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł3 353 m² 476,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ciekawa działka inwestycyjna w centrum miasta. Zapraszam do poznania tego miejsca działka Działka ma nieregularny kształt i blisko 3500 m2. Zapewnione są wszystkie media miejskie: woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

665 280 zł5 544 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o dużym potencjale, położony w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej części Radomia Janiszpol, w rejonie ul. Grota-Roweckiego oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

517 798 zł2 602 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana o powierzchni 2602 m - ul. Janiszewska w Radomiu, osiedle Młynek Janiszewski Lokalizacja: działka położona jest północno-zachodniej części Radomia.

Szczegóły ogłoszenia

172 800 zł5 760 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 5760m2 położoną w Radomiu w obrębie Malczew. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 13mx447. Ulokowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 194 m² 86,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena działki do uzgodnienia zapraszamy ;) zadzwoń I zaproponuj swoją cenę lokalizacja: działka położona jest w odległości 4,5 km od ulicy Żeromskiego w Radomiu, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 598 m² 181,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Krychnowickiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł727 m² 204,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w Radomiu, w dzielnicy Długojów, przy ulicy Malenickiej. Nieruchomość o wymiarach 21m x 35m, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł2 600 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: miejsce, którego dotyczy to ogłoszenie to północno-wschodnia część Radomia. Choć dzielnica to Nowa Wola Gołębiowska, jednak ta część tej dzielnicy przypomina Rajec Poduchowny, ale.

Szczegóły ogłoszenia

4 977 400 zł2 428 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki inwestycyjnej o powierzchni 2428 m2 w sercu miasta na osiedlu Planty przy ulicy Mariackiej. To miejsce doskonałe na ambitny projekt inwestycyjny. Dzięki dostępowi do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 220 m² 327,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niektóre działki po prostu wyróżniają się od pierwszego spojrzenia. To jedna z tych nieruchomości, które bardzo rzadko trafiają na rynek, świetna lokalizacja, wszystkie media, asfaltowy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 044 m² 205,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działką na osiedlu Wacyn! lokalizacja Znajduje się przy ulicy Nowofolwarcznej, to spokojna osiedlowa uliczka. Działka znajduje się obok lasu oraz ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 199 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Radomiu przy ulicy Starowiejskiej. W drodze prąd, woda, kanalizacja i gaz. Pierwsza linia zabudowy umożliwia zabudowę domem jednorodzinnym bądź jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 500 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Radom Pruszaków, działka budowlana 1500m, o wymiarach 35m x 43m. Położona u zbiegu ulic Sygietyńskiego i Szymanowskiego. Posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

761 420 zł3 461 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana